M. Kahn
Dívka se srdci
Položka č.: 185708Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 12. 09. 2024 18:32
lept, 1990, 18,2 x 10,2 cm, sign. PD M. Kahn 90, 9/50, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Eva Kořánová
K lásce
Položka č.: 264724Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 12. 09. 2024 18:33
suchá jehla, 2001, 6,7 x 7 cm, sign. DU Kořánová, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Bohumil Krátký
(1913-2005)
Ex Libris Ženka Vizinová
Položka č.: 264861Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 12. 09. 2024 18:34
litografie, 11 x 5,5 cm, sign. PD Bkrátký, Antikvariát Dlážděná, studoval u prof. J. Konůpka, J. Solara na Státní grafické škole v Praze, večerní kurzy na UMPRUM v Praze a v grafické speciálce u prof. Pukla na AVU v Praze; člen SČUG Hollar a čestný člen SSPE
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Bohumil Krátký
(1913-2005)
Ex Libris Nely van de Weerd de Haas
Položka č.: 264860Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 12. 09. 2024 18:35
litografie, 10,4 x 7,7 cm, sign. PD Bkrátký, Antikvariát Dlážděná, studoval u prof. J. Konůpka, J. Solara na Státní grafické škole v Praze, večerní kurzy na UMPRUM v Praze a v grafické speciálce u prof. Pukla na AVU v Praze; člen SČUG Hollar a čestný člen SSPE
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Bohumil Krátký
(1913-2005)
Ex Libris Marta Krátká
Položka č.: 264859Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 12. 09. 2024 18:36
litografie, 1985, 6,7 x 4,6 cm, sign. UD Bkrátký 85, Antikvariát Dlážděná, studoval u prof. J. Konůpka, J. Solara na Státní grafické škole v Praze, večerní kurzy na UMPRUM v Praze a v grafické speciálce u prof. Pukla na AVU v Praze; člen SČUG Hollar a čestný člen SSPE
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Bohumil Krátký
(1913-2005)
Ex Libris Müllenhoff
Položka č.: 264858Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 12. 09. 2024 18:37
litografie, 10,3 x 7,5 cm, sign. PD Bkrátký, Antikvariát Dlážděná, studoval u prof. J. Konůpka, J. Solara na Státní grafické škole v Praze, večerní kurzy na UMPRUM v Praze a v grafické speciálce u prof. Pukla na AVU v Praze; člen SČUG Hollar a čestný člen SSPE
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Bohumil Krátký
(1913-2005)
Růže
Položka č.: 264857Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 12. 09. 2024 18:38
litografie, 1992, 6,4 x 6 cm, sign. DU Bkrátký 92, Antikvariát Dlážděná, studoval u prof. J. Konůpka, J. Solara na Státní grafické škole v Praze, večerní kurzy na UMPRUM v Praze a v grafické speciálce u prof. Pukla na AVU v Praze; člen SČUG Hollar a čestný člen SSPE
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Jakub Krejčí
Ryby
Položka č.: 264717Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 12. 09. 2024 18:39
litografie, 14,5 x 10,5 cm, sign. PD Kuba 91, autorský tisk, pokrčený papír, studoval katedru loutkářství u doc. Kábrta na DAMU v Praze
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Zdeněk Mlčoch
(1921-1995)
Ex Libris Evy + Karola Bílkových
Položka č.: 264862Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 12. 09. 2024 18:40
litografie, 1988, 10 x 8 cm, sign. DU Zdeněk Mlčoch 88, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Langera a K. Svolinského, člen UVU, skupiny Radar a SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu
Karel Musil
(1982)
Léto
Položka č.: 264726Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 12. 09. 2024 18:41
ruleta, suchá jehla, 2012, 11 x 9,8 cm, sign. DU K.Musil 2012, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na Pedagogické fakultě v Českých Budějovicích
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Karel Musil
(1982)
Tvář
Položka č.: 264728Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 12. 09. 2024 18:42
ruleta, suchá jehla, 5 x 8,7 cm, sign. PD Karel Musil, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na Pedagogické fakultě v Českých Budějovicích
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Karel Musil
(1982)
Jaro
Položka č.: 264727Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 12. 09. 2024 18:43
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Karel Musil
(1982)
Loď bláznů
Položka č.: 264725Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 12. 09. 2024 18:44
ruleta, suchá jehla, 12,7 x 12,7 cm, sign. PD Karel Musil 2010, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na Pedagogické fakultě v Českých Budějovicích
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Petr Poš
(1944-2015)
Čich
Položka č.: 264772Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 12. 09. 2024 18:45
litografie, 1991, 13 x 17 cm, sign. PD Petr Poš 1991, č. 36/50, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Petr Poš
(1944-2015)
Hmat
Položka č.: 264771Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 12. 09. 2024 18:46
litografie, 1991, 13 x 17 cm, sign. PD Petr Poš 1991, č. 24/50, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Jana Reinerová
Středomoří II.
Položka č.: 249433Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 12. 09. 2024 18:47
litografie, 14,7 x 9,1 cm, signatura, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Leo Slavík
Ex Libris Leo Slavík
Položka č.: 264853Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 12. 09. 2024 18:48
linoryt, 7 x 8,8 cm, sign. PD Leo Slavík, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Milan Staněk
(1931-2015)
Strom v krajině
Položka č.: 264745Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 12. 09. 2024 18:49
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Karel Svolinský
Ptáček
Položka č.: 264852Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 12. 09. 2024 18:50
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Jiří Švengsbír
(1921-1983)
Položka č.: 264811Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 12. 09. 2024 18:51
ocelorytina, 16,5 x 9 cm, sign. DU Jiří Švengsbír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Karel Vysušil
(1926-2014)
Ex Libris J. Siblík
Položka č.: 264856Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 12. 09. 2024 18:52
litografie, 1962, 16 x 10 cm, sign. PD K. Vysušil 62, č. 24/50, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Nejedlého a K. Mináře na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Asociace volné grafiky, spoluzakladatel uměleckých skupin G7, LG 5 a Máj
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)