-
Tomáš Bím
(1946)
Otevřené dveře
Položka č.: 257349Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:06
tisk, plakát, formát A1 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jindřich Štreit
(1946)
Zabavené fotografie
Položka č.: 257382Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:44
tisk, plakát, 1999, formát A1 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. L. Ruska, Z. Přikryla, L. Jalůvky a J.Jemelkové na PedF UP v Olomouci, člen sdružení Q, Spolku olomouckých výtvarníků, Aktivu volné fotografie při Pražském domě fotografie, UB
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Ketzek
(1906-1978)
Eugénii kamarádce 1956
Položka č.: 258316Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:14
suchá jehla, ruční papír, 1956, 21, 5 x 12,2 cm, sign. PD F. Ketzek 56, rám, mírně pokrčený a zašpiněný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. H. Brunnera a J. Bendy na VŠUP v Praze, člen spolku Purkyně a SČVU
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
F. Purghart
Lesní cesta
Položka č.: 258453Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:28
tužka, papír, 1925, 12 x 17,5 cm, sign. PD F. P 25, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
J. Stárko
(?)
Krajina
Položka č.: 259049Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:35
olej, plátno, 50 x 60 cm, sign PD J. Stárko, lehce poškozen, malá dírka v plátně, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Libor Beránek
(1965)
Kameničky
Položka č.: 259085Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:05
litografie, 1998, 27,3 x 40 cm, sign. PD Libor Beránek 1998, č. 10/10, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
F. Holeček
Pod Zvolí u Jaroměře
Položka č.: 259134Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:15
akvarel, papír, 24 x 29,5 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
F. Holeček
Krajina
Položka č.: 259135Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:14
akvarel, papír, 24 x 29,5 cm, levý dolní roh odtržený, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
F. Holeček
Krábčice u Jaroměře
Položka č.: 259136Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:13
akvarel, papír, 1936, 28 x 27,2 cm, na zadní straně popsáno, při levém okraji mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Stejskal
(1910-1983)
V podhůří
Položka č.: 259151Vyvolávací cena: 230 CZK (10 €)
Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:37
lavírovaná kresba tuší, 38 x 51 cm, sign. LD L. Stejskal, vzadu popsáno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 230 CZK (10 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burghauserová
(1894-1960)
Dvořákova Chata v lese na Sázavě
Položka č.: 259173Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:01
akvarel, tuš, papír, 1955, 28,5 x 35 cm, sign. PD Burghauserová říjen 55, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na UMPRUM v Praze
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Stejskal
(1910-1983)
Silnice
Položka č.: 259181Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:36
pastel, papír, 49,5 x 65 cm, sign. PD L. Stejskal, při okrajích lehce pokrčený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
V. Moudřich
Pcherská kaplička
Položka č.: 259190Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:25
olej, karton, 30 x 40 cm, sign. PD V. Moudřich, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
V. Moudřich
Letní krajina
Položka č.: 259191Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:24
olej, karton, 29 x 39 cm, sign. LD V. Moudřich, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Olga Starková
(1945)
Karlův most
Položka č.: 259248Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:52
litografie, 11,8 x 12 cm, sign. PD Olga Starková, a.t., DU p. Čemrové, papír nepatrně ušpiněn, na okrajích (mimo tisk) papír pokrčen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Krajina s řekou
Položka č.: 259348Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:45
olej, karton, 30 x 34 cm, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Belka
(1889-?)
Portrét chlapce
Položka č.: 259685Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:01
uhel, papír, 1903, 40 x 30 cm, sign. PD Al. Belka, rám, na zadní straně popsáno autorem, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Belka
(1889-?)
Portrét dívky
Položka č.: 259686Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:00
uhel, papír, 1903, 36 x 29 cm, sign. PD Al. Belka, rám, mírně ušpiněný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alex Beran
(1923-2019)
Liberecký motiv
Položka č.: 259697Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:04
lavírovaná tuš, papír, 37 x 28 cm, rám, na zadní straně štítek s popisem, rám poškozen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Lisý
(1912-1990)
Vyšehrad
Položka č.: 260068Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:15
litografie, 1981, 12,2 x 19 cm, sign. LD P. Lisý 81, papírová pasparta, č. 20/111, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole dekorativních umění v Praze, člen SVU Marold a SČVU
Aktuální cena: 120 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Joska Skalník
(1948)
Situace s podpisem autora
Položka č.: 260920Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:32
tisk, plakát, formát A1 cm, DU sign. Joska Skalník, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Bláhy na SUPŠ v Praze, člen skupiny Otevřený dialog, Artfórum a Jazzové sekce
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
4 x pohlednice Evropská města (2 x Paříž, Berlínská univerzita, Vídeň Hofburg)
Položka č.: 260931Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:41
4 x pohlednice, zadní strany pohledů popsány, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 120 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Pařík
(1930-1999)
Sopka- Mám už takový temperament
Položka č.: 261067Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:25
tuš na papíře, 7,5 x 6,5 cm, značeno autorským razítkem Jiří Pařík PD, popsáno autorem na přední straně 4cm, LN, Jiří Pařík, Sopka- Mám už takový temperament, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Pařík
(1930-1999)
Koule na noze
Položka č.: 261068Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:43
tuš, běloba na papíře, 14 x 17,5 cm, značeno autorským razítkem Jiří Pařík PD, nalepeno na kartonu, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Benetka
(1938)
Proč nechce spinkat? Vždyť jsem mu přece zabubnoval ukolébavku.
Položka č.: 261072Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:03
tuš, akvarel, papír, 18 x 22 cm, sign. LU Benetka, zezadu autorské razítko, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, Karel Benetka vystudoval VPŠE a od roku 1959 projektoval elektrárny a rozvodny v Elektromontážních závodech. Po roce 1968 byl z politických důvodů nucen opustit své původní pov…
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Oberthor
(1921-1996)
Jízda kočárem
Položka č.: 261283Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:08
litografie, 36,2 x 29,3 cm, sign. DU K. Oberthor, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Přemysl Rolčík
(1922-1989)
Holubice
Položka č.: 262109Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:49
suchá jehla, 15,8 x 20 cm, sign. DU Rolčík, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění ve Zlíně, žák prof. J. Baucha a A. Pelce na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 120 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Musil
Kozoroh
Položka č.: 262305Vyvolávací cena: 220 CZK (10 €)
Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:19
lept, mezzotinta, 6,2 x 6,2 cm, sign. DU K. Musil , a.t., značeno v desce DU Exl D.V., uprostřed horního okraje malá skvrnka - pravděpodobně od tiskací barvy - nezasahuje do tisku, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 220 CZK (10 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Uiberlay
(1921-1991)
Kříž
Položka č.: 262348Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 29. 07. 2024 14:56
lept, 1978, 19,8 x 14,7 cm, sign. PD Jaroslav Uiberlay 1978, rám, č. 52/60, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Jaroslav ze Šternberka
Položka č.: 262360Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 29. 07. 2024 14:58
suchá jehla, 12 x 7,5 cm, sign. PD VKomárek, rám, č. 43/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO