-
Vilma Vrbová-Kotrbová
(1905-1993)
Sčesání vlasů do culíku
Položka č.: 269288Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:30
litografie, 1989, 22 x 14 cm, sign. LD Vilma Vrbová 89, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludmila Jandová
(1938-2008)
Kostel
Položka č.: 269290Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:45
lept, 16 x 12,5 cm, sign. DU L. Jandová, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. K. Müllera, V. Silovského a V. Tittelbacha na AVU v Praze
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludmila Jandová
(1938-2008)
Růže
Položka č.: 269291Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:44
lept, 20 x 13 cm, sign. DU L. Jandová, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. K. Müllera, V. Silovského a V. Tittelbacha na AVU v Praze
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Moravec
(1899-1987)
Přípitek
Položka č.: 269299Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:56
litografie, 14 x 20,5 cm, sign. PD A. Moravec, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Mezera
(1944)
Nahota
Položka č.: 269300Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:55
lept, 20 x 12 cm, sign. V. Mezera, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Kavan
(1947)
Mořské tělo
Položka č.: 269303Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:47
litografie, 1991, 17,5 x 12 cm, sign. UD Jan Kavan 91, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohumil Liška (Liboš)
(1956)
Máte zájem?
Položka č.: 269305Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:14
gelová tužka Pilot, papír, 2022, 29,5 x 21 cm, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Josefa Maršála
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohumil Liška (Liboš)
(1956)
Vesničko má
Položka č.: 269307Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:13
gelová tužka Pilot, pastel, papír, 2022, 29,5 x 21 cm, sign. PD Liška, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Josefa Maršála
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
W. Holl
Giuseppe Garibaldi
Položka č.: 270420Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:08
mědirytina, 13,6 x 10,7 cm, značeno DU Engraved by W. Holl from an original Photograph, lehce zažloutlý papír, na pravém okraji několik drobných hnědo -žlutých teček, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Lokomotiva
Položka č.: 270428Vyvolávací cena: 550 CZK (23 €)
Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:22
litografie, 11 x 19 cm, rám, na rámu oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 550 CZK (23 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Krajina s rybníkem
Položka č.: 270441Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:23
akvarel, tuš, papír, 1994, 28 x 41 cm, sign. PD, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Franz Kline
(1910-1962)
Franz Kline
Položka č.: 273372Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:15
tisk, plakát, 99 x 60 cm, plakát k výstavě v Albright-Knox Art Gallery, Buffalo, zažloutlý, při okrajích poškozený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Oberthor
(1921-1996)
Pranostika - srpen
Položka č.: 273725Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:10
malba na dřevěné desce, 60 x 14,5 cm, text: Na svatého Vavřince sedávají už báby při kmínce. , Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Šebek
(1890-1966)
Muzikanti
Položka č.: 273806Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:11
olej, dřevotříska, 32 x 25 cm, sign. PD J. Šebek, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Benetka
(1938)
Novomanželé
Položka č.: 273929Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:03
akvarel, tuš, ruční papír, 24 x 17,5 cm, pasparta, mírně zažloutlý a zvlněný papír, Antikvariát Dlážděná, Karel Benetka vystudoval VPŠE a od roku 1959 projektoval elektrárny a rozvodny v Elektromontážních závodech. Po roce 1968 byl z politických důvodů nucen opustit své původní povolání. Od té doby …
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ž. Hofmanová
Pole
Položka č.: 273989Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 19. 08. 2024 17:10
olej, plátno, 1985, 33 x 35 cm, sign. PD Ž. Hofmanová 85, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Rudolf Václavík
(1898-?)
Stavení u rybníka
Položka č.: 274287Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)
Plánované ukončení: 19. 08. 2024 17:33
olej, karton, 56,5 x 71 cm, sign. LD Václavík, rám, na rámu drobná poškození, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na akademii ve Vídni
Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
V horách
Položka č.: 274407Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:37
olej, lepenka, 16 x 23,5 cm, monogr. PD nečitelně, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Rybáři
Položka č.: 274415Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:07
litografie, 37 x 32 cm, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Ve vsi
Položka č.: 274494Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:29
pastel, křída, papír, 1959, 42,5 x 60,5 cm, sign. LD Pitrmann 1959, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Spišský hrad
Položka č.: 274500Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:30
tuš, papír, 1974, 15 x 19 cm, sign. PD Pitrmann 74, rám, PD popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Don Q.
(1944)
Objímání
Položka č.: 274732Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:06
suchý pastel, papír, 2016, 20 x 29,5 cm, sign. PD Q 2016, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Kuklík
(1947)
17. listopad 1989
Položka č.: 274942Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 19. 08. 2024 17:16
kombinovaná technika, papír, 1989, 48 x 58,8 cm, sign. DU Kuklík, č. 20/120, na papíře mimo tisk drobné skvrnky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Štefka
Schůzka
Položka č.: 275813Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:40
kvaš, papír, 1989, 29,8 x 20,9 cm, sign. PDŠtefka 89, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
W. A. Lambert?
Dostaveníčko
Položka č.: 276213Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:09
lept, 49,5 x 39 cm, sign. PD W. A. Lambert, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alfréd Fuchs
(1925-2003)
Děvče s kočkou
Položka č.: 276792Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:40
litografie, 36,5 x 16,2 cm, sign. PD A. Fuchs, pasparta, autorský tisk, pasparta poškozena, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady na AVU v Praze
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladislav Röhling
(1878-1949)
Pohled na Pražský hrad
Položka č.: 276801Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)
Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:33
litografie, 34,5 x 32 cm, sign. PD V. Röhling , rám, LD razítko, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák F. Ženíška, člen Jednoty umělců výtvarných
Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Hana Urbanová
(1934-2013)
Kompozice
Položka č.: 276805Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:21
linoryt, 26 x 26 cm, sign. DU Hana U., pasparta, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Souboj s drakem
Položka č.: 276807Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:10
akryl, plátno, 45 x 90 cm, sign. PD, napínací rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Zátiší s ovocem a džbánkem
Položka č.: 276808Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:31
tempera, sololit, 39 x 43,5 cm, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO