-
Neurčený autor
Wien I
Položka č.: 228826Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 18:58
litografie, 24 x 39,5 cm, sign. PD, č. 137/200, papír při dolním okraji nepatrně natržený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Zasněžené chalupy
Položka č.: 229949Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 19:00
mědirytina, 7 x 5 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Nosek
(1924)
Cesta krajinou
Položka č.: 229952Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 19:02
litografie, 1982, 20 x 28,5 cm, sign. PD Jiří Nosek 82, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 60 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Nosek
(1924)
Na procházce
Položka č.: 229954Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 19:04
litografie, 1982, 20,5 x 29 cm, sign. PD Jiří Nosek 82, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 60 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Ježíš (P.F.X. Polák)
Položka č.: 229967Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 19:06
dřevoryt, 6,2 x 5 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Zapadající slunce
Položka č.: 229969Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 19:08
linoryt, 11 x 8 cm, sign. PD, č. 34/50, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Brýle
Položka č.: 231259Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 19:10
tuš, papír, 1981, 23 x 17 cm, při levém okraji zažloutlý pruh, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ant. Žižka
Břízky u jezírka
Položka č.: 231334Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 19:12
olej, plátno, 1970, 29,5 x 40 cm, sign. LD Ant. Žižka 1970, poškozeno v pravém horním rohu, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
J. Kincl
Zimní krajina
Položka č.: 232703Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 19:14
olej, sololit, 33 x 47,5 cm, sign. PD JKincl, rám, na rámu oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
T. Šrámek
Zima
Položka č.: 232704Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 19:16
olej, karton, 1939, 40 x 54 cm, sign. LD T. Šrámek 39, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dubová
Upřený pohled
Položka č.: 232757Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 19:18
litografie, 1984, p. 5,7 cm, sign. DU, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 40 CZK (2 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
J. Bérová
Ptáček
Položka č.: 232758Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 19:20
serigrafie, 1992, 15 x 10,3 cm, sign. PD J. Bérová, na dvojlistu s přáním a pozdravem autorky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 40 CZK (2 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Klaun
Položka č.: 232761Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 19:22
litografie, 1992, 16,5 x 10 cm, sign. DU, č. 7/50, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Emanuel Hrbek
(1897-1975)
Karlův most
Položka č.: 232919Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 19:24
dřevoryt, 6,9 x 4,6 cm, PD značeno ve štočku EH, z cyklu Praga Caput, lehce zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 60 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Novotný
(1945)
Pohled ze Seminářské zahrady
Položka č.: 232930Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 19:26
suchá jehla, 1983, 25 x 12 cm, sign. DU Novotný 83, DU věnování: Pí Krejčové upřímně autor, při okrajích pokrčený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SOŠV v Praze a na AVU tamtéž
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Pod Karlovým mostem
Položka č.: 232932Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 19:28
litografie, 1975, 19 x 10 cm, sign. PD, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohumil Stanislav Urban
(1903-1997)
Před Svatým Mikulášem
Položka č.: 234069Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 19:30
litografie, 19,5 x 12 cm, sign. LD B. S. Urban, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Obrovského, F. Thieleho, F. Kupky a K. Krattnera na AVU v Praze, studium dějin umění a estetiky na FF UK, zakládající člen a předseda Sdružení výtvarníků v Praze a sdružení Purkyně, člen mezi…
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
J. B. Bérauger
Píseň Nový denní rozkaz
Položka č.: 234082Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 19:32
dřevoryt, hedvábný papír, 9,7 x 4,5 cm, sign LD J. B. Bérauger, levý horní roh papíru lehce pokrčen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
J. B. Bérauger
Myšlenka
Položka č.: 234085Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 19:34
dřevoryt, hedvábný papír, 9,8 x 4,7 cm, sign. LD J. B. Bérauger, na levem okraji papíru malá dírka; na pravém okraji lehce ušpiněn, nepatrně pokrčen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
A. Václav Mašek
V oblacích / Dívka
Položka č.: 234092Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 19:36
tuš, papír, 6 x 7,2 a 8 x 7 cm, přilepeno zezadu na paspartu, studijní práce A. V. Maška, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Domek v lese
Položka č.: 234130Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 19:38
uhel, papír, 41 x 29,5 cm, sign. PD, papír ušpiněn, na okrajích místy natržen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Soudce
Položka č.: 234132Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 19:40
linoryt, 1960, 6 x 8 cm, pod grafikou popsáno: From Professor Jiří Siblik von Günter Stille, Hinbaden, den 22. 11. 60, pokrčený papír, uprostřed přeložený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Pecháček
(1909-1969)
Blaník
Položka č.: 234142Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 19:42
litografie, 20,5 x 30 cm, papír na okrajích ušpiněn, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Švabinského, J. Obrovského a V. Silovského na AVU v Praze
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Váchal
(1884-1969)
Ex libris Dr. Karel Procházka
Položka č.: 234859Vyvolávací cena: 560 CZK (24 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 19:44
dřevoryt, 1924, 9,8 x 9,5 cm, zažloutlý papír, vzadu nalepen zbytek papírové lepenky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon
Aktuální cena: 560 CZK (24 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Krotká
Na houpačce
Položka č.: 235110Vyvolávací cena: 550 CZK (23 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 19:46
tempera, papír, 2003, 12,5 x 17,5 cm, sign. LD Krotká 2003, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 550 CZK (23 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Matějka
(1881-1953)
V kopcích
Položka č.: 237131Vyvolávací cena: 220 CZK (10 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 19:48
akvarel, papír, 7.8.37, 28,5 x 37 cm, pasparta, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 220 CZK (10 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Rytíř
Položka č.: 237524Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 19:50
litografie, 1974, 22,5 x 12,5 cm, sign. PD Brehonty 1974, a. t. , papír má na pravém okraji malou hnědou tečku, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Věra Martinková
(1948)
Prasklé sklo a ostnatej drát
Položka č.: 237574Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 19:52
tisk, 1999, 13 x 9,7 cm, sign. DU Martinková 99, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miloslav Martenek
(1933)
Pořádnej drink
Položka č.: 237577Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 19:54
kombinovaná technika, 9 x 6,9 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Spytimír Bursík
(1924)
Jiří Noha
Položka č.: 237584Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 19:56
tisk, 12,6 x 8,6 cm, sign. PD, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, pražský grafik, průmyslový výtvarník a ilustrátor
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO