Martin Salajka
(1981)
Sovy
Položka č.: 50Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 05. 11. 2024 16:49
litografie, 2023, 59,5 x 46,5 cm, sign. PD Martin Salajka 2023, č. 4/100, žák prof. M. Rittsteina
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Martin Salajka
(1981)
Lebka
Položka č.: 51Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 05. 11. 2024 16:50
litografie, 2022, 63 x 44 cm, sign. PD Martin Salajka 2022, č. 4/100, žák prof. M. Rittsteina
Martin Salajka
(1981)
Měsíční svit
Položka č.: 52Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 05. 11. 2024 16:51
litografie, 2023, 60 x 44,5 cm, sign. PD Martin Salajka 2023, č. 44/100, žák prof. M. Rittsteina
Jiří Lindovský
Položka č.: 53Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 05. 11. 2024 16:52
serigrafie, 1988, 29 x 20 cm, sign. PD J. Lindovský 88, č. 56/100, žák prof. Čepeláka
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Oldřich Kulhánek
Očko
Položka č.: 54Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 05. 11. 2024 16:53
lept, 1974, 24 x 18 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1974, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Budování chrámu
Položka č.: 55Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)
Plánované ukončení: 05. 11. 2024 16:54
akvarel, papír, 1983, 16 x 22 cm, sign. PD
Aktuální cena: 10 CZK (1 €)
Zámek v poušti
Položka č.: 56Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)
Plánované ukončení: 05. 11. 2024 16:55
akvarel, papír, 1972, 28,5 x 21 cm, sign. PD
Aktuální cena: 110 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID1**0 Historie příhozu
Labuť Tuonelská
Položka č.: 57Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)
Plánované ukončení: 05. 11. 2024 16:56
akvarel, papír, 1972, 21 x 13,5 cm, sign. PD
Aktuální cena: 10 CZK (1 €)
Jarní květ
Položka č.: 58Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)
Plánované ukončení: 05. 11. 2024 16:57
akvarel, papír, 1979, 30 x 21 cm, sign. PD
Aktuální cena: 10 CZK (1 €)
Cesta za pokladem
Položka č.: 59Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)
Plánované ukončení: 05. 11. 2024 16:58
akvarel, papír, 1981, 30 x 21 cm, sign. PD
Aktuální cena: 10 CZK (1 €)
Betlémská kázání
Položka č.: 60Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)
Plánované ukončení: 05. 11. 2024 16:59
akvarel, papír, 1984, 30 x 21 cm, sign. PD
Aktuální cena: 10 CZK (1 €)
Tóny klidu
Položka č.: 61Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)
Plánované ukončení: 05. 11. 2024 17:00
Aktuální cena: 10 CZK (1 €)
Apokalypsa
Položka č.: 62Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)
Plánované ukončení: 05. 11. 2024 17:01
akvarel, papír, 1988, 30 x 21 cm, sign. PD
Aktuální cena: 10 CZK (1 €)
Lilium
Položka č.: 63Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)
Plánované ukončení: 05. 11. 2024 17:02
Aktuální cena: 10 CZK (1 €)
Zpívající fontána
Položka č.: 64Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)
Plánované ukončení: 05. 11. 2024 17:03
akvarel, papír, 1980, 30 x 21 cm, sign. PD
Aktuální cena: 10 CZK (1 €)
Zámek v poušti
Položka č.: 65Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)
Plánované ukončení: 05. 11. 2024 17:04
Aktuální cena: 10 CZK (1 €)
Hékaté
Položka č.: 66Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)
Plánované ukončení: 05. 11. 2024 17:05
Aktuální cena: 10 CZK (1 €)
Boléro II
Položka č.: 67Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)
Plánované ukončení: 05. 11. 2024 17:06
Aktuální cena: 10 CZK (1 €)
Zakletý čas
Položka č.: 68Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)
Plánované ukončení: 05. 11. 2024 17:07
Aktuální cena: 10 CZK (1 €)
Věc Makropulos
Položka č.: 69Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)
Plánované ukončení: 05. 11. 2024 17:08
Aktuální cena: 10 CZK (1 €)
Rozkvět
Položka č.: 70Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)
Plánované ukončení: 05. 11. 2024 17:09
Aktuální cena: 10 CZK (1 €)
Staré pověsti
Položka č.: 71Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)
Plánované ukončení: 05. 11. 2024 17:10
Aktuální cena: 10 CZK (1 €)
Zlatá kvočna
Položka č.: 72Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)
Plánované ukončení: 05. 11. 2024 17:11
Aktuální cena: 10 CZK (1 €)
Historie
Položka č.: 73Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)
Plánované ukončení: 05. 11. 2024 17:12
akvarel, papír, 1989, 30 x 21 cm, sign. PD
Aktuální cena: 10 CZK (1 €)
Děvín II
Položka č.: 74Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)
Plánované ukončení: 05. 11. 2024 17:13
akvarel, papír, 1987, 30 x 21 cm, sign. PD
Aktuální cena: 10 CZK (1 €)
Tempus
Položka č.: 75Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)
Plánované ukončení: 05. 11. 2024 17:14
Aktuální cena: 10 CZK (1 €)
Sebepoznání
Položka č.: 76Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)
Plánované ukončení: 05. 11. 2024 17:15
Aktuální cena: 10 CZK (1 €)
Věštba
Položka č.: 77Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)
Plánované ukončení: 05. 11. 2024 17:16
Aktuální cena: 10 CZK (1 €)
Dendera
Položka č.: 78Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)
Plánované ukončení: 05. 11. 2024 17:17
Aktuální cena: 10 CZK (1 €)
I H S
Položka č.: 79Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)
Plánované ukončení: 05. 11. 2024 17:18
akvarel, papír, 1989, 30 x 21 cm, sign. LD
Aktuální cena: 10 CZK (1 €)