-
Jiří Nosek
(1924)
Na procházce
Položka č.: 229954Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:47
litografie, 1982, 20,5 x 29 cm, sign. PD Jiří Nosek 82, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 60 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Ježíš (P.F.X. Polák)
Položka č.: 229967Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:44
dřevoryt, 6,2 x 5 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Zapadající slunce
Položka č.: 229969Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:29
linoryt, 11 x 8 cm, sign. PD, č. 34/50, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Ex libris Marina Stappen
Položka č.: 229972Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:28
lept, 7,4 x 14,8 cm, DU monogr., č. 70/100, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
W.J. Rozendaal
Krotitel
Položka č.: 229974Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:53
litografie, 1938, 13,3 x 17,4 cm, PD značeno na kameni W.J. Rozendaal, při okrajích lehce poškozený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Brýle
Položka č.: 231259Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:27
tuš, papír, 1981, 23 x 17 cm, při levém okraji zažloutlý pruh, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Černý
Krajina
Položka č.: 232519Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 15:02
uhel, papír, 1942, 27,5 x 26 cm, sign. LD Černý 42, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
J. Kincl
Zimní krajina
Položka č.: 232703Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:10
olej, sololit, 33 x 47,5 cm, sign. PD JKincl, rám, na rámu oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
T. Šrámek
Zima
Položka č.: 232704Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:38
olej, karton, 1939, 40 x 54 cm, sign. LD T. Šrámek 39, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Ptáčci
Položka č.: 232753Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:26
tuš, litografie, 6 x 8,7 cm, sign. PD, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dubová
Upřený pohled
Položka č.: 232757Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:06
litografie, 1984, p. 5,7 cm, sign. DU, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 40 CZK (2 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
J. Bérová
Ptáček
Položka č.: 232758Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:03
serigrafie, 1992, 15 x 10,3 cm, sign. PD J. Bérová, na dvojlistu s přáním a pozdravem autorky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 40 CZK (2 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Klaun
Položka č.: 232761Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:25
litografie, 1992, 16,5 x 10 cm, sign. DU, č. 7/50, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohumil Stanislav Urban
(1903-1997)
Před Svatým Mikulášem
Položka č.: 234069Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:57
litografie, 19,5 x 12 cm, sign. LD B. S. Urban, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Obrovského, F. Thieleho, F. Kupky a K. Krattnera na AVU v Praze, studium dějin umění a estetiky na FF UK, zakládající člen a předseda Sdružení výtvarníků v Praze a sdružení Purkyně, člen mezi…
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
J. B. Bérauger
Píseň Nový denní rozkaz
Položka č.: 234082Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:02
dřevoryt, hedvábný papír, 9,7 x 4,5 cm, sign LD J. B. Bérauger, levý horní roh papíru lehce pokrčen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
J. B. Bérauger
Myšlenka
Položka č.: 234085Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:01
dřevoryt, hedvábný papír, 9,8 x 4,7 cm, sign. LD J. B. Bérauger, na levem okraji papíru malá dírka; na pravém okraji lehce ušpiněn, nepatrně pokrčen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
A. Václav Mašek
V oblacích / Dívka
Položka č.: 234092Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:18
tuš, papír, 6 x 7,2 a 8 x 7 cm, přilepeno zezadu na paspartu, studijní práce A. V. Maška, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
A. Václav Mašek
Čtení
Položka č.: 234093Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:17
tuš, papír, 7 x 14,5 cm, přilepeno zezadu na paspartu, studijní práce A. V. Maška, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
A. Václav Mašek
Portrét muže
Položka č.: 234096Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:16
dřevoryt, 7,5 x 9,8 cm, studijní práce A. V. Maška, papír ušpiněn, v okolí grafiky papír lehce pokrčen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Portrét muže
Položka č.: 234099Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:43
tužka, papír, 30 x 20,5 cm, v rozích zažloutlý papír, horní levý roh lehce pokrčen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Portrét muže
Položka č.: 234103Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:42
uhel, papír, 46 x 35 cm, vlevo nahoře lehce pokrčený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Domek v lese
Položka č.: 234130Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:24
uhel, papír, 41 x 29,5 cm, sign. PD, papír ušpiněn, na okrajích místy natržen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Soudce
Položka č.: 234132Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:41
linoryt, 1960, 6 x 8 cm, pod grafikou popsáno: From Professor Jiří Siblik von Günter Stille, Hinbaden, den 22. 11. 60, pokrčený papír, uprostřed přeložený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Pecháček
(1909-1969)
Blaník
Položka č.: 234142Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:50
litografie, 20,5 x 30 cm, papír na okrajích ušpiněn, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Švabinského, J. Obrovského a V. Silovského na AVU v Praze
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miroslav Pošvic
(1959)
Bez názvu II
Položka č.: 234394Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:27
litografie, 1992, 24,9 x 17,7 cm, sign. PD M. Pošvic 92, 26/50, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední grafické škole v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Moravec
Cesta k Vanovu
Položka č.: 234965Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 15:04
pastel, papír, 1951, 29 x 49 cm, sign. LD JMoravec 171, rám, vzadu štítek s popisem, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milan Entler
(1948)
Pražské náměstí se studnou
Položka č.: 235177Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:37
litografie, 15,3 x 14,5 cm, sign. PD Milan Entler, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Dům za stromy
Položka č.: 235351Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:38
suchá jehla, 14 x 9,8 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Bělohlávek
(1924)
Bůh
Položka č.: 235354Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:00
dvoubarevný lept, 35,5 x 22,5 cm, sign. PD, papír pokrčen, na levém okraji dva fleky od vody, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana a K. Lidického na UK v Praze
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Černovský
Černou stezkou
Položka č.: 235356Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:05
litografie, 23 x 27 cm, sign PD Černovský, mírně pokrčený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 60 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO