• Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Busta

    Položka č.: 262367

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2024 15:02

    dřevoryt, 10,6 x 7,6 cm, sign. PD VKomárek, rám, č. 35/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Muž

    Položka č.: 262432

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:03

    tuš, papír, 27 x 19 cm, sign. PD V. Hejna, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Mraky nad krajinou

    Položka č.: 262433

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:09

    tužka, papír, 1934, 22 x 27,5 cm, sign. PN V. Hejna 34., přeloženo, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Sedící muž

    Položka č.: 262434

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:08

    tuš, papír, 21 x 17 cm, sign. PN V. Hejna , Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Tváře - skica

    Položka č.: 262436

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:07

    tuš, papír, 1935, 26 x 18 cm, sign. PD V. Hejna 1935, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Postava muže

    Položka č.: 262437

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:06

    akvarel, tužka, papír, 28 x 19,5 cm, sign. LD VH, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Muž u stolu

    Položka č.: 262438

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:05

    akvarel, tuš, papír, 20 x 14,7 cm, sign. PN V. Hejna, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Praha

    Položka č.: 262439

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:04

    akvarel, běloba, tužka, papír, 30,1 x 40,1 cm, sign. PN V. Hejna, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Šefl

    (1898-1963)

    Chalupa v krajině

    Položka č.: 263558

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:08

    akvatinta, 32,3 x 39,7 cm, sign. PD Jaroslav Šefl, rám, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Kysely na VŠUP v Praze, člen skupiny Kvart

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiljí Španěl

    (1883-1964)

    Z Kroměříže

    Položka č.: 263574

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:25

    akvarel, tuš, papír, 34 x 51 cm, sign. PD Šp., rám, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Lukáš Fišárek

    (1973)

    Bez názvu

    Položka č.: 264237

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:35

    kombinovaná technika, papír, 1995, 17,5 x 21 cm, sign. PD Fišárek 95, rám, Vystudoval v ateliéru animovaného filmu a televizní grafiky na VŠUP u profesora Barty, absolvoval v roce 1999. Pracuje jako grafický designer a animátor ve svém vlastím studiu Oficina. Hraje na bicí v kapele Mezon., Antikvari…

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Reinerová

    (1946)

    Dům na Hradčanském náměstí

    Položka č.: 264450

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:38

    litografie, 32,5 x 40,5 cm, sign. PD Jana Reinerová, pasparta, 112/160, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tomáš Švéda

    (1947)

    PF 1995

    Položka č.: 264532

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 15. 07. 2024 18:34

    kolorovaná suchá jehla, 1994, 14,8 x 7,3 cm, sign. PD T. Švéda, pasparta, Antikvariát Dlážděná, studium SOŠ výtvarné v Praze, žák prof. A. Fišárka na AVU, člen volného seskupení 12/15 Pozdě, ale přece a SVU Mánes

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dimitrij Kadrnožka

    (1923-2022)

    Motýli a břitva

    Položka č.: 265028

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 15. 07. 2024 18:09

    litografie, 13,5 x 9,5 cm, sign. PD Kadrnožka, č. 122/200, Antikvariát Dlážděná, žák A. Strnadela na VŠUP v Praze a F. Tröstera na AMU tamtéž, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milan Entler

    (1948-2018)

    Noční námluvy

    Položka č.: 266246

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:12

    litografie, 28,7 x 35,5 cm, sign. PD Milan Entler, 139/180, studium na střední odborné škole výtvarné na Hollarově náměstí v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Svolinský

    (1896-1986)

    Tanec

    Položka č.: 266494

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:45

    linoryt, 29,7 x 36,6 cm, sign. PD K. Svolinský, LD mírně pokrčený a zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Veržakovský

    (1924-1963)

    Před bouřkou

    Položka č.: 266559

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2024 19:06

    akvarel, tuš, papír, 1954?, 41 x 54,5 cm, sign. PD K. Veržakovský, při okrajích mírně poškozený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Obrovského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    2 poháry

    Položka č.: 267244

    Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2024 15:04

    suchá jehla, 11,9 x 7,4 cm, sign. PD VKomárek, rám, č. 2/50, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Fišárek

    (1953)

    Echo

    Položka č.: 268276

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:36

    akryl, lepenka, 2012, 32,5 x 44 cm, sign. PD Fišárek 2012, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Radka Amorta v Opavském divadle

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Fišárek

    (1953)

    Kompozice III.

    Položka č.: 268279

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:37

    olej, karton, 1995, 24,7 x 30,5 cm, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Radka Amorta v Opavském divadle

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Fišárek

    (1953)

    Café

    Položka č.: 268282

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:38

    olej, karton, 1994, 30,5 x 39 cm, sign. PD Fišárek 94, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Radka Amorta v Opavském divadle

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Fišárek

    (1953)

    Bílá zóna

    Položka č.: 268283

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:39

    olej, karton, 1998, 38,5 x 30,5 cm, sign. LD Fišárek 98, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Radka Amorta v Opavském divadle

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Fišárek

    (1953)

    Ulice

    Položka č.: 268285

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:40

    olej, karton, 1999, 25 x 35 cm, sign. LD Fišárek 99, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Radka Amorta v Opavském divadle

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Fišárek

    (1953)

    V noci

    Položka č.: 268287

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:41

    olej, karton, 2006, 30,5 x 39,5 cm, sign. PD Fišárek 2006, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Radka Amorta v Opavském divadle

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Fišárek

    (1953)

    Kompozice VII.

    Položka č.: 268290

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:42

    olej, karton, 1995, 30,5 x 36 cm, sign. PD Fišárek 95, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Radka Amorta v Opavském divadle

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Fišárek

    (1953)

    Kompotice VIII.

    Položka č.: 268291

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:43

    olej, karton, 2007, 38,5 x 30,5 cm, sign. PD Fišárek 07, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Radka Amorta v Opavském divadle

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Jandejsek

    (1923)

    Trojice

    Položka č.: 268320

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:16

    litografie, 1978, 9,6 x 15,9 cm, sign. PD Jan 1978, pasparta, Antikvariát Dlážděná, studium architektury na AVU v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Jandejsek

    (1923)

    Vyšehrad I.

    Položka č.: 268321

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:15

    litografie, 14,5 x 20,5 cm, sign. PD Jan, Antikvariát Dlážděná, studium architektury na AVU v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Jandejsek

    (1923)

    Vyšehrad II.

    Položka č.: 268322

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:14

    litografie, 14,5 x 20,5 cm, sign. PD Jan, Antikvariát Dlážděná, studium architektury na AVU v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Mézl

    (1934-2016)

    Půlnoční město

    Položka č.: 268674

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2024 15:06

    dřevoryt, 9 x 9 cm, sign. PD Zd. Mézl, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook