-
Ladislav Stejskal
(1910-1983)
V podhůří
Položka č.: 259151Vyvolávací cena: 230 CZK (10 €)
Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:37
lavírovaná kresba tuší, 38 x 51 cm, sign. LD L. Stejskal, vzadu popsáno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 230 CZK (10 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Zřícenina v lesích
Položka č.: 259165Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 18:02
tužka, papír, 33,5 x 26 cm, papír ušpiněn, na rohu pokrčen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burghauserová
(1894-1960)
Dvořákova Chata v lese na Sázavě
Položka č.: 259173Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:01
akvarel, tuš, papír, 1955, 28,5 x 35 cm, sign. PD Burghauserová říjen 55, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na UMPRUM v Praze
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Stejskal
(1910-1983)
Silnice
Položka č.: 259181Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:36
pastel, papír, 49,5 x 65 cm, sign. PD L. Stejskal, při okrajích lehce pokrčený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
V. Moudřich
Pcherská kaplička
Položka č.: 259190Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:25
olej, karton, 30 x 40 cm, sign. PD V. Moudřich, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
V. Moudřich
Letní krajina
Položka č.: 259191Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:24
olej, karton, 29 x 39 cm, sign. LD V. Moudřich, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Olga Starková
(1945)
Karlův most
Položka č.: 259248Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:52
litografie, 11,8 x 12 cm, sign. PD Olga Starková, a.t., DU p. Čemrové, papír nepatrně ušpiněn, na okrajích (mimo tisk) papír pokrčen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Krajina s řekou
Položka č.: 259348Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:45
olej, karton, 30 x 34 cm, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Belka
(1889-?)
Portrét chlapce
Položka č.: 259685Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:01
uhel, papír, 1903, 40 x 30 cm, sign. PD Al. Belka, rám, na zadní straně popsáno autorem, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Belka
(1889-?)
Portrét dívky
Položka č.: 259686Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:00
uhel, papír, 1903, 36 x 29 cm, sign. PD Al. Belka, rám, mírně ušpiněný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alex Beran
(1923-2019)
Liberecký motiv
Položka č.: 259697Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:04
lavírovaná tuš, papír, 37 x 28 cm, rám, na zadní straně štítek s popisem, rám poškozen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Lisý
(1912-1990)
Vyšehrad
Položka č.: 260068Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:15
litografie, 1981, 12,2 x 19 cm, sign. LD P. Lisý 81, papírová pasparta, č. 20/111, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole dekorativních umění v Praze, člen SVU Marold a SČVU
Aktuální cena: 120 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jindřich Štreit
(1946)
Jindřich Štreit (s věnováním a podpisem)
Položka č.: 260919Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 18:04
tisk, plakát, 1989, 91 x 58 cm, DU podpis a věnování, DU věnování: Život je moc krásný a rozhodně stojí za to je žít Váš Jindřich ze Sovince, při okraji mimo tisk papír na několika místěch vyspraven průhlednou lepenkou, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. L. Ruska, Z. Přikryla,…
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Joska Skalník
(1948)
Situace s podpisem autora
Položka č.: 260920Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:32
tisk, plakát, formát A1 cm, DU sign. Joska Skalník, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Bláhy na SUPŠ v Praze, člen skupiny Otevřený dialog, Artfórum a Jazzové sekce
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
7 x pohlednice z Vysokých Tater
Položka č.: 260926Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 18:06
7 x pohlednice, vzadu značeno Nákl. Kriváň, s.r.o. Bratislava, zadní strany čisté, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 120 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
8 x pohlednice z Rakouska ( Salzburg, Heiligenblut, Gossausee, Kaprun)
Položka č.: 260928Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 18:08
8 x pohlednice, zadní strany čisté bez přípisu, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
4 x pohlednice Evropská města (2 x Paříž, Berlínská univerzita, Vídeň Hofburg)
Položka č.: 260931Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:41
4 x pohlednice, zadní strany pohledů popsány, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 120 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Pařík
(1930-1999)
Dva lazaři a důstojník
Položka č.: 261065Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 18:10
tuš na papíře, 15 x 13,5 cm, sign. PD JP, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Pařík
(1930-1999)
Maják
Položka č.: 261066Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 18:12
fix, papír, 15 x 19 cm, při levém okraji cca 2 cm natržený papír, poškození nezasahuje do kresby, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Pařík
(1930-1999)
Sopka- Mám už takový temperament
Položka č.: 261067Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:25
tuš na papíře, 7,5 x 6,5 cm, značeno autorským razítkem Jiří Pařík PD, popsáno autorem na přední straně 4cm, LN, Jiří Pařík, Sopka- Mám už takový temperament, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Pařík
(1930-1999)
Koule na noze
Položka č.: 261068Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:43
tuš, běloba na papíře, 14 x 17,5 cm, značeno autorským razítkem Jiří Pařík PD, nalepeno na kartonu, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Benetka
(1938)
Proč nechce spinkat? Vždyť jsem mu přece zabubnoval ukolébavku.
Položka č.: 261072Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:03
tuš, akvarel, papír, 18 x 22 cm, sign. LU Benetka, zezadu autorské razítko, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, Karel Benetka vystudoval VPŠE a od roku 1959 projektoval elektrárny a rozvodny v Elektromontážních závodech. Po roce 1968 byl z politických důvodů nucen opustit své původní pov…
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Benetka
(1938)
Ale Alfonsi, přestaň, vždyť takhle kdekdoi uvidí moji tajenku
Položka č.: 261073Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 18:14
tuš, akvarel, papír, 14,9 x 20,9 cm, sign. PD Benetka, zezadu autorské razítko, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, Karel Benetka vystudoval VPŠE a od roku 1959 projektoval elektrárny a rozvodny v Elektromontážních závodech. Po roce 1968 byl z politických důvodů nucen opustit své původní…
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Benetka
(1938)
Vždyť jste přece říkal, pane promáři, že mám připravit vše na zašití pacientova břicha.
Položka č.: 261074Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 18:16
tuš, akvarel, papír, 13,2 x 18 cm, sign. LU Benetka, zezadu razítko s číslováním, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, Karel Benetka vystudoval VPŠE a od roku 1959 projektoval elektrárny a rozvodny v Elektromontážních závodech. Po roce 1968 byl z politických důvodů nucen opustit své původ…
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Benetka
(1938)
Hele, sněhurko, až budeš příště šlapat chodník, tak dávej pozor, kam šlapeš!
Položka č.: 261075Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 18:18
tuš, akvarel, papír, 15 x 21,2 cm, sign. LD Benetka, zezadu autorské razítko, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, Karel Benetka vystudoval VPŠE a od roku 1959 projektoval elektrárny a rozvodny v Elektromontážních závodech. Po roce 1968 byl z politických důvodů nucen opustit své původní p…
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Oberthor
(1921-1996)
Jízda kočárem
Položka č.: 261283Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:08
litografie, 36,2 x 29,3 cm, sign. DU K. Oberthor, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Přemysl Rolčík
(1922-1989)
Holubice
Položka č.: 262109Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:49
suchá jehla, 15,8 x 20 cm, sign. DU Rolčík, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění ve Zlíně, žák prof. J. Baucha a A. Pelce na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 120 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Musil
Kozoroh
Položka č.: 262305Vyvolávací cena: 220 CZK (10 €)
Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:19
lept, mezzotinta, 6,2 x 6,2 cm, sign. DU K. Musil , a.t., značeno v desce DU Exl D.V., uprostřed horního okraje malá skvrnka - pravděpodobně od tiskací barvy - nezasahuje do tisku, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 220 CZK (10 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Uiberlay
(1921-1991)
Kříž
Položka č.: 262348Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 29. 07. 2024 14:56
lept, 1978, 19,8 x 14,7 cm, sign. PD Jaroslav Uiberlay 1978, rám, č. 52/60, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Jaroslav ze Šternberka
Položka č.: 262360Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 29. 07. 2024 14:58
suchá jehla, 12 x 7,5 cm, sign. PD VKomárek, rám, č. 43/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO