Adolf Born
(1930-2016)
PF Tomáš Svoboda 2016
Položka č.: 422Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 12:36
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Adolf Born
(1930-2016)
PF Tomáš Svoboda 2011
Položka č.: 423Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 12:37
litografie, 2010, 21 x 10,5 cm, sign. PD ABorn, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze, člen SČUG Hollar, skupin Polyegran, Litografičanka ad.
Borovička
Vesnička II
Položka č.: 424Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 12:38
akvarel, papír, 13 x 18,5 cm, sign. PD Borovička, rám
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Bořivoj Borovský
(1933-2012)
Zlaté kapky I
Položka č.: 425Vyvolávací cena: 950 CZK (40 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 12:39
lept, akvatinta, mezzotinta, 1992, 69 x 48 cm, sign. PD Borovský 92, č. 5/10, rožky ohnuté, mírně ohmataný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 950 CZK (40 €)
Cyril Bouda
Benvenuto Cellini
Položka č.: 426Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 12:40
mědirytina, 1936, 19,1 x 12,5 cm, papírová pasparta, značeno v desce LD CB, místy zažloutlý papír, , na okrajích papír místy ušpiněn nebo odřen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Martin Bouda
Podél Orlice
Položka č.: 427Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 12:41
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Cyril Bouda
PF 1939
Položka č.: 428Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 12:42
suchá jehla, 1939, 6,8 x 13,8 cm, sign. Cyril Bouda, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Cyril Bouda
Pařížský motiv
Položka č.: 429Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 12:43
litografie, 6,6 x 12,5 cm, sign. PD C Bouda, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Cyril Bouda
Máchovské variace
Položka č.: 430Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 12:44
Martin Bouda
Pražské probuzení
Položka č.: 431Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 12:45
Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)
Olga Brandová
Zátiší s knihou
Položka č.: 432Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 12:46
olej, plátno nalepeno na kartonu, 29 x 40 cm, sign. PD O. Brandová
Frank Brangwyn
(1867-1956)
Kostel sv. Mikuláše, Diksmuide
Položka č.: 433Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 12:47
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Lída Brychta
Red sky
Položka č.: 434Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 12:48
olej, karton, monogr. LD L. B., rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Bedřich Budil
(1943-2021)
Transformace
Položka č.: 435Vyvolávací cena: 130.000 CZK (5.417 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 12:49
olej, plátno, 1993, 72 x 72 cm, sign. B Budil 93, rám, žák prof. K. Součka na AVU v Praze
Aktuální cena: 130.000 CZK (5.417 €)
Oldřich Cihelka
(1881-1958)
Cigáni
Položka č.: 436Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 12:50
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Jaroslav Cita
(1926-2013)
Vysokov U Hejnů
Položka č.: 437Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 12:51
akvarel, tužka, papír, 1960, 31 x 41 cm, sign. PD JCita 60, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Ramon Conde
Silák
Položka č.: 438Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 12:52
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Jiří Corvin
(1931-2004)
Položka č.: 439Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 12:53
serigrafie, 48 x 59 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře a J. Želibského na AVU v Praze
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Ondřej Coufal
(1979)
Domluva
Položka č.: 440Vyvolávací cena: 6.900 CZK (288 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 12:54
olej, sololit, 58,5 x 38 cm, sign. PD O. Coufal, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 6.900 CZK (288 €)
Antoine Coypel
(1661-1722)
Temporum Felicitas
Položka č.: 441Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 12:55
ocelorytina, 29,2 x 21,4 cm, značeno LD v desce Coy pet, Junior invenit et fecit., papír na několika místech přeložen, pravý horní roh papíru pokrčen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Hana Čápová
(1956-2019)
Dáma s krokodýlem
Položka č.: 442Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 12:56
serigrafie, 1998, 24,9 x 16,9 cm, sign. uprostřed H. Čápová 98, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Mikuly na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)
Ladislav Čepelák
(1924-2000)
Hnízdo
Položka č.: 443Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 12:57
akvatinta, 11,1 x 13 cm, sign. PD Čepelák, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady, V. Silovského, V. Nechleby a J. Želibského na AVU v Praze
Ladislav Čepelák
(1924-2000)
Pole pod sněhem
Položka č.: 444Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 12:58
akvatinta, 16,5 x 25,5 cm, sign. PD Čepelák, č. 55/200, při okrajích mimo tisk mírně pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady, V. Silovského, V. Nechleby a J. Želibského na AVU v Praze
Ladislav Čepelák
(1924-2000)
Pole
Položka č.: 445Vyvolávací cena: 12.500 CZK (521 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 12:59
akvatinta, 1991, 43 x 62 cm, sign. PD Čepelák 1991, č. 17/100, v soupisu pod č. 729, ohnutý levý okraj, mírně pravý dolní roh, žák prof. V. Rady, V. Silovského, V. Nechleby a J. Želibského na AVU v Praze
Aktuální cena: 12.500 CZK (521 €)
František Čermák
Mladá cikánka
Položka č.: 446Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 13:00
Josef M. Černovický
(1906-1991)
Zima v jižních Čechách
Položka č.: 447Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 13:01
olej, plátno, 35 x 49,8 cm, sign. PD J.M. Černovický, podlepeno kartonem, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Truppeho v Brně, prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, poté studium v Paříži na škole École des Arts et Métiers
Neznámý autor Čína
Položka č.: 448Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 13:02
tuš, hedvábí?, 70 x 41 cm
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Salvador Dalí
(1904-1989)
Léda z labutí
Položka č.: 449Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 13:03
tisk, 57,2 x 43 cm, značno PD Dalí, LD CXXXXII/CXC; slepotisková značka Salvador Dalí, u dolního okraje na jednom místě, mimo tiskovou, plochu žluté skvrnky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na malířské akademii v Madridu u prof. Morena y Carbonero
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Lucien Dasselborne
Le Ruisseau
Položka č.: 450Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 13:04
lept, 15,5 x 22 cm, sign. PD HDavril, rám, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Eduard Demartini
(1892-1961)
Zátiší s jablky
Položka č.: 451Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 13:05
akvarel, papír, 1940, 26,5 x 39 cm, sign. PD St. Demartini 40, rám, Antikvariát Dlážděná