-
František Jiroudek
(1914-1991)
Krajina u Jizery
Položka č.: 259224Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:06
akvarel, papír, 1943, 22 x 30 cm, sign. PD F. Jiroudek 43, rám, LD popsáno autorem, na papíře drobné skvrnky, Antikvariát Dlážděná, žák prof. W. Nowaka na AVU v Praze, člen skupiny Sedm v říjnu a SVU Mánes
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Adolf Kašpar
(1877-1934)
Dívka
Položka č.: 280435Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:07
litografie, 44 x 25 cm, sign. PD AK, rám, značeno LD na kameni AKašpar, pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vojtěch Kolařík
(1938)
Variace - jazz
Položka č.: 230498Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:08
akvarel, papír, 1967, 42 x 30,5 cm, sign. DU Kolařík 1967, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Tröstera a doc. O. Smutného na AVU v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vojtěch Kolařík
(1938)
Písek
Položka č.: 230497Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:09
akvarel, pastel, běloba, papír, 2016, 29,5 x 41,7 cm, sign. LD Kolařík 2016, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Tröstera a doc. O. Smutného na AVU v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Kubíček
(1872-?)
Roubená stavení
Položka č.: 282262Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:10
olej, karton, 43 x 55 cm, sign. PD Kubíček, rám, původní adjustace, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera na pražské Akademii
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Míčková
(1940-2020)
Motýl
Položka č.: 277733Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:11
mastný pastel, papír, 1971, 26,5 x 42 cm, sign. DU Jana 71, rám, Antikvariát Dlážděná, rozená Krahulíková, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Nemastil
(1879-1942)
Krajina
Položka č.: 226418Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:12
olej, lepenka, 25 x 35 cm, sign. PD Zd. Nemastil, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Drážďany
Položka č.: 280968Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:13
akvarel, papír, 33,5 x 47,5 cm, sign. LD, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Pobořená vesnice
Položka č.: 280919Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:14
lavírovaná tuš, papír, 33 x 51 cm, sign. PD, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Kytice
Položka č.: 282264Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:15
olej, plátno, 44,5 x 34 cm, napínací rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Japonka
Položka č.: 282263Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:16
gobelín, 40 x 40 cm, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Zahrada na jaře
Položka č.: 282312Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:17
olej, lepenka, 23 x 34 cm, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID7**2 Historie příhozu
-
Karel Oberthor
(1921-1996)
Pranostika - červenec
Položka č.: 273724Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:18
malba na dřevěné desce, 60 x 14,5 cm, text: Kdo chodí po svatém Eliáši do křoví, na toho se to nikdo nedoví., Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Přemysl Pitřík
(1959)
Postava ve městě
Položka č.: 261922Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:19
olej, plátno, 1987, 68 x 72 cm, sign. PD Přemysl Pitřík 87, napínací rám, Antikvariát Dlážděná, studium na uměleckoprůmyslové škole v Brně, žák prof. F. Jiroudka a J. Karmazína na AVU v Praze, člen SVUT Brno a Volného sdružení moravských výtvarníků
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Přemysl Rolčík
(1922-1989)
V horách
Položka č.: 268949Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:20
lept, 1946, 33 x 49,5 cm, sign. PD Přemysl Rolčík 25. II. 1946, rám, 3/20, dole autorovo věnování, při pravém horním okraji mimo tisk na papíře vodní skvrnka, Antikvariát Dlážděná, studium na Škole umění ve Zlíně, žák prof. J. Baucha a A. Pelce na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Marek Rozehnal
(1982)
Žabí figura
Položka č.: 282265Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:21
kombinovaná technika (akryl, centropen, pastel, lakováno matným syntet. lakem), modelářská dýha potažená plátnem, 2023, 59,5 x 39,5 cm, monogr. PD R, sign. na zadní straně Rozehnal, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u Josefa Pajase, poté žák Jitky Svobodové na AVU v Praze
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Robert Schlosser
(1880-1943)
Dáma a dva pánové
Položka č.: 277317Vyvolávací cena: 2.400 CZK (100 €)
Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:22
tuš, běloba, papír, 1908, 34,5 x 29,5 cm, sign. PD Schlosser, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 2.400 CZK (100 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
L. Sidon?
Na řece
Položka č.: 282313Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:23
olej, dřevo, 66 x 51 cm, sign. PD L. Sidon (?), rám, signatura setřená, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jindřich Sitte
(1888-1951)
Venkovská chalupa
Položka č.: 282266Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:24
olej, karton, 47 x 67 cm, sign. PD Jindř. Sitte, rám, původní adjustace, na rámu drobná poškození, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiljí Španěl
(1883-1964)
Z Kroměříže
Položka č.: 263574Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:25
akvarel, tuš, papír, 34 x 51 cm, sign. PD Šp., rám, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Štefánek
Zátiší s jablky a svícnem
Položka č.: 259987Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:26
barevné křídy, papír, 1986, 29 x 43 cm, sign. PD Štefánek 86, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alena Štiková
(1929-2000)
Navečer u rybníka
Položka č.: 282314Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:27
akvarel, papír, 1969, 31,5 x 47 cm, sign. LD Alena Štiková 69, autorka je dcerou grafika Karla Štiky (*1898) , Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
F. Štindl
Než nastaly JZD
Položka č.: 282267Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:28
olej, plátno, 1952, 37,5 x 92 cm, sign. PD F. Šindl 1952, rám, PD popsáno, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vilém Topinka
(1909-1977)
Balkánka
Položka č.: 241451Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:29
olej, karton, 42 x 31,5 cm, sign. LD Topinka, rám, ukázka portrétního umění prostějovského malíře duše hanácké krajiny, jak byl kritiky označován, pokračovatele malířského odkazu Richarda Kaňáka, Antikvariát Dlážděná, žák soukromé školy Františka Myslivce v Brně
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Vitovský
(1906-1980)
Portrét Yvetky Paulové
Položka č.: 277941Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:30
olej, karton, 1952, 71 x 51 cm, sign. PD Vitovský, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Nechleby na AVU v Praze
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludvík Voneš
(1910-1978)
Reminiscence
Položka č.: 244636Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:31
pastel, papír, 1970, 36 x 24 cm, sign. PD Voneš, rám, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vratislav Vosátka
(1876-1948)
V tanci slovanských národů
Položka č.: 277942Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:32
kombinovaná technika, karton, 47,5 x 40 cm, sign. PD V. Vosátka, autor studoval malířskou akademii v Praze u prof. Mařáka, byl malíř – krajinář, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Zamazal
(1899-1971)
Na pasece
Položka č.: 282268Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)
Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:33
olej, plátno, 1954, 63 x 75 cm, sign. LD Josef Zamazal 1954, napínací rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera, J. Štursy a V. Nechleby na AVU v Praze, člen KVU Aleč, SČVU Brno ad.
Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Antonín Zázvorka
(1894-1980)
Chlapec
Položka č.: 282269Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:34
olejová tempera, karton, 17,5 x 17,5 cm, monogr. PD JZ, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Lukáš Fišárek
(1973)
Bez názvu
Položka č.: 264237Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:35
kombinovaná technika, papír, 1995, 17,5 x 21 cm, sign. PD Fišárek 95, rám, Vystudoval v ateliéru animovaného filmu a televizní grafiky na VŠUP u profesora Barty, absolvoval v roce 1999. Pracuje jako grafický designer a animátor ve svém vlastím studiu Oficina. Hraje na bicí v kapele Mezon., Antikvari…
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO