-
Karel Langer
(1878-1947)
Letní krajina
Položka č.: 279202Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 22. 10. 2024 14:50
akvarel, papír, 21 x 29 cm, sign. PD K. Langer, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. E. Mařáka a R. O. von Ottenfelda na AVU v Praze, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miluše Březinová
(1930-2016)
Na Morávce u řeky
Položka č.: 279826Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 22. 10. 2024 14:52
olej, karton, 1967, 40 x 67 cm, sign. PD Březinová 67, rám, vzadu štítek s popisem, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
R. Petrovský
Pohled na vesnici
Položka č.: 280069Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 22. 10. 2024 14:54
olej, lepenka, 31 x 47 cm, sign. LD R. Petrovský, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Mešita v Sýrii
Položka č.: 280071Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 22. 10. 2024 14:56
olej, překližka, 37 x 45 cm, sign. LD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miroslav Nový
(1913-?)
Cikánský tábor
Položka č.: 280074Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 22. 10. 2024 14:58
akvarel, tužka, papír, 23 x 36,5 cm, sign. PD M. Nový, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Špillara a Z. Kratochvíla na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Šimůnek
(1869-1942)
Dívka v kroji
Položka č.: 280077Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 22. 10. 2024 15:00
tužka, tempera, lepenka, 35 x 25 cm, sign. PD K. Šimůnek, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Brožíka a F. Engelmüllera na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Syndikátu výtvarných umělců
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Kytice
Položka č.: 280081Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 22. 10. 2024 15:02
tempera, karton, 54 x 54 cm, rám, při okrajích malba poškozená (zateklina), na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Kamil Lhoták
(1912-1990)
PF 86 Balon s vlajkou
Položka č.: 280780Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 22. 10. 2024 15:04
litografie, 1985, 13,5 x 8 cm, rám, Antikvariát Ostrovní, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Rajko Tomič
(1905-1988)
Plachetnice
Položka č.: 281251Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 22. 10. 2024 15:06
pastel, papír, 1935, 39 x 56 cm, sign. PD R. Tomic 1975, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní, bosenský malíř, studium na akademiích v Bělehradu a Záhřebu
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Rajko Tomič
(1905-1988)
Krajina
Položka č.: 281252Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 22. 10. 2024 15:08
pastel, papír, 1936, 32,5 x 49 cm, sign. LD R.Tomic 1936, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní, bosenský malíř, studium na akademiích v Bělehradu a Záhřebu
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tomáš Švéda
(1947)
Krajina
Položka č.: 281272Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 22. 10. 2024 15:10
akvarel, papír, 1975, 61 x 45,5 cm, sign. PD Tomáš Švéda 75, rám, Antikvariát Ostrovní, studium SOŠ výtvarné v Praze, žák prof. A. Fišárka na AVU, člen volného seskupení 12/15 Pozdě, ale přece a SVU Mánes
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Lubomír Procházka
(1922-2012)
Most v Parmě
Položka č.: 281274Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
Plánované ukončení: 22. 10. 2024 15:12
olej, plátno, 1973, 30 x 55 cm, sign. LD L. Procházka 73, rám, vzadu štítek s popisem, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO