• Peter Augustovič

    Zvláštní ctnosti

    Položka č.: 391

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 12:06

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

  • Peter Augustovič

    Torzo (ex libris Dr. Vilém Stránský)

    Položka č.: 392

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 12:07

  • Avon

    Podkarpatská Rus

    Položka č.: 393

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 12:08

    olej, karton, 24 x 32 cm, sign. PD Aron, rám

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

  • Mikoláš Axmann

    Tanec v lese

    Položka č.: 394

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 12:09

    litografie, 1993, 46,5 x 41 cm, sign. PD Mikoláš Axmann 1993, č. 2/50, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SOŠ - výtvarný obor v Praze, žák L. Čepeláka na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar a Corpora Spiritus

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

  • Tadeusz Bartoš

    (1970)

    Hlava I

    Položka č.: 395

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 12:10

  • Tadeusz Bartoš

    (1970)

    Hlava II

    Položka č.: 396

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 12:11

  • Tadeusz Bartoš

    (1970)

    Hlava III

    Položka č.: 397

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 12:12

  • Jan Bauch

    Homér

    Položka č.: 398

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 12:13

    litografie, sign. DU Jan Bauch, č. 25/100, v místě původní pasparty mírně zažloutlý papír, pravý horní růžek papíru utržen, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

  • Michal Bednář

    (1975)

    Pokojovka

    Položka č.: 399

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 12:14

    linoryt, suchá jehla, 33,2 x 23,2 cm, sign. PD Bednář

  • Michal Bednář

    (1975)

    Pokojovka (modrá)

    Položka č.: 400

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 12:15

  • A. Benda

    Hlava selky II

    Položka č.: 401

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 12:16

    olej, dřevo, 36,5 x 30 cm, sign. LD , rám, podél celého obrazu se táhne vertikální prasklina, rám na několika místech odštíplý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

  • A. Benda

    Hlava selky III

    Položka č.: 402

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 12:17

    olej, dřevo, 36,8 x 30 cm, sign. PD A. Benda, rám, na několika místech dřevo prasklé, rám na několika místech odštíplý, malba vypadává z rámu, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

  • Vlastimil Beneš

    (1919-1981)

    Stroj

    Položka č.: 403

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 12:18

    rytina v plastu, 10,5 x 15 cm, sign. PD Beneš, č. 2/14, studium na UK a VŠUP v Praze, soukromý žák E. Frinty, člen skupiny Máj 57

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Vlastimil Beneš

    (1919-1981)

    Toaleta

    Položka č.: 404

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 12:19

    rytina v plastu, 1948, 24,5 x 16,5 cm, sign. PD Beneš 48, č. 3/10, studium na UK a VŠUP v Praze, soukromý žák E. Frinty, člen skupiny Máj 57

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Karel Beneš

    (1932-2021)

    Dívka a páv

    Položka č.: 405

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 12:20

    litografie, 1993, 43 x 59,2 cm, sign. DU K. Beneš 93, č. 38/80, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

  • Karel Beneš

    (1932-2021)

    Lidová balada

    Položka č.: 406

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 12:21

    litografie, 1982, 23,5 x 27 cm, sign. DU K. Beneš 82, č. 81/125, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

  • Karel Beneš

    (1932-2021)

    Mozart a Praha

    Položka č.: 407

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 12:22

    litografie, 1991, 31,5 x 28,6 cm, sign. Du K. Beneš 91, č. 39/200, zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)

  • Karel Beneš

    (1932-2001)

    Akt dívky

    Položka č.: 408

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 12:23

    litografie, 45,5 x 38 cm, sign. DU Beneš, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

  • Karel Beneš

    (1932-2021)

    Konec masopustu

    Položka č.: 409

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 12:24

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

  • Karel Beneš

    Venuše

    Položka č.: 410

    Vyvolávací cena: 4.400 CZK (184 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 12:25

    litografie, 1999, 53 x 43 cm, sign. DU K. Beneš 99, č. 54/70, při horním okraji mírně ohmataný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.400 CZK (184 €)

  • Karel Benetka

    Praha je Zlatá loď

    Položka č.: 411

    Vyvolávací cena: 1.950 CZK (82 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 12:26

    serigrafie, 28 x 21,2 cm, sign. LD Benetka, č. 21/40, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, Karel Benetka vystudoval VPŠE a od roku 1959 projektoval elektrárny a rozvodny v Elektromontážních závodech. Po roce 1968 byl z politických důvodů nucen opustit své původní povolání. Od té doby je u…

    Aktuální cena: 1.950 CZK (82 €)

  • Zdeněk Beran

    (1937)

    Studie postavy

    Položka č.: 412

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 12:27

    Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)

  • Eva Bergeå Lamrová

    Cibulačka

    Položka č.: 413

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 12:28

    akvarel, tuš, ruční papír, 42 x 29,7 cm, sign. PD Eva Bergeå, rám, Malířka a keramička. Náměty výhradně figurálních obrazů Evy Bergeå Lamrové, autorky oněch prázdninových holčiček, jsou také líbezné: Sen, Rybka zlatá, Duše ulice, Sladké víno, Promenáda, Meloun. Teď domalovala obraz, na němž malý klu…

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

  • Jana Bergerová

    (1964)

    Dáma s jednorožcem I.

    Položka č.: 414

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 12:29

  • František Bílek

    V chrámu

    Položka č.: 415

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 12:30

    dřevoryt, 1912, 29,4 x 22,7 cm, sign. PD F. Bílek, zažloutlý papír, při okrajích ohnutý, v dolní části mimo tisk v rohu polito, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

  • Václav Bláha

    Postava a její zrcadlení

    Položka č.: 416

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 12:31

    litografie, 1982, 42 x 29,5 cm, sign. PD V. Bláha 82, č. 28/200, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Václav Bláha

    Sprchoun

    Položka č.: 417

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 12:32

    litografie, 1982, 42 x 29,5 cm, sign. PD V. Bláha 82, č. 81/100, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, člen Volného sdružení 12/15

  • Jaroslav Blažek

    (1927-2019)

    Tváře

    Položka č.: 418

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 12:33

    suchá jehla , 27,1 x 28,1 cm, sign. PD Jaroslav Blažek , rám, č. g. 7/50, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Mudrocha na VŠVU v Bratislavě a V. rady a M. Holého na AVU v Praze, člen SVUM

  • Ema Blažková

    (1924-2003)

    Zámek v Dobříši

    Položka č.: 419

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 12:34

    akvarel, tuš, papír, 1988, 30 x 41,7 cm, sign. PD Blažková 88, na zadní straně zančeno autorským razítkem, při okrajích mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Salcmana, Boudy a Lidického, na AVU prof. Sychry

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    PF Tomáš Svoboda 2013

    Položka č.: 421

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 12:35