• Vlastimil Toman

    (1930)

    Vesnice pod sněhem

    Položka č.: 202020

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 03. 12. 2024 18:54

    linoryt, 1963, 22,5 x 43 cm, sign. PD Vlast. Toman 63, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Vodák

    (1914-1976)

    Kytice růží

    Položka č.: 133428

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 03. 12. 2024 18:55

    litografie, 1974, 32,2 x 22 cm, sign. PD V. Vodák, autorský tisk, v dolní části natržený papír, v horní části v tisku rýha, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladislav Wimmer

    (1931)

    Karlův most

    Položka č.: 262418

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 03. 12. 2024 18:56

    litografie, 1976, 27,2 x 42 cm, sign. PD Wimmer 76, autorský tisk, v místě původního rámu zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloš Zeithammel

    (1958)

    Strukturální grafika

    Položka č.: 252250

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 03. 12. 2024 18:57

    kombinovaná technika, papír, 25,5 x 19,5 cm, sign. PD Zeithammel, při okraji tmavá vodní skvrna na papíře, Antikvariát Dlážděná, absolvent Hellichovy grafické školy, žák prof. Vašáka

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Mühl

    (1877-1938)

    Svatý Dominik

    Položka č.: 283359

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 04. 12. 2024 18:00

    tuš, papír, 37,5 x 22,5 cm, sign. PD J. Mühl, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Mühl

    (1877-1938)

    Madona s Josefem

    Položka č.: 283358

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 04. 12. 2024 18:01

    tuš, papír, 1898, 21,5 x 29 cm, sign. PD J. Mühl 1898, zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Mühl

    (1877-1938)

    Izajáš

    Položka č.: 283357

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 04. 12. 2024 18:02

    tužka, papír, 39,5 x 24,8 cm, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Mühl

    (1877-1938)

    Kain

    Položka č.: 283356

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 04. 12. 2024 18:03

    tužka, papír, 49 x 31 cm, mírně zašpiněný, potrhaný a přehlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Mühl

    (1877-1938)

    Svatý Mikuláš

    Položka č.: 283355

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 04. 12. 2024 18:04

    tužka, papír, 27,4 x 32,5 cm, sign. PD Josef Mühl, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Mühl

    (1877-1938)

    Svatá Filomena

    Položka č.: 283354

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 04. 12. 2024 18:05

    tuš, papír, 31 x 21,5 cm, sign. PD Mühl, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Mühl

    (1877-1938)

    Anděl

    Položka č.: 283353

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 04. 12. 2024 18:06

    tužka, papír, 33 x 28 cm, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Mühl

    (1877-1938)

    Svatý Josef s Ježíškem

    Položka č.: 283352

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 04. 12. 2024 18:07

    tužka, tuš, papír, 30,8 x 24,6 cm, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Mühl

    (1877-1938)

    Jan Evangelista

    Položka č.: 283351

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 04. 12. 2024 18:08

    tužka, papír, 29 x 37,3 cm, pošpiněný a zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Mühl

    (1877-1938)

    Andělé

    Položka č.: 283350

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 04. 12. 2024 18:09

    tužka, papír, 23,2 x 34,7 cm, pošpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Mühl

    (1877-1938)

    Jan Křtitel

    Položka č.: 283349

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 04. 12. 2024 18:10

    tuš, papír, 30,3 x 22,2 cm, sign. PD Josef Mühl, mírně pošpiněný papír mimo kresbu, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Broukalová

    Na Karlově mostě

    Položka č.: 204250

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 04. 12. 2024 18:11

    tempera, papír, 1964, 44,6 x 32,6 cm, sign. PD Broukalová 64, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Číhal

    Gloria in excelsis Deo

    Položka č.: 279499

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 04. 12. 2024 18:12

    patel, fix, papír, 2004, 29,6 x 21 cm, sign. LD Číhal 04, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Číhal

    Betlém

    Položka č.: 279498

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 04. 12. 2024 18:13

    akvarel, fix, pastelka, papír, 42 x 29,7 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří František Dvořák

    (1952)

    Pes

    Položka č.: 181878

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 04. 12. 2024 18:14

    suchý pastel, papír, 42 x 29,8 cm, sign. PD Jiří F. Dvořák, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří František Dvořák

    (1952)

    Okno

    Položka č.: 181877

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 04. 12. 2024 18:15

    suchý pastel, papír, 2014, 42 x 29,8 cm, sign. PD Jiří F. Dvořák, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Fišárek

    (1953)

    Kompotice VIII.

    Položka č.: 268291

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 04. 12. 2024 18:16

    olej, karton, 2007, 38,5 x 30,5 cm, sign. PD Fišárek 07, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Radka Amorta v Opavském divadle

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Fišárek

    (1953)

    V noci

    Položka č.: 268287

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 04. 12. 2024 18:17

    olej, karton, 2006, 30,5 x 39,5 cm, sign. PD Fišárek 2006, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Radka Amorta v Opavském divadle

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Fišárek

    (1953)

    Ulice

    Položka č.: 268285

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 04. 12. 2024 18:18

    olej, karton, 1999, 25 x 35 cm, sign. LD Fišárek 99, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Radka Amorta v Opavském divadle

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Fišárek

    (1953)

    Bílá zóna

    Položka č.: 268283

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 04. 12. 2024 18:19

    olej, karton, 1998, 38,5 x 30,5 cm, sign. LD Fišárek 98, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Radka Amorta v Opavském divadle

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Fišárek

    (1953)

    Kompozice VII.

    Položka č.: 268290

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 04. 12. 2024 18:20

    olej, karton, 1995, 30,5 x 36 cm, sign. PD Fišárek 95, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Radka Amorta v Opavském divadle

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Fišárek

    (1953)

    Kompozice III.

    Položka č.: 268279

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 04. 12. 2024 18:21

    olej, karton, 1995, 24,7 x 30,5 cm, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Radka Amorta v Opavském divadle

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Fišárek

    (1953)

    Café

    Položka č.: 268282

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 04. 12. 2024 18:22

    olej, karton, 1994, 30,5 x 39 cm, sign. PD Fišárek 94, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Radka Amorta v Opavském divadle

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Oldřich Hejkrlík

    Zimní krajina

    Položka č.: 211077

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 04. 12. 2024 18:23

    akvarel, papír, 29,8 x 43,9 cm, sign. LD Hejkrlík, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Oldřich Hejkrlík

    Zasněžená vesnice

    Položka č.: 211073

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 04. 12. 2024 18:24

    akvarel, papír, 30 x 44,2 cm, sign. LD Hejkrlík, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Oldřich Hejkrlík

    (1914)

    Zasněžené chalupy

    Položka č.: 190432

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 04. 12. 2024 18:25

    akvarel, papír, 29,8 x 44 cm, sign. PD Hejkrlík, Antikvariát Dlážděná, člen Sdružení výtvarníků Olomoučtí

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook