-
Neznámý autor
Na Karlově mostě
Položka č.: 250865Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 16. 10. 2024 18:32
bromostříbrná fotografie, 18 x 11,8 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Rudolf Janda?
(1907-2000)
Bílá Opava
Položka č.: 250889Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 16. 10. 2024 18:17
bromostříbrná fotografie, 1971, 23,8 x 17,6 cm, vzadu popsáno, lehce zvlněný, při okrajích pokrčený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Hampl
Akrobati
Položka č.: 250890Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 16. 10. 2024 18:15
bromostříbrná fotografie, 23 x 12,8 cm, vzadu popsáno, pokrčený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Leischnerová
(1937)
Zima
Položka č.: 251004Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:41
litografie, 1982, 19,6 x 14,8 cm, sign. PD Jana Leischnerová 82, 41/140, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Konečný
Okno chrámu
Položka č.: 253826Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 16. 10. 2024 18:20
bromostříbrná fotografie, 19 x 16,5 cm, značeno razítkem autora, nalepeno na papíru
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Konečný
Zvonice
Položka č.: 253827Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 16. 10. 2024 18:19
bromostříbrná fotografie, 17,3 x 16,5 cm, značeno razítkem autora, nalepeno na papíru
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Konečný
Pomník
Položka č.: 253828Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 16. 10. 2024 18:18
bromostříbrná fotografie, 16,8 x 23 cm, značeno razítkem autora, nalepeno na papíru
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Zelené listy ( PF 2012)
Položka č.: 254077Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:35
serigrafie, 2011, 10,3 x 13,5 cm, č. 65/305, vzadu popsáno: PF 2012 Jaroslav, Kateřina, František Dostálovi, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Off Program… příští vlna
Položka č.: 254272Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:34
tisk, plakát, 1994, 84 x 59 cm, plakát k Pražskému divadelnímu festivalu Mozart Open, 1994, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Wieslaw Garbolinski
(1927-2014)
Obrazy Wieslaw Garbolíńsky
Položka č.: 254283Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:08
tisk, plakát, 1988, 53 x 75 cm, plakát k výstavě na Staroměstské radnici v Praze, 1988, při okraji několikrát cca 1 cm natrženo, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Národní galerie v Praze
Položka č.: 254288Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:33
tisk, plakát, 57 x 82 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
IN MEMORIAM
Položka č.: 254293Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:31
tisk, plakát, 1991, 95 x 62 cm, plakát ke spkupinové výstavě v Mánesu autorů zemřelých v posledních 20. letech, jako např. Jiří Balcar, Eva Kmentová, Vladimír Boudník, Libor Fára, Mikuláš Medek, Robert Piesen a další , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Marcel Stecker
(1924-2011)
Bez názvu
Položka č.: 254294Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:55
tisk, plakát, 2011, 99 x 70 cm, vydáno u příležitosti výstavy v Ateliéru Josefa Sudka, 2001, náklad 200 ks , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Sudek
(1896-1976)
Adolf Schneeberg, fotografie
Položka č.: 254295Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:56
tisk, plakát, 1988, 60,5 x 85 cm, reprodukovaná fotografie Josef Sudek, plakát k výstavě ze sbírek Uměleckoprůmyslového muzea v Praze a Moravské Galerie v Brně na zámku Kozel, 1988, při spodním okraji mírně pomuchlaný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Státní grafické …
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Nationalpark Krkonoše
Položka č.: 254304Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:30
tisk, plakát, 82 x 57 cm, při okrajích pokrčený a otřepený papír, na několika místech podlepeno, několik bílých skvrnek v horní části, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miloslav Holý
(1897-1974)
Slunce mezi mraky
Položka č.: 254757Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 15:12
křída, papír, 1964, 23 x 26,5 cm, sign. LD M. Holý 64, rám, vzadu štítek s popisem, Antikvariát Ostrovní, žák J. Preislera, V. Bukovace, J. Obrovského a M. Švabinského na AVU v Praze, zakladatel seskupení Ho-Ho-Ko-Ko, člen Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miloslav Holý
(1897-1974)
Povodí Orlice
Položka č.: 254759Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 15:14
akvarel, pastel, 1969, 26,5 x 39,5 cm, sign. PD M. Holý 69, rám, vzadu štítek s popisem, Antikvariát Ostrovní, žák J. Preislera, V. Bukovace, J. Obrovského a M. Švabinského na AVU v Praze, zakladatel seskupení Ho-Ho-Ko-Ko, člen Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar
Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miloslav Holý
(1897-1974)
Topolový hájek
Položka č.: 254760Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 15:16
akvarel, pastel, 1969, 26,5 x 39 cm, sign. LD M. Holý 69, rám, vzadu štítek s popisem, Antikvariát Ostrovní, žák J. Preislera, V. Bukovace, J. Obrovského a M. Švabinského na AVU v Praze, zakladatel seskupení Ho-Ho-Ko-Ko, člen Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar
Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Charles Vondoruš
(1884-1970)
Pohled do kraje
Položka č.: 254895Vyvolávací cena: 950 CZK (40 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 15:18
lept, 1932, 22 x 26,5 cm, sign. PD J.C. Vondrouš, pasparta, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 950 CZK (40 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František V. Votruba
(1895-?)
Srny
Položka č.: 255399Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 15:20
olej, sololit, 40 x 60 cm, sign. PD F. Votruba, vzadu nalepen autorský štítek, při okrajích poškozeno, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Pukl
(1896-1970)
Fontána
Položka č.: 255468Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:29
dřevoryt, 13,9 x 17,8 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Schussera na UMPRUM v Praze a prof. T. F. Šimona na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Roman Karpaš
(1951)
Maska
Položka č.: 257709Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:11
lept, akvatinta, 1989, 15,5 x 9,5 cm, sign. PD Karpaš 89, 54/100, žák prof. C. Boudy a K. Šmída na PedF UK v Praze, člen Liberecké unie výtvarných umělců a Asociace volné grafiky při UVU v Praze
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Šimon
(1920-1958)
Radnice v Brně
Položka č.: 257710Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:54
akvatinta, 20 x 14 cm, sign. PD Pavel Šimon, autorský tisk, žák prof. V. Pukla, F. T. Šimona a A. Pelce na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Hruška
(1930)
Hudební kompozice
Položka č.: 257711Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:10
lept, 1979, 16 x 12,2 cm, sign. PD K. Hruška 79, 20/20, žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze, prof. F. Tröstera na DAMU tamtéž, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milena Dvořáková
(1944-1992)
Fontána Alhambra v Grenadě
Položka č.: 257712Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:05
litografie, 21,2 x 15,1 cm, sign. PD Milena Dvořáková, autorský tisk, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Moravec
(1899-1987)
Česání ovoce
Položka č.: 257713Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:15
dřevoryt, 11,7 x 9,5 cm, sign. PD AMoravec, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Hořánek
(1925-1995)
Tváře
Položka č.: 257717Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:08
litografie, 1992, 24,5 x 20 cm, sign. DU Hořánek 92, PD pod věnováním účastníkům valného shromáždění Spolku českých bibliofilů podepsán jeho předseda František Dvořák, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Moravec
(1899-1987)
Jan Žižka
Položka č.: 257718Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:14
linoryt, 1937, 17,4 x 13,3 cm, sign. PD A. Moravec, PF 1938, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Tesař
(1924-2008)
Litera faktů
Položka č.: 257719Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:32
lept, 2003, 13,8 x 10 cm, sign. DU Tesař 03, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. V. Pukla na AVU, prof. F. Tröstera na AMU, člen SČUG Hollar a skupiny M 57
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Tři dívky s růžovými rty
Položka č.: 257724Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:12
tužka, pastel, papír, 24,3 x 16,1 cm
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO