• Jiří Nosek

    (1924)

    Na procházce

    Položka č.: 229954

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:47

    litografie, 1982, 20,5 x 29 cm, sign. PD Jiří Nosek 82, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Ježíš (P.F.X. Polák)

    Položka č.: 229967

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:44

    dřevoryt, 6,2 x 5 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Zapadající slunce

    Položka č.: 229969

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:29

    linoryt, 11 x 8 cm, sign. PD, č. 34/50, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Ex libris Marina Stappen

    Položka č.: 229972

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:28

    lept, 7,4 x 14,8 cm, DU monogr., č. 70/100, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • W.J. Rozendaal

    Krotitel

    Položka č.: 229974

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:53

    litografie, 1938, 13,3 x 17,4 cm, PD značeno na kameni W.J. Rozendaal, při okrajích lehce poškozený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Brýle

    Položka č.: 231259

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:27

    tuš, papír, 1981, 23 x 17 cm, při levém okraji zažloutlý pruh, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Černý

    Krajina

    Položka č.: 232519

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 21. 10. 2024 15:02

    uhel, papír, 1942, 27,5 x 26 cm, sign. LD Černý 42, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • J. Kincl

    Zimní krajina

    Položka č.: 232703

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:10

    olej, sololit, 33 x 47,5 cm, sign. PD JKincl, rám, na rámu oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • T. Šrámek

    Zima

    Položka č.: 232704

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:38

    olej, karton, 1939, 40 x 54 cm, sign. LD T. Šrámek 39, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Ptáčci

    Položka č.: 232753

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:26

    tuš, litografie, 6 x 8,7 cm, sign. PD, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dubová

    Upřený pohled

    Položka č.: 232757

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:06

    litografie, 1984, p. 5,7 cm, sign. DU, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • J. Bérová

    Ptáček

    Položka č.: 232758

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:03

    serigrafie, 1992, 15 x 10,3 cm, sign. PD J. Bérová, na dvojlistu s přáním a pozdravem autorky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Klaun

    Položka č.: 232761

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:25

    litografie, 1992, 16,5 x 10 cm, sign. DU, č. 7/50, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohumil Stanislav Urban

    (1903-1997)

    Před Svatým Mikulášem

    Položka č.: 234069

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:57

    litografie, 19,5 x 12 cm, sign. LD B. S. Urban, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Obrovského, F. Thieleho, F. Kupky a K. Krattnera na AVU v Praze, studium dějin umění a estetiky na FF UK, zakládající člen a předseda Sdružení výtvarníků v Praze a sdružení Purkyně, člen mezi…

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • J. B. Bérauger

    Píseň Nový denní rozkaz

    Položka č.: 234082

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:02

    dřevoryt, hedvábný papír, 9,7 x 4,5 cm, sign LD J. B. Bérauger, levý horní roh papíru lehce pokrčen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • J. B. Bérauger

    Myšlenka

    Položka č.: 234085

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:01

    dřevoryt, hedvábný papír, 9,8 x 4,7 cm, sign. LD J. B. Bérauger, na levem okraji papíru malá dírka; na pravém okraji lehce ušpiněn, nepatrně pokrčen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • A. Václav Mašek

    V oblacích / Dívka

    Položka č.: 234092

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:18

    tuš, papír, 6 x 7,2 a 8 x 7 cm, přilepeno zezadu na paspartu, studijní práce A. V. Maška, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • A. Václav Mašek

    Čtení

    Položka č.: 234093

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:17

    tuš, papír, 7 x 14,5 cm, přilepeno zezadu na paspartu, studijní práce A. V. Maška, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • A. Václav Mašek

    Portrét muže

    Položka č.: 234096

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:16

    dřevoryt, 7,5 x 9,8 cm, studijní práce A. V. Maška, papír ušpiněn, v okolí grafiky papír lehce pokrčen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Portrét muže

    Položka č.: 234099

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:43

    tužka, papír, 30 x 20,5 cm, v rozích zažloutlý papír, horní levý roh lehce pokrčen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Portrét muže

    Položka č.: 234103

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:42

    uhel, papír, 46 x 35 cm, vlevo nahoře lehce pokrčený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Domek v lese

    Položka č.: 234130

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:24

    uhel, papír, 41 x 29,5 cm, sign. PD, papír ušpiněn, na okrajích místy natržen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Soudce

    Položka č.: 234132

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:41

    linoryt, 1960, 6 x 8 cm, pod grafikou popsáno: From Professor Jiří Siblik von Günter Stille, Hinbaden, den 22. 11. 60, pokrčený papír, uprostřed přeložený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Pecháček

    (1909-1969)

    Blaník

    Položka č.: 234142

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:50

    litografie, 20,5 x 30 cm, papír na okrajích ušpiněn, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Švabinského, J. Obrovského a V. Silovského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miroslav Pošvic

    (1959)

    Bez názvu II

    Položka č.: 234394

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:27

    litografie, 1992, 24,9 x 17,7 cm, sign. PD M. Pošvic 92, 26/50, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední grafické škole v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Moravec

    Cesta k Vanovu

    Položka č.: 234965

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 21. 10. 2024 15:04

    pastel, papír, 1951, 29 x 49 cm, sign. LD JMoravec 171, rám, vzadu štítek s popisem, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milan Entler

    (1948)

    Pražské náměstí se studnou

    Položka č.: 235177

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:37

    litografie, 15,3 x 14,5 cm, sign. PD Milan Entler, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Dům za stromy

    Položka č.: 235351

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:38

    suchá jehla, 14 x 9,8 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Bělohlávek

    (1924)

    Bůh

    Položka č.: 235354

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:00

    dvoubarevný lept, 35,5 x 22,5 cm, sign. PD, papír pokrčen, na levém okraji dva fleky od vody, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana a K. Lidického na UK v Praze

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Černovský

    Černou stezkou

    Položka č.: 235356

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:05

    litografie, 23 x 27 cm, sign PD Černovský, mírně pokrčený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook