Bodlák

    Položka č.: 243395

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:32

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

    Muži u portrétu

    Položka č.: 242473

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:33

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

    Svojanov a Rychnov

    Položka č.: 242472

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:34

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

    České umění XIX. století

    Položka č.: 267382

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:35

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Položka č.: 249471

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:36

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Jezdec

    Položka č.: 242479

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:37

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

    Portrét muže

    Položka č.: 234099

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:38

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Domek u cesty

    Položka č.: 229947

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:39

    mědirytina, 7,3 x 5,3 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

    Domy u řeky

    Položka č.: 228259

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:40

    dřevoryt, 15,5 x 12 cm, zažloutlý papír, lehce poškozené okraje, poškození nezasahuje do tisku, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

    4 x pohlednice Evropská města (2 x Paříž, Berlínská univerzita, Vídeň Hofburg)

    Položka č.: 260931

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:41

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Karel Oberthor

    Mušketýr s růží

    Položka č.: 249473

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:42

    litografie, 16,8 x 8 cm, oříznuto, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

  • Jiří Pařík

    (1930-1999)

    Koule na noze

    Položka č.: 261068

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:43

    tuš, běloba na papíře, 14 x 17,5 cm, značeno autorským razítkem Jiří Pařík PD, nalepeno na kartonu, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • August Friedrich Pecht

    (1814-1903)

    Arnold vom Melchtal

    Položka č.: 246860

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:44

    kolorovaná mědirytina, 16,5 x 12,6 cm, značeno PD A. Fleischmann gest.; LD Fr. Pecht gez., zažloutlý papír, v rozích pokrčen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • August Friedrich Pecht

    (1814-1903)

    Der Kapuziner / Kapucín

    Položka č.: 246853

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:45

    kolorovaná mědirytina, 16,9 x 13 cm, značeno PD A. Schultheiss gest.; LD Fr. Pecht gez., lehce zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Emil Pitter

    (1887-1943)

    Zápas

    Položka č.: 242478

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:46

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

  • Jaroslav Pouzar

    Tištěná fotografie s podpisem

    Položka č.: 282554

    Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:47

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)