Valečka, MICL, Jerie, Miffek, Jaromír 99

Mimořádná aukce pětice současných autorů s datem ukončení 19.9.2024. V případě zájmu o prohlédnutí položek nás kontaktujte na adrese nabrezi@galerie-vltavin.cz, tel:604215296

SEZNAM AUTORŮ

  • MICL

    (1969)

    Labuť a tele

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 19. 09. 2024 18:30

    litografie, 40 x 60 cm, sign. PD Micl 12, č. 60/100, absolvent pražské AVU, žák prof. J. Načeradského, prof. K. Nepraše a prof. J. Davida, člen skupiny Natvrdlí a Luxsus

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaromír 99

    (1963)

    Jezero

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 19. 09. 2024 18:31

    gicleé print, 2020, 52,5 x 39 cm, sign. PD Jaromír 99, č. 28/100

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Nad městem

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 19. 09. 2024 18:32

    litografie, 2011, 31 x 54 cm, sign. PD J. Valečka, č. 132/150, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Bílá noc

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 19. 09. 2024 18:33

    litografie, 2006, 27 x 32,5 cm, sign. PD J. Valečka 2006, č. 21/150, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Přítelkyně

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 19. 09. 2024 18:34

    litografie, 2007, 50,3 x 31,6 cm, sign. PD J. Valečka, č. 6/100, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Závrať

    Položka č.: 6

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 19. 09. 2024 18:35

    litografie, 2007, 32,9 x 44,3 cm, sign. PD J. Valečka, č. 11/100, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Nokturno

    Položka č.: 7

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 19. 09. 2024 18:36

    litografie, 34,5 x 15,5 cm, sign. PD J. Valečka, č. 29/100, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    V úplňku

    Položka č.: 8

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 19. 09. 2024 18:37

    litografie, 2009, 26 x 30 cm, č. 9/120, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Smuteční pochod

    Položka č.: 9

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 19. 09. 2024 18:38

    litografie, 15,5 x 34 cm, sign. PD J. Valečka, č. 16/100, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Maškary u vody

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 19. 09. 2024 18:39

    litografie, 2012, 48 x 39 cm, sign. PD J. Valečka AT, autorský tisk, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Panenka

    Položka č.: 11

    Vyvolávací cena: 55.000 CZK (2.292 €)

    Plánované ukončení: 19. 09. 2024 18:40

    olej, plátno, 2016, 110 x 80 cm, sign. vzadu, rám, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

    Aktuální cena: 55.000 CZK (2.292 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Jerie

    (1977)

    limitovaná edice 3 dílů knihy Candide (knihy, plakát, triko, postavička, grafika)

    Položka č.: 12

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 19. 09. 2024 18:41

    kombinovaná edice, žák prof. M. Rittsteina a A. Střížka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Jerie

    (1977)

    Pokušení a Extáze

    Položka č.: 13

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)

    Plánované ukončení: 19. 09. 2024 18:42

    litografie, 2021, sign. PD JERIE 2021, č. 64/70, žák prof. M. Rittsteina a A. Střížka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Lukáš Miffek

    (1978)

    Do jogurtu

    Položka č.: 14

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 19. 09. 2024 18:43

    litografie, 2008, 48,2 x 32,5 cm, sign. PD Lukáš Miffek 08, č. 29/100, žák prof. A. Střížka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaromír 99

    (1963)

    Kaple

    Položka č.: 15

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 19. 09. 2024 18:44

    giclée tisk, papír, 2023, 45,5 x 64,5 cm, sign. PD Jaromír 99, č. 3/29, ilustrace ke knize Kateřiny Tučkové Bílá voda

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaromír 99

    (1963)

    Svatej

    Položka č.: 16

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 19. 09. 2024 18:45

    giclée tisk, papír, 2023, 63,5 x 45 cm, sign. PD Jaromír 99, č. 3/29, součástí dražené položky je i autorkou signovaná kniha Bílá voda s ilustracemi Jaromíra 99

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaromír 99

    (1963)

    Léčebna

    Položka č.: 17

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 19. 09. 2024 18:46

    giclée tisk, papír, 2023, 63,5 x 45 cm, sign. PD Jaromír 99, č. 3/29, ilustrace ke knize Kateřiny Tučkové Bílá voda

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaromír 99

    (1963)

    Hřbitov

    Položka č.: 18

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 19. 09. 2024 18:47

    giclée tisk, papír, 2023, 63 x 45 cm, sign. PD Jaromír 99, č. 28/29, ilustrace ke knize Kateřiny Tučkové Bílá voda

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaromír 99

    (1963)

    Náves

    Položka č.: 19

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 19. 09. 2024 18:48

    giclée tisk, papír, 2023, 35 x 64,5 cm, sign. PD Jaromír 99, č. 28/29, ilustrace ke knize Kateřiny Tučkové Bílá voda

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaromír 99

    (1963)

    Bílá voda

    Položka č.: 20

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 19. 09. 2024 18:49

    giclée tisk, papír, 2023, 64,5 x 45 cm, sign. PD Jaromír 99, č. 28/29, součástí dražené položky je i autorkou signovaná kniha Bílá voda s ilustracemi Jaromíra 99

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaromír 99

    (1963)

    Mariahilfe

    Položka č.: 21

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 19. 09. 2024 18:50

    giclée tisk, papír, 2023, 45 x 64 cm, sign. PD Jaromír 99, č. 28/29, ilustrace ke knize Kateřiny Tučkové Bílá voda

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • MICL

    (1969)

    Starý a nový sen

    Položka č.: 22

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)

    Plánované ukončení: 19. 09. 2024 18:51

    olej, plátno, 2024, 60 x 90 cm, sign. PD MICL 24, absolvent pražské AVU, žák prof. J. Načeradského, prof. K. Nepraše a prof. J. Davida, člen skupiny Natvrdlí a Luxsus

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.042 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • MICL

    (1969)

    Dva sloni nad hladinou

    Položka č.: 23

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 19. 09. 2024 18:52

    litografie, 2015, 38 x 50 cm, sign. PD MICL 15, č. 67/69, absolvent pražské AVU, žák prof. J. Načeradského, prof. K. Nepraše a prof. J. Davida, člen skupiny Natvrdlí a Luxsus

    Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Jezero

    Položka č.: 24

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 19. 09. 2024 18:53

    litografie, 2009, 42 x 57 cm, sign. PD J. Valečka, autorský tisk, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Měsíc nad městem

    Položka č.: 25

    Vyvolávací cena: 850 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 19. 09. 2024 18:54

    litografie, 2013, 20 x 34 cm, sign. PD J. Valečka, autorský tisk, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

    Aktuální cena: 850 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Nad přehradou

    Položka č.: 26

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 19. 09. 2024 18:55

    litografie, 2011, 28 x 52 cm, sign. PD J. Valečka, č. 70/100, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Červený kouř

    Položka č.: 28

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 19. 09. 2024 18:56

    litografie, 2011, 29 x 53 cm, sign. PD J. Valečka, č. 43/100, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Balvany

    Položka č.: 29

    Vyvolávací cena: 850 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 19. 09. 2024 18:57

    litografie, 2009, 46 x 63 cm, sign. PD J. Valečka, č. 31/100, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

    Aktuální cena: 850 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Silvestr

    Položka č.: 32

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 19. 09. 2024 18:58

    litografie, 2009, 50 x 70 cm, sign. PD J. Valečka, č. 128/150, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Bílé molo

    Položka č.: 33

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 19. 09. 2024 18:59

    litografie, 2013, 20 x 34 cm, sign. PD J. Valečka, autorský tisk, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook