• Jaroslav Valečka

    (1972)

    Zimní krajina

    Položka č.: 280406

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:41

    litografie, 2011, 28 x 51,5 cm, sign. PD J. Valeč, rám, č. 124/150, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Veselý-Nadějkovský

    (1912-1997)

    Západ slunce v krajině

    Položka č.: 262671

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:42

    tempera, karton, 1982, 15,5 x 49,7 cm, sign. PD K. Veselý N. 1982, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Volkov

    Borovice

    Položka č.: 267440

    Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:43

    pastel, papír, 34 x 21 cm, sign. PD Volkov, rám, rám zašlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Vraný

    Podzimní park

    Položka č.: 282830

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:44

    olej, sololit, 32,2 x 46,6 cm, sign. PD L. Vraný, rám, oděrky na rámu , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Drtikol

    (1883-1961)

    Abiturienti karlínské reálky VII - 1906-13

    Položka č.: 274742

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2024 18:00

    bromostříbrná fotografie, 20 x 22,5 cm, DU značeno Atelier Drtikol a spol Praha, při okrajích poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Učebním a výzkumném ústavu pro fotografování v Mnichově, člen SČSVU

    Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Fabinger

    (1899-1942)

    Začtený

    Položka č.: 282412

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2024 18:01

    bromostříbrná fotografie, 22,5 x 16 cm, původní zvětšenina?, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.400 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdenko Feyfar

    (1913-2001)

    Venkovský kostelík

    Položka č.: 282545

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2024 18:02

    fotografie, 16,5 x 23,3 cm, vzadu značeno autorským razítkem, papír zkroucený, poškozený pravý dolní roh, v horní části dvě skvrny, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Funkeho, J. Ehma a R. Skopce na Státní grafické škole v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdenko Feyfar

    (1913-2001)

    Pohled na venkovské stavení

    Položka č.: 282544

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2024 18:03

    fotografie, 14,7 x 23,3 cm, vzadu značeno autorským razítkem, lehce ohmataný papír, kraje mírně zažloutlé, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Funkeho, J. Ehma a R. Skopce na Státní grafické škole v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdenko Feyfar

    (1913-2001)

    Strahovská zahrada

    Položka č.: 282812

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2024 18:04

    fotografie, 1976, 22,3 x 16 cm, Zdenko Feyfar byl český fotograf známý svými snímky Krkonoš a Prahy. Jeho práce, často v neobvyklém formátu, zachycují nejen krajiny, ale i portréty, květiny a cesty do zahraničí. Jeho série Kachničky u Mánesa se stala symbolem rozvoje české fotografie, přičemž jeden …

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdenko Feyfar

    (1913-2001)

    Krkonoše

    Položka č.: 282811

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2024 18:05

    fotografie, 14,2 x 40 cm, sign. vzadu Z. Feyfar, vzadu značeno autorským razítkem, papír lehce prohnutý a z levého okraje nepatrně natržený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Funkeho, J. Ehma a R. Skopce na Státní grafické škole v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdenko Feyfar

    (1913-2001)

    Před sv. Vítem

    Položka č.: 282813

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2024 18:06

    fotografie, 1976, 11,5 x 20 cm, sign. PD Feyfar, P.F. 1976, levý dolní roh ohnutý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Funkeho, J. Ehma a R. Skopce na Státní grafické škole v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdenko Feyfar

    (1913-2001)

    Prachovské skály

    Položka č.: 282784

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2024 18:07

    fotografie, 23,7 x 14,1 cm, vzadu značeno autorským razítkem, papír lehce prohnutý a ušpiněný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Funkeho, J. Ehma a R. Skopce na Státní grafické škole v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdenko Feyfar

    (1913-2001)

    Silnice

    Položka č.: 282546

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2024 18:08

    fotografie, 12,3 x 23,8 cm, vzadu značeno autorským razítkem, papír zkroucený, mírně zažloutlý, lehce zašpiněné kraje, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Funkeho, J. Ehma a R. Skopce na Státní grafické škole v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdenko Feyfar

    (1913-2001)

    Pohled na zříceninu

    Položka č.: 282783

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2024 18:09

    fotografie, 17,8 x 23,1 cm, vzadu značeno autorským razítkem, papír zkroucený, na povrchu drobné škrábance a skvrny, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Funkeho, J. Ehma a R. Skopce na Státní grafické škole v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdenko Feyfar

    (1913-2001)

    Pohled na Karlštejn

    Položka č.: 282782

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2024 18:10

    fotografie, 20,2 x 14,1 cm, vzadu značeno autorským razítkem, papír lehce ohmataný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Funkeho, J. Ehma a R. Skopce na Státní grafické škole v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdenko Feyfar

    (1913-2001)

    Konopiště

    Položka č.: 282781

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2024 18:11

    fotografie, 18 x 23,6 cm, vzadu značeno autorským razítkem, papír zkroucený, kraje lehce ohmatané, drobné škrábance a skvrny, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Funkeho, J. Ehma a R. Skopce na Státní grafické škole v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdenko Feyfar

    (1913-2001)

    Pohled do interiéru

    Položka č.: 282547

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2024 18:12

    fotografie, 15,6 x 22,9 cm, vzadu značeno autorským razítkem, papír lehce prohnutý. na povrchu drobné škrábance, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Funkeho, J. Ehma a R. Skopce na Státní grafické škole v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdenko Feyfar

    (1913-2001)

    Pohled na zámek

    Položka č.: 282785

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2024 18:13

    fotografie, 17,9 x 11,6 cm, vzadu značeno autorským razítkem, papír lehce prohnutý a ušpiněný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Funkeho, J. Ehma a R. Skopce na Státní grafické škole v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Wilhelm Gause

    (1853-1916)

    Zum Abert Carlsbad

    Položka č.: 282799

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2024 18:14

    fotogravura, 56,5 x 41 cm, PD Photogravure R. Pauluss en Wien, LD v desce W. Gause 96, na papíře mnoho hnědých skvrnek, papír prohnutý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Hampl

    Akrobati

    Položka č.: 250890

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2024 18:15

    bromostříbrná fotografie, 23 x 12,8 cm, vzadu popsáno, pokrčený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Hník

    (1946)

    Zátiší

    Položka č.: 275629

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2024 18:16

    bromostříbrná fotografie, 2006, 30 x 24,5 cm, sign. PD Hník 2006, vzadu nalepen štítek Czech center of photography s popisem, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na FAMU v Praze

    Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Rudolf Janda?

    (1907-2000)

    Bílá Opava

    Položka č.: 250889

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2024 18:17

    bromostříbrná fotografie, 1971, 23,8 x 17,6 cm, vzadu popsáno, lehce zvlněný, při okrajích pokrčený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Stanislav Konečný

    Pomník

    Položka č.: 253828

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2024 18:18

    bromostříbrná fotografie, 16,8 x 23 cm, značeno razítkem autora, nalepeno na papíru

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Stanislav Konečný

    Zvonice

    Položka č.: 253827

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2024 18:19

    bromostříbrná fotografie, 17,3 x 16,5 cm, značeno razítkem autora, nalepeno na papíru

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Stanislav Konečný

    Okno chrámu

    Položka č.: 253826

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2024 18:20

    bromostříbrná fotografie, 19 x 16,5 cm, značeno razítkem autora, nalepeno na papíru

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Kopp

    (1940)

    Praha - Staroměstské náměstí

    Položka č.: 282819

    Vyvolávací cena: 950 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2024 18:21

    fotografie, 1988, 21 x 29 cm, sign. PD Kopp, vzadu opatřeno autorským razítkem, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, Narozen 23. 11. 1940 v Plzni.S technickou stránkou fotografie se blíže seznámil při studiu filmové a televizní techniky na pražském ČVUT. Fotografovat začal v roce 1967. …

    Aktuální cena: 950 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Kopp

    (1940)

    Praha - Karlův most

    Položka č.: 258956

    Vyvolávací cena: 1.750 CZK (73 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2024 18:22

    fotografie, 1988, 29,6 x 41,8 cm, sign. PD Kopp, č. 1/34, vzadu opatřeno autorským razítkem, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, Narozen 23. 11. 1940 v Plzni.S technickou stránkou fotografie se blíže seznámil při studiu filmové a televizní techniky na pražském ČVUT. Fotografovat začal v…

    Aktuální cena: 1.750 CZK (73 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Kopp

    (1940)

    Naše Normalizace - soubor fotografií

    Položka č.: 280339

    Vyvolávací cena: 5.200 CZK (217 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2024 18:23

    36 x fotografie, 20,5 x 14,5 cm, všechny sign. PD Kopp, soubor byl vystaven 2019 na Tower Park Praha , volné listy v originálním kartonovém pouzdře, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, Narozen 23. 11. 1940 v Plzni.S technickou stránkou fotografie se blíže seznámil při studiu filmové a te…

    Aktuální cena: 5.200 CZK (217 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Kopp

    (1940)

    Praha - Staroměstské náměstí

    Položka č.: 274914

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2024 18:24

    fotografie, 1988, 29,6 x 41,8 cm, sign. PD Kopp, č. 1/34, vzadu opatřeno autorským razítkem, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, Narozen 23. 11. 1940 v Plzni.S technickou stránkou fotografie se blíže seznámil při studiu filmové a televizní techniky na pražském ČVUT. Fotografovat začal v…

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Kopp

    (1940)

    Bleší trh

    Položka č.: 274913

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (71 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2024 18:25

    fotografie, 18,4 x 24,6 cm, zezadu autorské razítko, levé okraje papíru pokrčeny, u horního okraje papír pokrčen (pokrčení papíru nezasahuje do fotografie), Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, Narozen 23. 11. 1940 v Plzni.S technickou stránkou fotografie se blíže seznámil při studiu film…

    Aktuální cena: 1.700 CZK (71 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook