• Adolf Born

    (1930-2016)

    PF Tomáš Svoboda 2016

    Položka č.: 422

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 12:36

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    PF Tomáš Svoboda 2011

    Položka č.: 423

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 12:37

    litografie, 2010, 21 x 10,5 cm, sign. PD ABorn, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze, člen SČUG Hollar, skupin Polyegran, Litografičanka ad.

  • Borovička

    Vesnička II

    Položka č.: 424

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 12:38

    akvarel, papír, 13 x 18,5 cm, sign. PD Borovička, rám

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Bořivoj Borovský

    (1933-2012)

    Zlaté kapky I

    Položka č.: 425

    Vyvolávací cena: 950 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 12:39

    Aktuální cena: 950 CZK (40 €)

  • Cyril Bouda

    Benvenuto Cellini

    Položka č.: 426

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 12:40

    mědirytina, 1936, 19,1 x 12,5 cm, papírová pasparta, značeno v desce LD CB, místy zažloutlý papír, , na okrajích papír místy ušpiněn nebo odřen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Martin Bouda

    Podél Orlice

    Položka č.: 427

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 12:41

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Cyril Bouda

    PF 1939

    Položka č.: 428

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 12:42

    suchá jehla, 1939, 6,8 x 13,8 cm, sign. Cyril Bouda, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Cyril Bouda

    Pařížský motiv

    Položka č.: 429

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 12:43

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

  • Cyril Bouda

    Máchovské variace

    Položka č.: 430

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 12:44

  • Martin Bouda

    Pražské probuzení

    Položka č.: 431

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 12:45

    Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)

  • Olga Brandová

    Zátiší s knihou

    Položka č.: 432

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 12:46

    olej, plátno nalepeno na kartonu, 29 x 40 cm, sign. PD O. Brandová

  • Frank Brangwyn

    (1867-1956)

    Kostel sv. Mikuláše, Diksmuide

    Položka č.: 433

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 12:47

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Lída Brychta

    Red sky

    Položka č.: 434

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 12:48

    olej, karton, monogr. LD L. B., rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Bedřich Budil

    (1943-2021)

    Transformace

    Položka č.: 435

    Vyvolávací cena: 130.000 CZK (5.417 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 12:49

    olej, plátno, 1993, 72 x 72 cm, sign. B Budil 93, rám, žák prof. K. Součka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 130.000 CZK (5.417 €)

  • Oldřich Cihelka

    (1881-1958)

    Cigáni

    Položka č.: 436

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 12:50

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Jaroslav Cita

    (1926-2013)

    Vysokov U Hejnů

    Položka č.: 437

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 12:51

    akvarel, tužka, papír, 1960, 31 x 41 cm, sign. PD JCita 60, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Ramon Conde

    Silák

    Položka č.: 438

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 12:52

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

  • Jiří Corvin

    (1931-2004)

    Položka č.: 439

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 12:53

    serigrafie, 48 x 59 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře a J. Želibského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

  • Ondřej Coufal

    (1979)

    Domluva

    Položka č.: 440

    Vyvolávací cena: 6.900 CZK (288 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 12:54

    Aktuální cena: 6.900 CZK (288 €)

  • Antoine Coypel

    (1661-1722)

    Temporum Felicitas

    Položka č.: 441

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 12:55

    ocelorytina, 29,2 x 21,4 cm, značeno LD v desce Coy pet, Junior invenit et fecit., papír na několika místech přeložen, pravý horní roh papíru pokrčen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

  • Hana Čápová

    (1956-2019)

    Dáma s krokodýlem

    Položka č.: 442

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 12:56

    serigrafie, 1998, 24,9 x 16,9 cm, sign. uprostřed H. Čápová 98, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Mikuly na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)

  • Ladislav Čepelák

    (1924-2000)

    Hnízdo

    Položka č.: 443

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 12:57

    akvatinta, 11,1 x 13 cm, sign. PD Čepelák, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady, V. Silovského, V. Nechleby a J. Želibského na AVU v Praze

  • Ladislav Čepelák

    (1924-2000)

    Pole pod sněhem

    Položka č.: 444

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 12:58

    akvatinta, 16,5 x 25,5 cm, sign. PD Čepelák, č. 55/200, při okrajích mimo tisk mírně pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady, V. Silovského, V. Nechleby a J. Želibského na AVU v Praze

  • Ladislav Čepelák

    (1924-2000)

    Pole

    Položka č.: 445

    Vyvolávací cena: 12.500 CZK (521 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 12:59

    akvatinta, 1991, 43 x 62 cm, sign. PD Čepelák 1991, č. 17/100, v soupisu pod č. 729, ohnutý levý okraj, mírně pravý dolní roh, žák prof. V. Rady, V. Silovského, V. Nechleby a J. Želibského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 12.500 CZK (521 €)

  • František Čermák

    Mladá cikánka

    Položka č.: 446

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 13:00

  • Josef M. Černovický

    (1906-1991)

    Zima v jižních Čechách

    Položka č.: 447

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 13:01

  • Neznámý autor Čína

    Položka č.: 448

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 13:02

    tuš, hedvábí?, 70 x 41 cm

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Léda z labutí

    Položka č.: 449

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 13:03

    tisk, 57,2 x 43 cm, značno PD Dalí, LD CXXXXII/CXC; slepotisková značka Salvador Dalí, u dolního okraje na jednom místě, mimo tiskovou, plochu žluté skvrnky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na malířské akademii v Madridu u prof. Morena y Carbonero

    Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)

  • Lucien Dasselborne

    Le Ruisseau

    Položka č.: 450

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 13:04

    lept, 15,5 x 22 cm, sign. PD HDavril, rám, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Eduard Demartini

    (1892-1961)

    Zátiší s jablky

    Položka č.: 451

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 13:05

    akvarel, papír, 1940, 26,5 x 39 cm, sign. PD St. Demartini 40, rám, Antikvariát Dlážděná