Tomáš Císařovský
Sami sobě
Položka č.: 62Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 10. 12. 2024 17:01
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Tomáš Predka
Levitation
Položka č.: 63Vyvolávací cena: 3.900 CZK (163 €)
Plánované ukončení: 10. 12. 2024 17:02
litografie, 94 x 63,5 cm, sign. PD Tomáš Predko, č. 47/65
Aktuální cena: 3.900 CZK (163 €)
Michal Tomek
Plenér
Položka č.: 64Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 10. 12. 2024 17:03
litografie, 2022, 39 x 59,5 cm, sign. PD Michal Tomek 2022, A T.
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Josef Ruzselák
Kompozice V
Položka č.: 65Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 10. 12. 2024 17:04
lept, 1987, 10,5 x 13 cm, sign. DU Josef Ruszelák 87, č. 11/95
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Josef Ruzselák
Kompozice III
Položka č.: 66Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 10. 12. 2024 17:05
lept, 1987, 8 x 11 cm, sign. DU Josef Ruszelák 87, č. 13/95
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Josef Ruzselák
Kompozice IX
Položka č.: 67Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 10. 12. 2024 17:06
lept, 1989, 17,5 x 12 cm, sign. DU Josef Ruszelák 89, č. 11/95
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Josef Ruzselák
Kompozice XII
Položka č.: 68Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 10. 12. 2024 17:07
lept, 1989, 11 x 9 cm, sign. DU Josef Ruszelák 89, č. 12/95
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Josef Ruzselák
Kompozice XV
Položka č.: 69Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 10. 12. 2024 17:08
lept, 1989, 12 x 10 cm, sign. DU Josef Ruszelák 89, č. 13/95
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Josef Ruzselák
Kompozice XIV
Položka č.: 70Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 10. 12. 2024 17:09
lept, 1989, 12 x 7,5 cm, sign. DU Josef Ruszelák 89, č. 13/95
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Dieter Eckert
Položka č.: 71Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 10. 12. 2024 17:10
litografie, 28 x 24,5 cm, sign. PD D. Eckert, E. A.
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Dieter Eckert
Kompozice II
Položka č.: 72Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 10. 12. 2024 17:11
litografie, 28 x 22 cm, sign. PD D. Eckert, E. A.
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Simon Dittrich
Astronom
Položka č.: 73Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 10. 12. 2024 17:12
lept, 1978, 39,5 x 31 cm, sign. PD S. Dittrich 78, E. A.
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Wolfgang Zelmer
Položka č.: 74Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 10. 12. 2024 17:13
lept, 1980, 39,5 x 47,5 cm, sign. PD Zelmer 80, E. A.
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Peter Bergheimer
Kompozice ve žluté
Položka č.: 75Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 10. 12. 2024 17:14
litografie, 36 x 43 cm, sign. PD P. Bergheimer, autorský tisk
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Peter Bergheimer
Kompozice v modré
Položka č.: 76Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 10. 12. 2024 17:15
litografie, 36,3 x 43 cm, sign. PD P. Bergheimer, autorský tisk
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Wermer Kapfer
Zelená kompozice
Položka č.: 77Vyvolávací cena: 550 CZK (23 €)
Plánované ukončení: 10. 12. 2024 17:16
litografie, 49,5 x 75 cm, sign. PD Wermer Kapfer, č. 48/100
Aktuální cena: 550 CZK (23 €)
Ruth Kohler
Modrá kompozice
Položka č.: 78Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 10. 12. 2024 17:17
litografie, 53,5 x 75 cm, sign. PD Kohler, č. 94/100
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Ruth Kohler
Červená kompozice
Položka č.: 79Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 10. 12. 2024 17:18
litografie, 75,5 x 53,5 cm, sign. PD Kohler, č. 9/60b
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Ruth Kohler
Oranžová kompozice
Položka č.: 80Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 10. 12. 2024 17:19
litografie, 53,5 x 75 cm, č. 43/120
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Dieter Eckert
Toskánsko I
Položka č.: 81Vyvolávací cena: 550 CZK (23 €)
Plánované ukončení: 10. 12. 2024 17:20
litografie, 54 x 44 cm, sign. PD D. Eckert, E. A.
Aktuální cena: 550 CZK (23 €)
Dieter Eckert
Toskánsko II
Položka č.: 82Vyvolávací cena: 850 CZK (36 €)
Plánované ukončení: 10. 12. 2024 17:21
litografie, 53,5 x 75 cm, sign. PD D. Eckert, č. 92/99
Aktuální cena: 850 CZK (36 €)
Dieter Eckert
Toskánsko III
Položka č.: 83Vyvolávací cena: 850 CZK (36 €)
Plánované ukončení: 10. 12. 2024 17:22
litografie, 53,5 x 75 cm, sign. PD D. Eckert, E. A.
Aktuální cena: 850 CZK (36 €)
Tomáš Bím
Město
Položka č.: 84Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)
Plánované ukončení: 10. 12. 2024 17:23
Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)
Kamil Lhoták
PF Tom Svoboda 86
Položka č.: 85Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 10. 12. 2024 17:24
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Adolf Born
(1930-2016)
PF Tomáš Svoboda 2011
Položka č.: 86Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 10. 12. 2024 17:25
litografie, 2010, 21 x 10,5 cm, sign. PD ABorn, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze, člen SČUG Hollar, skupin Polyegran, Litografičanka ad.
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Oldřich Kulnánek
PF 2003 (Pelikán)
Položka č.: 87Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
Plánované ukončení: 10. 12. 2024 17:26
litografie, 2002, 12,5 x 8 cm, sign. DU O. Kulhánek 2002
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Oldřich Kulhánek
PF 2003 (Orlík)
Položka č.: 88Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
Plánované ukončení: 10. 12. 2024 17:27
Oldřich Kulhánek
PF 2004 (Orlík)
Položka č.: 89Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
Plánované ukončení: 10. 12. 2024 17:28
Karel Vysušil
(1926-2014)
Položka č.: 90Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 10. 12. 2024 17:29
litografie, 2005, 70,5 x 54,5 cm, sign. DU K. Vysušil 2005, rám, č. 5/10, žák prof. O. Nejedlého a K. Mináře na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Asociace volné grafiky, spoluzakladatel uměleckých skupin G7, LG 5 a Máj
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Emil Schumacher
(1912-1999)
Otvor
Položka č.: 91Vyvolávací cena: 13.800 CZK (575 €)
Plánované ukončení: 10. 12. 2024 17:30
akvatinta, 55 x 38 cm, sign. PD Schumacher, č. 8/75
Aktuální cena: 13.800 CZK (575 €)