Dušičková aukce drobných kreseb a grafik

díla jo možné připravit na ukázku po předchozí domluvě. V případě zájmu nás kontaktujte na T: 224 930 340 nebo na emailu: info@galerie-vltavin.cz

  • Jarmila Totušková

    (1937)

    Pavouk

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 05. 11. 2024 16:00

    lept, 1976, 28 x 21 cm, sign. PD Jarmila Totušková 76, č. 49/70

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Jitka Walterová

    Maska

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 05. 11. 2024 16:01

    lept, 1979, 21 x 15 cm, sign. PD Jitka Walterová 1979, č. 3/10, žákyně prof. J. Trnky, A. Strnadela a Z. Sklepka na VŠUP v Praze, členka Asociace volné grafiky

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Jaroslav Kaiser

    (1919-2007)

    Dokud nezakokrhá, budeme spolu

    Položka č.: 3

    Plánované ukončení: 05. 11. 2024 16:02

    litografie, 1976, 24 x 17 cm, sign. DU J. Kaiser, č. 60/80, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen Tvůrčí skupiny Radar, SČUG Hollar a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Zdeněk Vlach

    (1942-1999)

    Býčí lebka

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 05. 11. 2024 16:03

    lept, 18,5 x 18,5 cm, sign. DU Vlach, autorský tisk, studium na Výtvarné škole v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Jiří Pálek

    Černě oděná postava

    Položka č.: 5

    Plánované ukončení: 05. 11. 2024 16:04

    litografie, 1989, 21 x 14,5 cm, sign. DU J. Pálek 89, studium na SUPŠ v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců - malířů

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Jindřich Pileček

    (1944-2002)

    Potopené město

    Položka č.: 6

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 05. 11. 2024 16:05

    lept, 19 x 13,5 cm, sign. PD J. Pileček, a. t., žák prof. K. Svolinského, člen SČUG Hollar a UVU

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Jan Otava

    Havrani

    Položka č.: 7

    Plánované ukončení: 05. 11. 2024 16:06

    lept, 1980, 15 x 18 cm, sign. PD Jan Otava 1980

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Josef Řehoř

    Vanitas

    Položka č.: 8

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 05. 11. 2024 16:07

    litografie, 16 x 12 cm, sign. PD J. Řehoř

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Jaroslav Dajč

    Matčina bolest

    Položka č.: 9

    Plánované ukončení: 05. 11. 2024 16:08

    suchá jehla, 13 x 7 cm, sig. PD Jaroslav Dajč, č. 44/100, žák prof. Toufra, Bulanta, Kosa a Hyliše na Pedagogickém institutu v Jihlavě, žák prof. Hadlače na PedF MU v Brně, člen Sdružení výtvarných umělců Vysočiny

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Jaroslav Dajč

    Marie s Magdalenou

    Položka č.: 10

    Plánované ukončení: 05. 11. 2024 16:09

    suchá jehla, 12,5 x 7 cm, sig. PD Jaroslav Dajč, č. 44/100, žák prof. Toufra, Bulanta, Kosa a Hyliše na Pedagogickém institutu v Jihlavě, žák prof. Hadlače na PedF MU v Brně, člen Sdružení výtvarných umělců Vysočiny

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Jaroslav Dajč

    Holubice

    Položka č.: 11

    Plánované ukončení: 05. 11. 2024 16:10

    suchá jehla, 13 x 8,5 cm, sig. PD Jaroslav Dajč, č. 44/100, žák prof. Toufra, Bulanta, Kosa a Hyliše na Pedagogickém institutu v Jihlavě, žák prof. Hadlače na PedF MU v Brně, člen Sdružení výtvarných umělců Vysočiny

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Jaroslav Dajč

    Jezulátko s otcem

    Položka č.: 12

    Plánované ukončení: 05. 11. 2024 16:11

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Jaroslav Dajč

    Chléb a jablko

    Položka č.: 13

    Plánované ukončení: 05. 11. 2024 16:12

    lept, 11,5 x 6,5 cm, sig. PD Jaroslav Dajč, č. 44/100, žák prof. Toufra, Bulanta, Kosa a Hyliše na Pedagogickém institutu v Jihlavě, žák prof. Hadlače na PedF MU v Brně, člen Sdružení výtvarných umělců Vysočiny

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Miluše Oravcová

    Pod Zemí

    Položka č.: 14

    Plánované ukončení: 05. 11. 2024 16:13

    litografie, 1985, 14,5 x 11 cm, sign. PD Miluše Oravcová, č. 53/55

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • James Janíček

    (1935-2021)

    Břichomluvci

    Položka č.: 15

    Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 05. 11. 2024 16:14

    litografie, 1993, 17 x 10,5 cm, sign. DU Janíček 93, č. 17/100

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

  • Jiří Mika

    Jablko

    Položka č.: 16

    Plánované ukončení: 05. 11. 2024 16:15

    lept, 1985, 19,5 x 14,5 cm, sign. PD Mika Jiří 8ř, č. 54/60, žák prof. Hnízda, člen Nové skupiny Praha

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Jiří Mika

    Černá - bíla

    Položka č.: 17

    Plánované ukončení: 05. 11. 2024 16:16

    lept, 1984, 19,5 x 14,5 cm, sign. PD Mika Jiří 84, a. t. , žák prof. Hnízda, člen Nové skupiny Praha

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Aleš Krejča

    Oči a ústa

    Položka č.: 18

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 05. 11. 2024 16:17

    litografie, 1988, 27 x 18,3 cm, sign. PD Krejča 88, č. 56/70, žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze, člen UVU a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Karel Vik, Pravoslav Kotík

    Údolí smutku, Matka

    Položka č.: 19

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 05. 11. 2024 16:18

    1x dřevoryt, 1x lept, 17 x 15; 9 x 12,5 cm, sign. PD Vik; sign. PD Prav. Kotík

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

  • Naďa Rappensbergerová

    Svíce

    Položka č.: 20

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 05. 11. 2024 16:19

    litografie, 6,5 x 4 cm, č. 50/55

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Václav Sivko

    (1923-1974)

    Noční město

    Položka č.: 21

    Plánované ukončení: 05. 11. 2024 16:20

    litografie, 1959, 18,5 x 12,7 cm, sign. DU V. Sivko 59, žák prof. J. Vodrážky na Státní grafické škole v Praze, prof. F. Tröstera na UMPRUM tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar a Skupiny 29. augusta v Bratislavě

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Matěj Svoboda

    Nemravnost

    Položka č.: 22

    Plánované ukončení: 05. 11. 2024 16:21

    lept, koláž, 1988, 19,5 x 26 cm, sign. PD Matěj Svoboda 88, č. 63/100, žák prof. V. Tittelbacha a L. Čepeláka na AVU v Praze, člen UVU, zakladatel skupiny 68 pod plachtou a skupiny Tolerance, předseda Asociace volné grafiky

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Miroslav Stuchlík

    Strašák

    Položka č.: 23

    Plánované ukončení: 05. 11. 2024 16:22

    lept, 1982, 17 x 11 cm, sign. PD M. Stuchlík 82, č. 62/80, studium užité grafiky na SOŠ výtvarné v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Jaroslav Grus

    (1891-1983)

    Položka č.: 24

    Plánované ukončení: 05. 11. 2024 16:23

    dřevoryt, 1981, 22 x 14,5 cm, sign. J. Grus, žák prof. H. Schwaigera na AVU v Praze, zakládající člen Skupiny 58, předseda SČVU

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Zdenka Kabátová - Táborská

    (1933)

    Anděl

    Položka č.: 25

    Plánované ukončení: 05. 11. 2024 16:24

    lept, 10,3 x 8,5 cm, sign. PD Z. Kabátová- Táborská, č. 17/50, žákyně prof. V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Alena Laufrová

    Ikarův pád

    Položka č.: 26

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 05. 11. 2024 16:25

    lept, 11,5 x 7,5 cm, sign. PD A. Laufrová, č. 4/58, žákyně prof. Z. Sklenáře, E. Weidlicha a J. Anderleho na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Květiny

    Položka č.: 27

    Plánované ukončení: 05. 11. 2024 16:26

    lept, 9,5 x 8 cm, sign. DU L. Jiřincová, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Neuwirt

    Vodní stvůra

    Položka č.: 28

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 05. 11. 2024 16:27

    lept, 11,7 x 7,5 cm, sign. PD Neuwirth, č. 7/50

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Mikeš

    Shakespeare - Být či nebýt

    Položka č.: 29

    Plánované ukončení: 05. 11. 2024 16:28

    lept, 20,5 x 14,4 cm, sign. Mikeš

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Josef Liesler

    Potopená katedrála

    Položka č.: 30

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 05. 11. 2024 16:29

    dřevoryt, 25,5 x 17,5 cm, lehce pomačkaný a natržený dolní okraj, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)