Antonín Doležal
(1900-1968)
Antický sloup (ex libris Jaroslav Jozefy)
Položka č.: 194Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 18:44
dřevořez, 1935, 7 x 4,9 cm, monogr. PH v desce AD 35, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 60 CZK (3 €)
Milena Dvořáková
(1944-1992)
Vrány
Položka č.: 195Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 18:45
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Antal Fery
(1908-1994)
Žlutý ptáček (ex libris Otakar Hradečný)
Položka č.: 196Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 18:46
dřevoryt, 1962, 7,9 x 4,9 cm, u dolního okraje papíru text: Antal Fery, dřevoryt, 1962, papír nepatrně zažloutlý, u horního okraje lehounce přeložen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Karel Fiala
(1895-1980)
Portrét dívky (ex libris Vladimír Pospíšil)
Položka č.: 197Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 18:47
lept, akvatinta, 1987, 7,4 x 5,9 cm, sign. PD K. Fiala, č. 34/60, papír zašlý, růžky pokrčené, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČVU
Aktuální cena: 120 CZK (5 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Panáčci (ex libris Karel Suda)
Položka č.: 198Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 18:48
kolorovaný dřevoryt, 6,8 x 5,8 cm, sign. PD Fleissig, ruční papír, na jednom místé u pravého okraje papír pokrčený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Hochschule für Grafik und Buchkunst v Lipsku
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
U břízy (ex libris Jar. Jozefy)
Položka č.: 199Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 18:49
lept, akvatinta, 1933, 12,5 x 9,1 cm, sign. PD Fleissig 33, značeno v desce LD VFleissig 1933, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Hochschule für Grafik und Buchkunst v Lipsku
Aktuální cena: 120 CZK (5 €)
Michael Florian
(1911-1984)
Vázání knihy
Položka č.: 200Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 18:50
dřevoryt, 6,2 x 5,5 cm, sign. PD Florian, Ex libris Ladislav Pitthard, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Michael Florian
(1911-1984)
Vlčí mák u okna
Položka č.: 201Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 18:51
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Michael Florian
(1911-1984)
Konvalinky
Položka č.: 202Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 18:52
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Michael Florian
(1911-1984)
Město
Položka č.: 203Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 18:53
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Michael Florian
(1911-1984)
Otevřené okno
Položka č.: 204Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 18:54
dřevoryt, 1944, 8,7 x 6,6 cm, Ex libris Vladimír Kotek, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Michael Florian
(1911-1984)
Krajina s motýlem
Položka č.: 205Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 18:55
dřevoryt, 1951, 8 x 6,8 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Michael Florian
(1911-1984)
Kvítí s motýly
Položka č.: 206Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 18:56
dřevoryt, 1953, 9 x 6 cm, Ex libris Slávka Kotková, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Michael Florian
(1911-1984)
In memoriam Jaroslava Knytla
Položka č.: 207Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 18:57
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Anna Grmelová
(1926-2000)
Krysař
Položka č.: 208Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 18:58
dřevoryt, 12 x 11,5 cm, sign. PD Grmelová, Ex Libris Karel Žižkovský, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. K. Hofmana, J. Kousala a V. Hrocha na Škole umění ve Zlíně
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Anna Grmelová
(1926-2000)
Nahota
Položka č.: 209Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 18:59
dřevoryt, 12,8 x 4,6 cm, sign. PD Grmelová, Ex Libris V. Zděnovec, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. K. Hofmana, J. Kousala a V. Hrocha na Škole umění ve Zlíně
Aktuální cena: 20 CZK (1 €)
Boris Hanš
(1912-1962)
Růže (ex libris Eva Watzková)
Položka č.: 210Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 19:00
dřevoryt, 1940, 5,7 x 7,6 cm, sign. PD B Hanš 40, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, malíř, grafik, byl autorem knižních obálek pro nakladatelství Orbis v Praze
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Stanislav Hlinovský
(1924-1994)
Vlak
Položka č.: 211Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 19:01
litografie, 1963, 6,9 x 5,3 cm, sign. PD Hlinkovský, Antikvariát Dlážděná, žák prof. SChenka a Hejného
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Stanislav Hlinovský
(1924-1994)
William Shakespeare ( Ex Libris František Smažík)
Položka č.: 212Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 19:02
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Stanislav Hlinovský
(1924-1994)
Převislá bonsai (Ex libris Jaroslav Černý)
Položka č.: 213Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 19:03
litografie, 1991, 3,4 x 5 cm, sign. PD Hlinovský, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. SChenka a Hejného
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Stanislav Hlinovský
(1924-1994)
Bonsai (Ex libris Jaroslav Černý)
Položka č.: 214Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 19:04
litografie, 5,5 x 3 cm, sign. PD Hlinovský, na zadní straně zbytky lepenky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. SChenka a Hejného
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Jaroslav Hořánek
(1925-1995)
Ex libris
Položka č.: 215Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 19:05
serigrafie, 1992, 18, 5 x 9, 3 cm, sign. DU Hořánek 92, Antikvariát Dlážděná, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Jaroslav Hořánek
(1925-1995)
Tváře
Položka č.: 216Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 19:06
litografie, 1991, 20,7 x 10,3 cm, sign. UD Hořánek 91, Antikvariát Dlážděná, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Svatopluk Janke
(1909-1995)
Exlibris
Položka č.: 217Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 19:07
dřevoryt, 1966, 11 x 9 cm, sign. PD Svat. Janke, Antikvariát Dlážděná, studium na Vysoké škole architektury v Praze, soukromý žák A. Kalvody
Aktuální cena: 20 CZK (1 €)
Svatopluk Janke
(1909-1995)
Masky
Položka č.: 218Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 19:08
dřevoryt, 12 x 7,9 cm, sign. PD, Antikvariát Dlážděná, studium na Vysoké škole architektury v Praze, soukromý žák A. Kalvody
Aktuální cena: 20 CZK (1 €)
Václav Junek
(1913-1976)
Plachetnice (Ex Libris Adolf Branald)
Položka č.: 219Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 19:09
litografie, 1974, 8,5 x 6,5 cm, sign. V. Junek 74, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris
Aktuální cena: 120 CZK (5 €)
Jaroslav Kaiser
(1919-2007)
Ptáček
Položka č.: 220Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 19:10
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Oldřich Karel
Kluk s knihou (ex libris Old. Karel)
Položka č.: 221Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 19:11
litografie, 6 x 8 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného na ČVUT v Praze
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Ladislav Kašpar
(1915-1997)
Pierot
Položka č.: 222Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 19:12
lept, 10,5 x 4 cm, sign. DU L. J. Kašpar, č. 5/9, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Ladislav Kašpar
(1915-1997)
Ex libris
Položka č.: 223Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 19:13
litografie, 6 x 6,5 cm, sign. DU L. J. Kašpar, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 20 CZK (1 €)