-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Busta
Položka č.: 262367Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 15:02
dřevoryt, 10,6 x 7,6 cm, sign. PD VKomárek, rám, č. 35/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Hejna
(1914-1985)
Muž
Položka č.: 262432Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:03
tuš, papír, 27 x 19 cm, sign. PD V. Hejna, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Hejna
(1914-1985)
Mraky nad krajinou
Položka č.: 262433Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:09
tužka, papír, 1934, 22 x 27,5 cm, sign. PN V. Hejna 34., přeloženo, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Hejna
(1914-1985)
Sedící muž
Položka č.: 262434Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:08
tuš, papír, 21 x 17 cm, sign. PN V. Hejna , Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Hejna
(1914-1985)
Tváře - skica
Položka č.: 262436Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:07
tuš, papír, 1935, 26 x 18 cm, sign. PD V. Hejna 1935, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Hejna
(1914-1985)
Postava muže
Položka č.: 262437Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:06
akvarel, tužka, papír, 28 x 19,5 cm, sign. LD VH, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Hejna
(1914-1985)
Muž u stolu
Položka č.: 262438Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:05
akvarel, tuš, papír, 20 x 14,7 cm, sign. PN V. Hejna, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Hejna
(1914-1985)
Praha
Položka č.: 262439Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:04
akvarel, běloba, tužka, papír, 30,1 x 40,1 cm, sign. PN V. Hejna, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Šefl
(1898-1963)
Chalupa v krajině
Položka č.: 263558Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:08
akvatinta, 32,3 x 39,7 cm, sign. PD Jaroslav Šefl, rám, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Kysely na VŠUP v Praze, člen skupiny Kvart
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiljí Španěl
(1883-1964)
Z Kroměříže
Položka č.: 263574Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:25
akvarel, tuš, papír, 34 x 51 cm, sign. PD Šp., rám, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Lukáš Fišárek
(1973)
Bez názvu
Položka č.: 264237Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:35
kombinovaná technika, papír, 1995, 17,5 x 21 cm, sign. PD Fišárek 95, rám, Vystudoval v ateliéru animovaného filmu a televizní grafiky na VŠUP u profesora Barty, absolvoval v roce 1999. Pracuje jako grafický designer a animátor ve svém vlastím studiu Oficina. Hraje na bicí v kapele Mezon., Antikvari…
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Reinerová
(1946)
Dům na Hradčanském náměstí
Položka č.: 264450Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:38
litografie, 32,5 x 40,5 cm, sign. PD Jana Reinerová, pasparta, 112/160, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tomáš Švéda
(1947)
PF 1995
Položka č.: 264532Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 15. 07. 2024 18:34
kolorovaná suchá jehla, 1994, 14,8 x 7,3 cm, sign. PD T. Švéda, pasparta, Antikvariát Dlážděná, studium SOŠ výtvarné v Praze, žák prof. A. Fišárka na AVU, člen volného seskupení 12/15 Pozdě, ale přece a SVU Mánes
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dimitrij Kadrnožka
(1923-2022)
Motýli a břitva
Položka č.: 265028Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 15. 07. 2024 18:09
litografie, 13,5 x 9,5 cm, sign. PD Kadrnožka, č. 122/200, Antikvariát Dlážděná, žák A. Strnadela na VŠUP v Praze a F. Tröstera na AMU tamtéž, člen Jednoty umělců výtvarných
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milan Entler
(1948-2018)
Noční námluvy
Položka č.: 266246Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:12
litografie, 28,7 x 35,5 cm, sign. PD Milan Entler, 139/180, studium na střední odborné škole výtvarné na Hollarově náměstí v Praze
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Svolinský
(1896-1986)
Tanec
Položka č.: 266494Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:45
linoryt, 29,7 x 36,6 cm, sign. PD K. Svolinský, LD mírně pokrčený a zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Veržakovský
(1924-1963)
Před bouřkou
Položka č.: 266559Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 17. 07. 2024 19:06
akvarel, tuš, papír, 1954?, 41 x 54,5 cm, sign. PD K. Veržakovský, při okrajích mírně poškozený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Obrovského na AVU v Praze
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
2 poháry
Položka č.: 267244Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 15:04
suchá jehla, 11,9 x 7,4 cm, sign. PD VKomárek, rám, č. 2/50, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Fišárek
(1953)
Echo
Položka č.: 268276Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:36
akryl, lepenka, 2012, 32,5 x 44 cm, sign. PD Fišárek 2012, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Radka Amorta v Opavském divadle
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Fišárek
(1953)
Kompozice III.
Položka č.: 268279Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:37
olej, karton, 1995, 24,7 x 30,5 cm, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Radka Amorta v Opavském divadle
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Fišárek
(1953)
Café
Položka č.: 268282Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:38
olej, karton, 1994, 30,5 x 39 cm, sign. PD Fišárek 94, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Radka Amorta v Opavském divadle
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Fišárek
(1953)
Bílá zóna
Položka č.: 268283Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:39
olej, karton, 1998, 38,5 x 30,5 cm, sign. LD Fišárek 98, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Radka Amorta v Opavském divadle
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Fišárek
(1953)
Ulice
Položka č.: 268285Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:40
olej, karton, 1999, 25 x 35 cm, sign. LD Fišárek 99, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Radka Amorta v Opavském divadle
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Fišárek
(1953)
V noci
Položka č.: 268287Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:41
olej, karton, 2006, 30,5 x 39,5 cm, sign. PD Fišárek 2006, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Radka Amorta v Opavském divadle
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Fišárek
(1953)
Kompozice VII.
Položka č.: 268290Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:42
olej, karton, 1995, 30,5 x 36 cm, sign. PD Fišárek 95, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Radka Amorta v Opavském divadle
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Fišárek
(1953)
Kompotice VIII.
Položka č.: 268291Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:43
olej, karton, 2007, 38,5 x 30,5 cm, sign. PD Fišárek 07, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Radka Amorta v Opavském divadle
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Jandejsek
(1923)
Trojice
Položka č.: 268320Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:16
litografie, 1978, 9,6 x 15,9 cm, sign. PD Jan 1978, pasparta, Antikvariát Dlážděná, studium architektury na AVU v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Jandejsek
(1923)
Vyšehrad I.
Položka č.: 268321Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:15
litografie, 14,5 x 20,5 cm, sign. PD Jan, Antikvariát Dlážděná, studium architektury na AVU v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Jandejsek
(1923)
Vyšehrad II.
Položka č.: 268322Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:14
litografie, 14,5 x 20,5 cm, sign. PD Jan, Antikvariát Dlážděná, studium architektury na AVU v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Mézl
(1934-2016)
Půlnoční město
Položka č.: 268674Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 15:06
dřevoryt, 9 x 9 cm, sign. PD Zd. Mézl, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO