• Ladislav Vlodek

    (1907-1996)

    U bar baru

    Položka č.: 282311

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2024 19:07

    uhel, papír, 21,7 x 15,4 cm, sign. PD L. Vlodek, Antikvariát Dlážděná, studium na Acadamy of Fine Arts v Chicagu, poté žák prof. J. Mařatky a K. Štipla na VŠUP v Praha

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Zahrada na jaře

    Položka č.: 282312

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:17

    olej, lepenka, 23 x 34 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • L. Sidon?

    Na řece

    Položka č.: 282313

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:23

    olej, dřevo, 66 x 51 cm, sign. PD L. Sidon (?), rám, signatura setřená, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Alena Štiková

    (1929-2000)

    Navečer u rybníka

    Položka č.: 282314

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:27

    akvarel, papír, 1969, 31,5 x 47 cm, sign. LD Alena Štiková 69, autorka je dcerou grafika Karla Štiky (*1898) , Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)