-
Helena Chvojková Trnková
(1891-1958)
Smutný kluk
Položka č.: 301Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
akvarel, tuš, papír, 1974, 26,3 x 13,4 cm, sign DU H. Chvojková - Trková , pasparta, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Odřich Smutný
(1925-2013)
Husy na návsi
Položka č.: 302Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
tempera, papír, 18,5 x 28 cm, sign. PD O. Smutný, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludvík Vacátko
(1873-1956)
Porážka Prusů u Kolína
Položka č.: 303Vyvolávací cena: 3.900 CZK (163 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
akvarel, tužka, papír, 49 x 63 cm, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise a V. Brožíka na AVU v Praze
Aktuální cena: 3.900 CZK (163 €)
Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu
-
Ludvík Schneiderka
(1903-1980)
Lom na Rusavě
Položka č.: 304Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
olej, lepenka, 45 x 61 cm, sign. LD Ludvík Schneiderka, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludvík Schneiderka
(1903-1980)
Horská krajina
Položka č.: 305Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
akvarel, 52 x 71 cm, sign. PD Ludvík Schneiderka, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Nedvěd
(1919)
Hlava klauna
Položka č.: 306Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
olej, plátno, 1976, 45 x 35 cm, sign. PD Nedvěd 76, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední škole dekorativního umění v Praze, soukromé studium u K. Součka a J. Horníka, žák prof. V. Nechleby na AVU v Praze a prof. C. Boudy na PedF UK tamtéž, člen JUV
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
David Burliuk ?
První sníh
Položka č.: 307Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
olej, sololit, 22 x 25 cm, sign. PD Burliuk, rám
Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Dívka v kroji
Položka č.: 308Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
olej, karton, 40. léta, 14,4 x 20,5 cm, sign. LD, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Souček
(1941-2008)
Kyklop nad krajinou
Položka č.: 309Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
lept, akvatinta, 1982, 18,3 x 13,6 cm, sign. PD JSouček 82, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. S. Libenského na SUPŠ sklářské v Železném Brodě, poté prof. Hoffmeistera na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pravoslav Sovák
(1926-2022)
Pocta Aloisi Senenfeldrovi
Položka č.: 310Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
litografie, 45,3 x 40,7 cm, sign DU Sovák, č. 96/200, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Trnka
(1912-1969)
Ptáček
Položka č.: 311Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
litografie, 21,5 x 15,6 cm, sign. PD Trnka, při okrajích zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, vyučen loutkářství u J. Skupy v Plzni, žák J. Bendy na UMPRUM v Praze
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Laštůvka
(1951)
Akt
Položka č.: 312Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
linoryt, 1966, 24,5 x 33 cm, sign. PD Laštůvka 66, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Čáka
(1929-2018)
Restaurace U Smrtů pod Zvíkovem
Položka č.: 313Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
lept, 1959, 32 x 25,5 cm, sign. PD Jan Čáka 1959, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Richter
(1942)
Quo Vadis R. Hausner aneb vícero smutných Evropanů
Položka č.: 314Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
lept, 1983, 40,7 x 73,5 cm, sign. PD P. Richter 83, pasparta, č. 3/20, DU popsáno, přiložen katalog s podpisem Pavel Richter - Verbi Volati, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dinara Kyoller
(1996)
Odmítnutí (Léto)
Položka č.: 315Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
analogová fotografie , 2022, 61,8 x 45,8 cm, "Complicated Feelings" je projekt zaměřený na zkoumání fází smiřování se se zármutkem. Fotografie v tomto projektu vizualizují různé etapy, kterými člověk prochází při ztrátě. Zachycují momenty popírání, hněvu, pokusů o vyrovnání se s realitou a…
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dinara Kyoller
(1996)
Hněv (Podzim)
Položka č.: 316Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
analogová fotografie, 2022, 61 x 45,8 cm, ze série Complicated feelings. Fáze hněvu ztělesňuje bouři emocí a vnitřní boj, které jsou reakcí na nespravedlnost a bolest. V tomto stadiu člověk ztrácí kontrolu nad svými pocity a vyjadřuje je skrze vztek a odpor, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radho…
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dinara Kyoller
(1996)
Smlouvání (Zima)
Položka č.: 317Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
analogová fotografie, 2022, 62,2 x 45,6 cm, ze série Complicated feelings. Fáze smlouvání je pokusem o změnu situace, zatímco deprese představuje uvědomění si její nevyhnutelnosti a ponoření se do smutku. V této fázi si člověk plně uvědomuje, že nic nemůže změnit, a propadá hlubokému smutku, Antiqar…
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dinara Kyoller
(1996)
Příjetí (Jaro)
Položka č.: 318Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
analogová fotografie, 2022, 71,6 x 53 cm, ze série Complicated feelings. Přijetí je fází, kdy dochází ke smíření se se ztrátou a objeví se ochota pokračovat v životě i přes prožitou bolest. Tento proces umožňuje začlenit ztrátu do svého života, najít nový smysl a vykročit vpřed, Antiqari.at Radhošťs…
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Gejza Angyal
(1888-1956)
Černý Kamen na Velké Fatře
Položka č.: 319Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
litografie, 30,3 x 35 cm, sign. PD G. Angyal, Gejza Angyal byl malíř a grafik. Studoval Vysokou školu výtvarných umění v Budapešti. V roce 1910 získal diplom profesora kreslení. Byl členem Maďarské společnosti pro vědu, literaturu a umění v Bratislavě, od roku 1920 Jednoty výtvarných umělců Slovensk…
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Demel
(1942-2024)
Tuba mirum
Položka č.: 320Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
mezzotinta, lept, 1977, 39,7 x 39,5 cm, sign. PD KDemel 77, č. 124/125, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Demel
(1942-2024)
Zrcadla
Položka č.: 321Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
mezzotinta, lept, 1975, 49,3 x 39,5 cm, sign. PD KDemel 75, č. 9/125, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Xénia Hoffmeisterová
(1958)
Labyrint
Položka č.: 322Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
litografie, papír, 2023, 81 x 56 cm, sign. PD Xénia Hoffmeisterová, č. 1/30, studium u prof. O. Smutného na DAMU v Praze, členka SVU Mánes a SČUG Hollar
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Reinerová
(1946)
Noční Praha
Položka č.: 323Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
litografie, 32,5 x 37,6 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 60/70, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Kanyza
(1947)
Červená pečeť
Položka č.: 324Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
litografie, 1999, 31,5 x 47,7 cm, sign. PD Jan Kanyza 99, rám, č. 27/50, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Nedbala na AMU v Praze, spoluzakladatel výtvarné skupiny Tolerance 95, člen Syndikátu výtvarných umělců
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Marie Klimovičová
(1927-1993)
Dívka a kočka
Položka č.: 325Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
lept, kombinovaná technika, 1981, 59,4 x 50 cm, sign. PD M. Klimovičová 1981, autorský tisk, při okrajích lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. V. G. Stajkova na Akademii výtvarných umění v Sofii, V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Július Němčík
(1909-1986)
Přístav
Položka č.: 326Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
litografie, 1977, 27 x 34 cm, sign. PD J. Němčík 77, rám, č. 22/33, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Loukoty a J. Obrovského
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dalibor Smutný
(1964 )
V pohybu
Položka č.: 327Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
monotyp, 1991, 99,5 x 65 cm, sign. PD D. Smutný 91, č. 1/1, pokrčený a při okrajích mimo tisk natržený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Gennadij Alexandrov
(1949)
Fibonnaciho spirála
Položka č.: 328Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
lept, 2020, 32,6 x 32,6 cm, sign. PD Alexandrov 2020, č. 6/50, Antikvariát Dlážděná, Narozen 6.9.1949 v Omsku. Malíř, grafik, autor exlibris. Od r. 1993 žije trvale v Česku.
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Gennadij Alexandrov
(1949)
Modigliani
Položka č.: 329Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
akvarel, monotyp ,papír, 56 x 75 cm, na zadní straně značeno autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, Narozen 6.9.1949 v Omsku. Malíř, grafik, autor exlibris. Od r. 1993 žije trvale v Česku.
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Gennadij Alexandrov
(1949)
Akt
Položka č.: 330Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
akvarel, monotyp ,papír, 2018, 75,5 x 56 cm, sign. PD Alexandrov 18, na zadní straně značeno autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, Narozen 6.9.1949 v Omsku. Malíř, grafik, autor exlibris. Od r. 1993 žije trvale v Česku.
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO