• Tomáš Bím

    (1946)

    Otevřené dveře

    Položka č.: 257349

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:06

    tisk, plakát, formát A1 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jindřich Štreit

    (1946)

    Zabavené fotografie

    Položka č.: 257382

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:44

    tisk, plakát, 1999, formát A1 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. L. Ruska, Z. Přikryla, L. Jalůvky a J.Jemelkové na PedF UP v Olomouci, člen sdružení Q, Spolku olomouckých výtvarníků, Aktivu volné fotografie při Pražském domě fotografie, UB

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Ketzek

    (1906-1978)

    Eugénii kamarádce 1956

    Položka č.: 258316

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:14

    suchá jehla, ruční papír, 1956, 21, 5 x 12,2 cm, sign. PD F. Ketzek 56, rám, mírně pokrčený a zašpiněný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. H. Brunnera a J. Bendy na VŠUP v Praze, člen spolku Purkyně a SČVU

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • F. Purghart

    Lesní cesta

    Položka č.: 258453

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:28

    tužka, papír, 1925, 12 x 17,5 cm, sign. PD F. P 25, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • J. Stárko

    (?)

    Krajina

    Položka č.: 259049

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:35

    olej, plátno, 50 x 60 cm, sign PD J. Stárko, lehce poškozen, malá dírka v plátně, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Libor Beránek

    (1965)

    Kameničky

    Položka č.: 259085

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:05

    litografie, 1998, 27,3 x 40 cm, sign. PD Libor Beránek 1998, č. 10/10, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • F. Holeček

    Pod Zvolí u Jaroměře

    Položka č.: 259134

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:15

    akvarel, papír, 24 x 29,5 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • F. Holeček

    Krajina

    Položka č.: 259135

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:14

    akvarel, papír, 24 x 29,5 cm, levý dolní roh odtržený, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • F. Holeček

    Krábčice u Jaroměře

    Položka č.: 259136

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:13

    akvarel, papír, 1936, 28 x 27,2 cm, na zadní straně popsáno, při levém okraji mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    V podhůří

    Položka č.: 259151

    Vyvolávací cena: 230 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:37

    lavírovaná kresba tuší, 38 x 51 cm, sign. LD L. Stejskal, vzadu popsáno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 230 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeňka Burghauserová

    (1894-1960)

    Dvořákova Chata v lese na Sázavě

    Položka č.: 259173

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:01

    akvarel, tuš, papír, 1955, 28,5 x 35 cm, sign. PD Burghauserová říjen 55, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na UMPRUM v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Silnice

    Položka č.: 259181

    Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:36

    pastel, papír, 49,5 x 65 cm, sign. PD L. Stejskal, při okrajích lehce pokrčený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • V. Moudřich

    Pcherská kaplička

    Položka č.: 259190

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:25

    olej, karton, 30 x 40 cm, sign. PD V. Moudřich, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • V. Moudřich

    Letní krajina

    Položka č.: 259191

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:24

    olej, karton, 29 x 39 cm, sign. LD V. Moudřich, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Olga Starková

    (1945)

    Karlův most

    Položka č.: 259248

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:52

    litografie, 11,8 x 12 cm, sign. PD Olga Starková, a.t., DU p. Čemrové, papír nepatrně ušpiněn, na okrajích (mimo tisk) papír pokrčen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Krajina s řekou

    Položka č.: 259348

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:45

    olej, karton, 30 x 34 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Belka

    (1889-?)

    Portrét chlapce

    Položka č.: 259685

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:01

    uhel, papír, 1903, 40 x 30 cm, sign. PD Al. Belka, rám, na zadní straně popsáno autorem, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Belka

    (1889-?)

    Portrét dívky

    Položka č.: 259686

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:00

    uhel, papír, 1903, 36 x 29 cm, sign. PD Al. Belka, rám, mírně ušpiněný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alex Beran

    (1923-2019)

    Liberecký motiv

    Položka č.: 259697

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:04

    lavírovaná tuš, papír, 37 x 28 cm, rám, na zadní straně štítek s popisem, rám poškozen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Lisý

    (1912-1990)

    Vyšehrad

    Položka č.: 260068

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:15

    litografie, 1981, 12,2 x 19 cm, sign. LD P. Lisý 81, papírová pasparta, č. 20/111, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole dekorativních umění v Praze, člen SVU Marold a SČVU

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Joska Skalník

    (1948)

    Situace s podpisem autora

    Položka č.: 260920

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:32

    tisk, plakát, formát A1 cm, DU sign. Joska Skalník, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Bláhy na SUPŠ v Praze, člen skupiny Otevřený dialog, Artfórum a Jazzové sekce

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    4 x pohlednice Evropská města (2 x Paříž, Berlínská univerzita, Vídeň Hofburg)

    Položka č.: 260931

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:41

    4 x pohlednice, zadní strany pohledů popsány, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Pařík

    (1930-1999)

    Sopka- Mám už takový temperament

    Položka č.: 261067

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:25

    tuš na papíře, 7,5 x 6,5 cm, značeno autorským razítkem Jiří Pařík PD, popsáno autorem na přední straně 4cm, LN, Jiří Pařík, Sopka- Mám už takový temperament, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Pařík

    (1930-1999)

    Koule na noze

    Položka č.: 261068

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:43

    tuš, běloba na papíře, 14 x 17,5 cm, značeno autorským razítkem Jiří Pařík PD, nalepeno na kartonu, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Benetka

    (1938)

    Proč nechce spinkat? Vždyť jsem mu přece zabubnoval ukolébavku.

    Položka č.: 261072

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:03

    tuš, akvarel, papír, 18 x 22 cm, sign. LU Benetka, zezadu autorské razítko, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, Karel Benetka vystudoval VPŠE a od roku 1959 projektoval elektrárny a rozvodny v Elektromontážních závodech. Po roce 1968 byl z politických důvodů nucen opustit své původní pov…

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Oberthor

    (1921-1996)

    Jízda kočárem

    Položka č.: 261283

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:08

    litografie, 36,2 x 29,3 cm, sign. DU K. Oberthor, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Přemysl Rolčík

    (1922-1989)

    Holubice

    Položka č.: 262109

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:49

    suchá jehla, 15,8 x 20 cm, sign. DU Rolčík, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění ve Zlíně, žák prof. J. Baucha a A. Pelce na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Musil

    Kozoroh

    Položka č.: 262305

    Vyvolávací cena: 220 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:19

    lept, mezzotinta, 6,2 x 6,2 cm, sign. DU K. Musil , a.t., značeno v desce DU Exl D.V., uprostřed horního okraje malá skvrnka - pravděpodobně od tiskací barvy - nezasahuje do tisku, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 220 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Uiberlay

    (1921-1991)

    Kříž

    Položka č.: 262348

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2024 14:56

    lept, 1978, 19,8 x 14,7 cm, sign. PD Jaroslav Uiberlay 1978, rám, č. 52/60, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Jaroslav ze Šternberka

    Položka č.: 262360

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2024 14:58

    suchá jehla, 12 x 7,5 cm, sign. PD VKomárek, rám, č. 43/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook