Ex libris rodiny J. - S. Černých
Položka č.: 254Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 19:44
dřevoryt, 8 x 6 cm, sign. DU Liesler, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Ex libris M. Ulrichové
Položka č.: 255Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 19:45
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Ex libris J. a S. Černých
Položka č.: 256Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 19:46
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Ex libris Vemingera
Položka č.: 257Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 19:47
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Exlibris M. Horníček
Položka č.: 258Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 19:48
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Jiří Lípa
Kostel
Položka č.: 259Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 19:49
litografie, 2008, 14,4 x 9,9 cm, sign. PD Jiří Lípa 08, Antikvariát Dlážděná, působil v Grafické dílně ČFVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Jaroslav Lukavský
(1924-1984)
Východ Slunce
Položka č.: 260Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 19:50
dřevoryt, 13,2 x 6,6 cm, sign. DU J. Lukavský, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Z. Balaše, V. Silovského a V. Pukla
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Walter Mande
(1924)
Svatá Rodina
Položka č.: 261Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 19:51
lept, 1967, 14,5 x 6,4 cm, sign. PD, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
G. Mantero
Ex libris Gianni Mantero Ingegnere
Položka č.: 262Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 19:52
dřevoryt, 10 x 7 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Jaroslav Mařík
(1913-1997)
Žena v dobových šatech (ex libris P. Peterka)
Položka č.: 263Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 19:53
lept, 15,4 x 8,2 cm, značeno v desce PD JM, nepatrně pokrčený horní okraj papíru, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 120 CZK (5 €)
Jaroslav Mařík
(1913-1997)
Pár v kroji (ex libris Pavel Vodehnal)
Položka č.: 264Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 19:54
lept, 1970, 13,5 x 8,3 cm, značeno v desce DU JM, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Dalibor Matouš
(1925-1992)
Klaun
Položka č.: 265Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 19:55
litografie, 14,1 x 10,1 cm, sign. PD Matoni, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Tichého, E. Filly, člen skupiny Iniciativa a skupiny Trasa a SČVU
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Zdeněk Mézl
Černý kohout na lisu (ex libris Zd. Mézl)
Položka č.: 266Vyvolávací cena: 140 CZK (6 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 19:56
dřevoryt, 1966, 10 x 8,3 cm, u dolního okraje papíru text: Zdeněk Mézl, dřevoryt, 1966, papír u horního okraje lehce pokrčený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 140 CZK (6 €)
Rastislav Michal
Toaleta
Položka č.: 267Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 19:57
dřevoryt, 7,9 x 7,1 cm, sign. PD Michal, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Zdeněk Mlčoch
(1921-1995)
Ex libris Jiřího Demla
Položka č.: 268Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 19:58
dřevoryt, 1978, 9 x 5,5 cm, sign. Zd. Mlčoch 78, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Langera a K. Svolinského, člen UVU, skupiny Radar a SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Alois Moravec
Máma s dětmi (ex libris Otakar Měřička)
Položka č.: 269Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 19:59
zinkografie, 6,8 x 5 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Alois Moravec
Z knih mého otce
Položka č.: 270Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 20:00
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Miloslav Nováček
(1923-1994)
Slunce ve váze (ex libris Ivan Hodonský)
Položka č.: 272Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 20:02
litografie, 14 x 6,7 cm, sign. M. Nováčik, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Petr Novotný
Exlibris Igor Slouka
Položka č.: 273Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 20:03
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Karel Oberthor
Ex libris M O
Položka č.: 274Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 20:04
litografie, 1968, 11 x 7 cm, sign. DU K. Oberthor 68, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Karel Oberthor
Pan Hrachovec
Položka č.: 275Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 20:05
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Karel Oberthor
Horolezec
Položka č.: 276Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 20:06
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Zuzana Oberthorová
Motýlí nápoj
Položka č.: 277Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 20:07
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Zuzana Oberthorová - Popelková
Motýl
Položka č.: 278Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 20:08
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Antonín Odehnal
Noční koupání (Ex libris)
Položka č.: 279Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 20:09
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Luďka Pavlíková
Ptáček (ex libris Břetislav Peterka)
Položka č.: 280Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 20:10
zinkografie, 1943, 8 x 5,6 cm, zezadu na papíru autorské razítko, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Vladimír Pechar
Dívka (Ex libris L. Vandenbriele)
Položka č.: 281Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 20:11
dřevoryt, 7,8 x 5,5 cm, sign. PD V. Pechar, zezadu na papíru autorské razítko, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců
Aktuální cena: 60 CZK (3 €)
Vladimír Pechar
Stařec (Ex libris Radko Pechar)
Položka č.: 282Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 20:12
dřevoryt, 7,9 x 5,5 cm, sign. PD V. Pechar, zezadu na papíru autorské razítko, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců
Aktuální cena: 60 CZK (3 €)
Vladimír Pechar
Muž (Ex libris Mario de Filippis)
Položka č.: 283Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 20:13
dřevoryt, 8 x 5,7 cm, sign. PD V. Pechar, zezadu na papíru autorské razítko, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Vladimír Pechar
Kudrnatá dívka (Ex libris L. Vandenbriele)
Položka č.: 284Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 20:14
Aktuální cena: 60 CZK (3 €)