Bodlák

    Položka č.: 243395

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:32

    litografie, 1988, 39 x 14 cm, sign DU, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

    Muži u portrétu

    Položka č.: 242473

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:33

    dřevoryt, 7,5 x 5,2 cm, sign. PD; značeno LD na desce A. M., papír na pravém okraji lehce pokrčen (mimo tisk), Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

    Svojanov a Rychnov

    Položka č.: 242472

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:34

    litografie, 2005, 7,5 x 26,5 cm, sign. PD 2005, č. 61/100, papír uprostřed přeložen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

    České umění XIX. století

    Položka č.: 267382

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:35

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Položka č.: 249471

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:36

    lept, 14,5 x 8,5 cm, sign. PD, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Jezdec

    Položka č.: 242479

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:37

    litografie, 13,2 x 12 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)