• Tomáš Císařovský

    Sami sobě

    Položka č.: 62

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2024 17:01

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

  • Tomáš Predka

    Levitation

    Položka č.: 63

    Vyvolávací cena: 3.900 CZK (163 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2024 17:02

    litografie, 94 x 63,5 cm, sign. PD Tomáš Predko, č. 47/65

    Aktuální cena: 3.900 CZK (163 €)

  • Michal Tomek

    Plenér

    Položka č.: 64

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2024 17:03

    litografie, 2022, 39 x 59,5 cm, sign. PD Michal Tomek 2022, A T.

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

  • Josef Ruzselák

    Kompozice V

    Položka č.: 65

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2024 17:04

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Josef Ruzselák

    Kompozice III

    Položka č.: 66

    Plánované ukončení: 10. 12. 2024 17:05

    lept, 1987, 8 x 11 cm, sign. DU Josef Ruszelák 87, č. 13/95

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Josef Ruzselák

    Kompozice IX

    Položka č.: 67

    Plánované ukončení: 10. 12. 2024 17:06

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Josef Ruzselák

    Kompozice XII

    Položka č.: 68

    Plánované ukončení: 10. 12. 2024 17:07

    lept, 1989, 11 x 9 cm, sign. DU Josef Ruszelák 89, č. 12/95

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Josef Ruzselák

    Kompozice XV

    Položka č.: 69

    Plánované ukončení: 10. 12. 2024 17:08

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Josef Ruzselák

    Kompozice XIV

    Položka č.: 70

    Plánované ukončení: 10. 12. 2024 17:09

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Dieter Eckert

    Položka č.: 71

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2024 17:10

    litografie, 28 x 24,5 cm, sign. PD D. Eckert, E. A.

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Dieter Eckert

    Kompozice II

    Položka č.: 72

    Plánované ukončení: 10. 12. 2024 17:11

    litografie, 28 x 22 cm, sign. PD D. Eckert, E. A.

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Simon Dittrich

    Astronom

    Položka č.: 73

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2024 17:12

    lept, 1978, 39,5 x 31 cm, sign. PD S. Dittrich 78, E. A.

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

  • Wolfgang Zelmer

    Položka č.: 74

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2024 17:13

    lept, 1980, 39,5 x 47,5 cm, sign. PD Zelmer 80, E. A.

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Peter Bergheimer

    Kompozice ve žluté

    Položka č.: 75

    Plánované ukončení: 10. 12. 2024 17:14

    litografie, 36 x 43 cm, sign. PD P. Bergheimer, autorský tisk

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

  • Peter Bergheimer

    Kompozice v modré

    Položka č.: 76

    Plánované ukončení: 10. 12. 2024 17:15

    litografie, 36,3 x 43 cm, sign. PD P. Bergheimer, autorský tisk

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

  • Wermer Kapfer

    Zelená kompozice

    Položka č.: 77

    Vyvolávací cena: 550 CZK (23 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2024 17:16

    litografie, 49,5 x 75 cm, sign. PD Wermer Kapfer, č. 48/100

    Aktuální cena: 550 CZK (23 €)

  • Ruth Kohler

    Modrá kompozice

    Položka č.: 78

    Plánované ukončení: 10. 12. 2024 17:17

    litografie, 53,5 x 75 cm, sign. PD Kohler, č. 94/100

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Ruth Kohler

    Červená kompozice

    Položka č.: 79

    Plánované ukončení: 10. 12. 2024 17:18

    litografie, 75,5 x 53,5 cm, sign. PD Kohler, č. 9/60b

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Ruth Kohler

    Oranžová kompozice

    Položka č.: 80

    Plánované ukončení: 10. 12. 2024 17:19

    litografie, 53,5 x 75 cm, č. 43/120

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Dieter Eckert

    Toskánsko I

    Položka č.: 81

    Plánované ukončení: 10. 12. 2024 17:20

    litografie, 54 x 44 cm, sign. PD D. Eckert, E. A.

    Aktuální cena: 550 CZK (23 €)

  • Dieter Eckert

    Toskánsko II

    Položka č.: 82

    Vyvolávací cena: 850 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2024 17:21

    litografie, 53,5 x 75 cm, sign. PD D. Eckert, č. 92/99

    Aktuální cena: 850 CZK (36 €)

  • Dieter Eckert

    Toskánsko III

    Položka č.: 83

    Plánované ukončení: 10. 12. 2024 17:22

    litografie, 53,5 x 75 cm, sign. PD D. Eckert, E. A.

    Aktuální cena: 850 CZK (36 €)

  • Tomáš Bím

    Město

    Položka č.: 84

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2024 17:23

    Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)

  • Kamil Lhoták

    PF Tom Svoboda 86

    Položka č.: 85

    Plánované ukončení: 10. 12. 2024 17:24

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    PF Tomáš Svoboda 2011

    Položka č.: 86

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2024 17:25

    litografie, 2010, 21 x 10,5 cm, sign. PD ABorn, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze, člen SČUG Hollar, skupin Polyegran, Litografičanka ad.

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

  • Oldřich Kulnánek

    PF 2003 (Pelikán)

    Položka č.: 87

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2024 17:26

    litografie, 2002, 12,5 x 8 cm, sign. DU O. Kulhánek 2002

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)

  • Oldřich Kulhánek

    PF 2003 (Orlík)

    Položka č.: 88

    Plánované ukončení: 10. 12. 2024 17:27

  • Oldřich Kulhánek

    PF 2004 (Orlík)

    Položka č.: 89

    Plánované ukončení: 10. 12. 2024 17:28

  • Karel Vysušil

    (1926-2014)

    Položka č.: 90

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2024 17:29

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

  • Emil Schumacher

    (1912-1999)

    Otvor

    Položka č.: 91

    Vyvolávací cena: 13.800 CZK (575 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2024 17:30

    akvatinta, 55 x 38 cm, sign. PD Schumacher, č. 8/75

    Aktuální cena: 13.800 CZK (575 €)