• Eliška Černá

    Figurativní kresba II.

    Položka č.: 282463

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:00

    tužka, papír, 2011, 123,5 x 84,5 cm, sign. LD Eliška Černá 16. 5. 2011, mírně žažloutlý a potrhaný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Eliška Černá

    Figurativní kresba I.

    Položka č.: 282462

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:01

    tužka, papír, 105, 89,3 cm, mírně žažloutlý a potrhaný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Eliška Černá

    Figurativní kresba sedící ženy II.

    Položka č.: 282470

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:02

    uhel, papír, 2011, 200 x 106 cm, sign. PD Eliška Černá 2011, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Eliška Černá

    Figurativní kresba kostry II.

    Položka č.: 282469

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:03

    uhel, papír, 192 x 106 cm, sign. na zadní straně Eliška Černá , Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Eliška Černá

    Figurativní kresba sedící ženy

    Položka č.: 282467

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:04

    uhel, papír, 2011, 179,5 x 106 cm, sign. PD Eliška Černá 2.5. 2011, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Eliška Černá

    Figurativní kresba ženy II.

    Položka č.: 282466

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:05

    uhel, papír, 2011, 175,5 x 105,5 cm, sign. PD Eliška Černá 2011, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Eliška Černá

    Figurativní kresba ženy I.

    Položka č.: 282465

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:06

    uhel, papír, 2011, 129,5 x 106 cm, sign. na zadní straně Eliška Černá , Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Eliška Černá

    Figurativní kresba kostry I.

    Položka č.: 282464

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:07

    uhel, papír, 209 x 106 cm, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Eliška Černá

    Figurativní kresba III.

    Položka č.: 282468

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:08

    uhel, papír, 167 x 106 cm, sign. PD Eliška Černá, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • W. A. Lambert?

    Dostaveníčko

    Položka č.: 276213

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)

    Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:09

    lept, 49,5 x 39 cm, sign. PD W. A. Lambert, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Oberthor

    (1921-1996)

    Pranostika - srpen

    Položka č.: 273725

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:10

    malba na dřevěné desce, 60 x 14,5 cm, text: Na svatého Vavřince sedávají už báby při kmínce. , Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Šebek

    (1890-1966)

    Muzikanti

    Položka č.: 273806

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:11

    olej, dřevotříska, 32 x 25 cm, sign. PD J. Šebek, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Turek

    (1916-2008)

    Ležící ženský akt

    Položka č.: 278326

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:12

    kombinovaná technika, papír, 38,5 x 59,5 cm, sign. PD F Turek, oboustranná kresba, na zadní straně skica, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Špillara, A. Hofbauera a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté J. Obraovského na AVU v Praze, člen Sdružení pražských malířů, SVU Mánes a spolků Purkyně, Profily a I…

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohumil Ullrych

    (1893-1948)

    Milenci

    Položka č.: 277248

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:13

    kombinovaná technika, papír, 1942, 21 x 29 cm, sign. PD B. Ullrych 42, pasparta, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Juraj Bartók

    (1942)

    Osamělá slunečnice

    Položka č.: 281779

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:14

    olej, sololit, 70 x 50 cm, sign. LD Bartók, rám, na zadní straně štítek dílo s popisem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Julius Bous

    (1878-1944)

    Zátiší s kyticí a jablky

    Položka č.: 282471

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:15

    akvarel, papír, 59 x 42 cm, sign. PD Bous, rám, pedagog, malíř, typograf, divadelní kritik, žák prof. E. K. Lišky na VŠUP v Praze, byl profesorem reálky v Českých Budějovicích, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jarmila Čermáková

    (1934)

    Květina ve váze

    Položka č.: 282472

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:16

    suchá jehla, mezzotinta, 26,5 x 13 cm, sign. PD J. Čermáková, pasparta, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • A. Fischer

    Kytice

    Položka č.: 282473

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:17

    olej, karton, 58 x 72,5 cm, sign. LD A. Fischer, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Formánek

    (1907-1990)

    Šeřík

    Položka č.: 282474

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:18

    olej, karton, 50 x 70 cm, sign. PD Formánek, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • J. Hajfler

    Luční kvítí

    Položka č.: 282475

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:19

    olej, plátno, 60 x 70 cm, sign. PD J. Hajfler, napínací rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Hortik

    Zátiší s pomeranči a citrony

    Položka č.: 282476

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:20

    olej, karton, 1942, 32 x 43 cm, sign. PD Hortik 42, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Hubáček

    (1938)

    Pampelišky

    Položka č.: 282447

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:21

    monotyp, 1970, 45 x 27 cm, sign. PD Hubáček 70, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • F. Marinke

    Zátiší s ovocem a džbánem

    Položka č.: 277729

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:22

    tempera, plátno, 41 x 57 cm, sign. PD F. Marinke , rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • August Oskar Nestler

    (1852-1932)

    Kytice růží ve váze

    Položka č.: 281799

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:23

    olej, karton, 32,5 x 24,5 cm, sign. PD Aug. Osk. Nestler, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Kytice ve váze

    Položka č.: 282049

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:24

    tempera, papír, 1970, 42 x 20 cm, sign. PD nečitelně, rám, na zadní straně věnování, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Kytice

    Položka č.: 282481

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:25

    olej, plátno, 1905, 68,5 x 55,5 cm, ign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Kytice

    Položka č.: 282480

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:26

    pastel, papír, 32,5 x 23,5 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Květiny ve váze

    Položka č.: 282479

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:27

    olej, karton, 62,5 x 80,5 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Kytice ve váze

    Položka č.: 282478

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:28

    monotyp, 1964, 40 x 30,5 cm, monogr. PD V. A. 64, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Slunečnice

    Položka č.: 282477

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:29

    tempera, papír, 46 x 34,5 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook