• Krištof Kintera

    (1973)

    Pomoc nečekej

    Položka č.: 64

    Vyvolávací cena: 80.000 CZK (3.334 €)

    Plánované ukončení: 12. 12. 2024 15:00

    asambláž, překližka, 2023, 103 x 73 cm, sign. vzadu Krištof Kintera 2023, Krištof Kintera patří bezesporu k jednomu z nejznámějších současných českých umělců. Svými pohyblivými a mechanicky náročnými díly se dostal do povědomí široké veřejnosti. O to zajímavější je fakt, že za hravostí a vtipem Kint…

    Aktuální cena: 80.000 CZK (3.334 €)

  • Krištof Kintera

    (1973)

    Florum electricum

    Položka č.: 63

    kresba elektrickým výbojem na desce, 2022, 104 x 73 cm, sign. vzadu Kintera, Z cyklu HIGH VOLTAGE FLOWERS, Krištof Kintera patří bezesporu k jednomu z nejznámějších současných českých umělců. Svými pohyblivými a mechanicky náročnými díly se dostal do povědomí široké veřejnosti. O to zajímavější je f…

  • Jiří Načeradský

    Čekání na pivo

    Položka č.: 62

  • Jiří Načeradský

    Venuše skromná

    Položka č.: 61

    Vyvolávací cena: 14.000 CZK (584 €)

    olej, plátno, 2007, 27,5 x 20,5 cm, sign. PN Načeradský, rám, námět ženy v různých podobenstvích se prolíná celým Načeradského dílem. Vedle realistických vyobrazení podle fotografií překvapoval Načeradský zpodobením žen jako agresivních kudlanek anebo naopak Venuší hodných úcty a zbožštění. Sám k to…

    Aktuální cena: 14.000 CZK (584 €)

  • Jiří Načeradský

    Zelený kosočtverec

    Položka č.: 60

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)

    akryl, plátno, 1982, 35 x 46 cm, sign. vzadu Načeradský, posouzeno kurátorem a správcem umělecké pozůstalosti autora Petrem Machem., žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)

  • Lukáš Miffek

    (1978)

    Na čekané III

    Položka č.: 59

    Vyvolávací cena: 48.000 CZK (2.000 €)

    akryl, plátno, 2016, 80 x 60 cm, sign. vzadu Lukáš Miffek, rám, absolvent ateliéru malby u prof. Střížka a prof. Rittsteina a člen skupiny Natvrdlí si dokázal vytvořit zcela originální svět obývaný vyzývavými ženami, hrachovými lusky, kaktusy, fast foodem a v poslední době také roboty. Miffek se svo…

    Aktuální cena: 48.000 CZK (2.000 €)

  • Karel Jerie

    Jitřní strážkyně

    Položka č.: 58

    Vyvolávací cena: 68.000 CZK (2.834 €)

    olej, plátno, 2024, 100 x 70 cm, sign. LD Jerie 2024, Autor studoval v letech 1999 - 2005 na Akademii výtvarných umění, obor malba (1999-2001 ateliér Antonína Střížka, 2001-2005 ateliér Michaela Rittsteina). Vedle malby se zabývá tvorbou komiksů a ilustrací. Mezi tituly, které ilustroval můžeme jmen…

    Aktuální cena: 68.000 CZK (2.834 €)

  • Alena Anderlová

    Batman

    Položka č.: 57

    Vyvolávací cena: 45.000 CZK (1.875 €)

    akryl, plátno, 2023, 80 x 80 cm, sign. vzadu Anderlová, Autorka je absolventkou Akademie výtvarných umění, kde studovala v ateliérech Michaela Rittsteina a Antonína Střížka. Autorka se svou tvorbou hlásí k figurativní linii současné malby, a v jejím podání dochází v dílech k jistým konfrontacím či s…

    Aktuální cena: 45.000 CZK (1.875 €)

  • Aleš Krejča

    Schoulená ve snu

    Položka č.: 56

    Vyvolávací cena: 72.000 CZK (3.000 €)

    Aktuální cena: 72.000 CZK (3.000 €)

  • Franz Nechutny

    Dívka s kozou

    Položka č.: 205

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    olej, plátno, konec 19. století, 51 x 41 cm, sign. LD F. Nechutny, rám, do roku 1901 autor působil ve Vídni a v Berlíně, věnoval se tvorbě žánrových výjevů, portrétů a zátiší, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

  • Bohumil Ullrych

    Setkání

    Položka č.: 204

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)

    olej, plátno, 81,5 x 96,5 cm, místy sedřená malba

    Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)

  • Quido Mánes (následovník)

    Hospodský

    Položka č.: 203

    Vyvolávací cena: 27.000 CZK (1.125 €)

    olej, plátno, 32,5 x 27 cm, rám, přiložena restaurátorská zpráva, rentoilováno, restaurováno

    Aktuální cena: 27.000 CZK (1.125 €)

  • Karel Demel

    Šárka

    Položka č.: 178

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)

    suchá jehla, 1984, 21,3 x 19,5 cm, sign. PD K. Demel 84, e.a., Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)

  • Emilie Tomanová

    (1933-1994)

    Zima

    Položka č.: 338

    Vyvolávací cena: 3.600 CZK (150 €)

    suchá jehla, 1955, 29,5 x 39 cm, sign. PD E. Matošková 1955, č. 2/100, v místě původní pasparty zažloutlý papír, odborně restaurováno, Antikvariát Dlážděná, studium u P. Dillingera a Z. Balaše na Státní grafické škole v Praze a grafické speciálky u prof. V. Pukla na AVU, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.600 CZK (150 €)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Zápas

    Položka č.: 337

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    litografie, 53,5 x 38,6 cm, sign. PD K.Toman, a.t., LD nepatrná šedá šmoha, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

  • Milena Šoltészová

    (1939)

    Zapadej slunce zapadej

    Položka č.: 336

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)

    akvatinta, lept, 69,5 x 49,3 cm, sign. PD M. Šoltészová , a.t., lehce pokrčené okraje papíru, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. L. Čepeláka, V. Tittelbacha, A. Pelce a R. Ondráčka, členka SČUG Hollar, Asociace volné grafiky a volného sdružení umělců Tolerance

    Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)

  • Otakar Marcin

    (1937-2024)

    Výkřik

    Položka č.: 107

    kolorovaná pálená hlína, 2020, v. 58 cm, značeno OM MMXX, Antikvariát Dlážděná

  • František Zikmund

    (1893-1955)

    Položka č.: 183

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

  • Karel Demel

    Don Quijote

    Položka č.: 182

    suchá jehla, kombinovaná technika, 1984, 63,2 x 49 cm, sign. PD K. Demel 84, e.a., při okrajích ušpiněný papír a flíčky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

  • Karel Demel

    Zápas

    Položka č.: 181

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    lept, mezzotinta, 1982, 39,4 x 37,2 cm, sign. PD K. Demel 82, e.a., několík drobných flíčků mimo tisk, papír při spodním okraji natržen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

  • Karel Demel

    Tíseň v prostoru

    Položka č.: 180

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    lept, 1982, 31 x 14,2 cm, sign. PD K. Demel 82, e.a., Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

  • Zdeněk Miler

    (1921-2011)

    Krteček

    Položka č.: 260

    Vyvolávací cena: 21.000 CZK (875 €)

    kvaš, pastel, akvarel, tuš, papír, 2009, 21 x 14,8 cm, sign. DU s věnováním Natašce věnuje 18.11.2009 Zdeněk Miler, přiloženy dvě pohlednice s věnováním Zdeňka Milera Natálce a Terezce z roku 2009, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Bendy a A. Strnadela na VŠUP v Praze, působil ve studiu Bratři v tr…

    Aktuální cena: 21.000 CZK (875 €)

  • Jaroslav Róna

    Scotland

    Položka č.: 259

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    tuš, papír, 7 x 10 cm, sign. PD 26.9. Scotland JR, Antikvariát Dlážděná, studium na SOŠV v Praze, žák prof. S. Libenského na VŠUP tamtéž, člen Staré party, zakládající člen skupiny Tvrdohlaví

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

  • Jiří Mocek

    Franz Kafka - Proces

    Položka č.: 258

    Vyvolávací cena: 19.000 CZK (792 €)

    kombinovaná technika, tužka, papír, 2003, 59,5 x 42 cm, sign. LD Mocek 03, publikováno v katalogu k 125. výročí narození Franze Kafky, katalog přiložen, žák prof. J. Šáchy na SUPŠ v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 19.000 CZK (792 €)

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    Na procházce

    Položka č.: 257

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    tužka, papír, 18,5 x 25 cm, sign. PD Petr Dillinger, při okraji natržený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. F. Kysely na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. M. Pirnera a Maxe Švabinského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar, SVU v Brně

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

  • Stanislav Podhrázský

    (1920-1999)

    Rozcvička

    Položka č.: 256

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)

    Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)

  • Jan Konůpek

    Souboj

    Položka č.: 255

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)

    Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)

  • Karel Souček

    (1915-1982)

    Na pláži

    Položka č.: 254

    Vyvolávací cena: 9.500 CZK (396 €)

    tempera, tuš, papír, 1970, 20,3 x 28 cm, sign. PD K. Souček 70, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Hofbauera, J. Bendy, J. Obrovského, člen Skupiny 42, Umělecké besedy, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 9.500 CZK (396 €)

  • Karel Souček

    (1915-1982)

    Kadeřnice

    Položka č.: 253

    tempera, lepenka, 21,2 x 17,4 cm, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Hofbauera, J. Bendy, J. Obrovského, člen Skupiny 42, Umělecké besedy, SČUG Hollar

  • Josef Liesler

    Návrh na divadelní plakát pro 55 Covent Garden London WE

    Položka č.: 252

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)

    Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)