-
Josef Mánes
(1820-1871)
Květiny
Položka č.: 269408Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 18:58
tisk, plakát, formát A1 cm, plakát uprostřed přeložen na osminy, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák V. V. Mánesa, CH. Rubena a F. Tkadlíka na pražské Akademii, poté studium na Akademii v Mnichově, člen Umělecké besedy a JUV
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Španělské umění 14 - 16. století
Položka č.: 269409Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 19:00
tisk, plakát, 1984, formát A1 cm, plakát uprostřed přeložen na osminy, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Na Kokořínsku
Položka č.: 270416Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 19:02
pastel, papír, 40 x 27 cm, sign. PD, papírová pasparta, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Kubistické zátiší s loutnou
Položka č.: 270418Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 19:04
pastel, papír, 38 x 55 cm, PD monogr.VL, rám, na rámu oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Možné styčné body ( Mögliche Bezugspünkte)
Položka č.: 270423Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 19:06
akvarel, papír, 26,8 x 33,9 cm, sign. PD, papírová pasparta, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Holandská krajina s větrným mlýnem
Položka č.: 270424Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 19:08
malba na porcelánu, 14 x 14 cm, sign. LD YP, rám, kachlička vzadu MMM MOSA, MADE IN HOLLAND, na rámu oděrky, poškozen - vzadu uvolněný, NL malba odřená, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Pohled na kostel od vody
Položka č.: 270425Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 19:10
olej, sololit, 2003, 34 x 24,3 cm, sign. PD KJ 2003, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Z Nového světa
Položka č.: 270426Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 19:12
lept, 11 x 15,3 cm, sign. PD, pasparta, mírně zažloutlý papír, pasparta mírně otřepená, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
V parku
Položka č.: 270427Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 19:14
lept, 20,5 x 28 cm, sign. PD, rám, zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Martin Velíšek
(1963)
Olomoucké kulturní léto 2009
Položka č.: 273366Vyvolávací cena: 170 CZK (8 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 19:16
tisk, 2009, 59,2 x 41,5 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. S. Libenského a J. Svobody na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 170 CZK (8 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jindřich Štreit
(1946)
Mezinárodní rok seniorů 1999
Položka č.: 273367Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 19:18
tisk, plakát, formát A1 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. L. Ruska, Z. Přikryla, L. Jalůvky a J.Jemelkové na PedF UP v Olomouci, člen sdružení Q, Spolku olomouckých výtvarníků, Aktivu volné fotografie při Pražském domě fotografie, UB
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Michael Rittstein
(1949)
Lomeček
Položka č.: 273368Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 19:20
tisk, plakát, 2011, 42 x 42 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Horáček
Dívka
Položka č.: 206567Vyvolávací cena: 130 CZK (6 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 18:02
pastel, papír, 61 x 30,5 cm, při okraji naržený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 130 CZK (6 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Žena v kroji
Položka č.: 208764Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 18:04
dřevoryt, 18,8 x 12 cm, sign. PD, při okrajích lehce pokrčený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Náměstí
Položka č.: 208864Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 18:06
linoryt, 21 x 17 cm, sign. DU, při okrajích poškozený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
St. Sedlář
Borovice
Položka č.: 213604Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 18:08
olej, plátno, 43 x 55 cm, sign. PD St. Sedlář, rám, na rámu oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: k CZK
-
Miroslav Nýdl
(1924-1986)
Konvolut 4 karikatur
Položka č.: 214205Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 18:10
4x tisk, vše 1982, 38 x 16 ; 17 x 12 cm, většina sign. Nýdl, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium u malíře J. Karla, účastnil se vzniku Laterny Magiky
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Švengsbír
(1921-1983)
Ex libris Adolf Malý
Položka č.: 217281Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 18:12
ocelorytina, 3,8 x 2,1 cm, PD značeno v desce JAŠ, na papíře skvrny, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Pařík
(1930)
Řezník
Položka č.: 217403Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 18:14
tužka na papíře, 21 x 29,5 cm, po krajích lehce natržené, poškození nezasahuje do kresby, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Pařík
(1930)
Kotva
Položka č.: 217418Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 18:16
fix, papír, 11 x 8 cm, v dolním okraji lehce natržené, poškození nezasahuje do kresby, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Pařík
(1930)
Pozor blbý pes
Položka č.: 217426Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 18:18
černá pastelka na papíře, 21 x 29 cm, skvrny při levém okraji, poškození nezasahuje do kresby, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Hodně štěstí!
Položka č.: 217632Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 18:20
litoofset, 13 x 12,5 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
V. Michal
Mušle
Položka č.: 217666Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 18:22
litografie, 15,6 x 7 cm, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Hodný
Postava
Položka č.: 217705Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 18:24
serigrafie, 1993, 11 x 8,5 cm, sign. DU Hodný 93, pozvánka galerie Art club v Týně nad Vltavou, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Klíč v davu
Položka č.: 218163Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 18:26
linoryt, 7,5 x 17 cm, sigh. DU, v předu popsáno: nečitelné, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Stejskal
(1910-1983)
Kovárna ve Strážkovicích
Položka č.: 219353Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 18:28
rudka, papír, 31,3 x 41,5 cm, lehce zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Pohled na Karlův most
Položka č.: 220971Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 18:30
dřevoryt, 8,5 x 8,5 cm, sign. PD, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Stejskal
(1910-1983)
Krajina pod horami
Položka č.: 221751Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 18:32
pastel, papír, 50,5 x 70 cm, sign. PD L. Stejskal, při okrajích lehce poškozený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Dlabal
(1920-2004)
Lesní potok pod sněhem
Položka č.: 222161Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 18:34
olej, karton, 18,5 x 12 cm, sign. LD J.Dlabal, vzadu potištěný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID6**6 Historie příhozu
-
Josef Dlabal
(1920-2004)
Pohled na vesnici
Položka č.: 222167Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 18:36
olej, plátno, 25 x 8,5 cm, sign. PD J.Dlabal, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO