Výtvarné umění (213. Aukce) - online část

část 213. aukce, která bude dražena pouze online. Položky budou ukončovány dle data a času u nich uvedených. Díla je možné připravit na ukázku po předchozí domluvě.

  • .

    Tři cenné papíry (Dluhopis RJR NABISCO HOLDINGS GROUP, INC., WALWORTH COMPANYUNITED PARK CITY MINES COMPANY)

    Položka č.: 383

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 09:00

    dluhopis, 20,3 x 30,5 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • .

    Plachetnice

    Položka č.: 384

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 09:01

    porcelán, 35 x 31 x 9 cm, dole značeno Ditmar Urbach, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

  • J. Aiko

    Sakura

    Položka č.: 385

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 09:02

    tempera, plátno, 64,5 x 83,7 cm, sign. PD Aiko J., japonský rám, Antikvariát Dlážděná

    Poslední dražitel: ID5**3 Historie příhozu

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Elektrárna v Ervěnicích u Mostu 1870

    Položka č.: 386

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 09:03

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

  • Gennadij Alexandrov

    Položka č.: 387

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 09:04

    lept, 33,3 x 12,8 cm, sign. PD Alexandrov, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, Narozen 6.9.1949 v Omsku. Malíř, grafik, autor exlibris. Od r. 1993 žije trvale v Česku.

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

  • Gennadij Alexandrov

    Kafka

    Položka č.: 388

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 09:05

    lept, akvatinta, 20,7 x 14,7 cm, sign. PD Alexandrov, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, Narozen 6.9.1949 v Omsku. Malíř, grafik, autor exlibris. Od r. 1993 žije trvale v Česku.

  • Gennadij Alexandrov

    Kafka

    Položka č.: 389

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 09:06

    linoryt, 20,2 x 13,3 cm, sign. PD Alexandrov, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, Narozen 6.9.1949 v Omsku. Malíř, grafik, autor exlibris. Od r. 1993 žije trvale v Česku.

    Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)

  • David Apacidis

    (2003)

    Pro „lež“

    Položka č.: 390

    Vyvolávací cena: 4.200 CZK (175 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 09:07

    akryl, sprejové barvy, 2023, 49,5 x 49,4 cm, sign. PD Api, Dílo je inspirováno novinovými články, které se snažily přimět lidi k narukování do armády během první světové války. Podle autora jsou za černobílým textem skryté lži, falešná empatie a emoce. Celý obraz je vytvořen pomocí akrylu a spreje.,…

    Aktuální cena: 4.200 CZK (175 €)

  • David Apacidis

    (2003)

    Déšť

    Položka č.: 391

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 09:08

    akryl, sprejové barvy, 2023, 49,7 x 100 cm, sign. PD Api, Dílo zobrazuje hrůzy první světové války a jejich dopad na tehdejší architekturu. Barevnost obrazu je inspirována pohledem termokamery, což vede k tomu, že zasažené části budovy jsou vyobrazeny červenou barvou. Celý obraz je vytvořen na akryl…

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

  • Tadeusz Bartos

    (1970)

    Hana

    Položka č.: 392

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 09:09

    kynotypie, 2021, 39 x 29 cm, sign LD Tade 21, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Milan Bauer

    Cyklistka

    Položka č.: 393

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 09:10

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

  • Milan Bauer

    Zátiší s automobilem

    Položka č.: 394

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 09:11

    Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)

  • Václav Benedikt

    Bílý medvěd

    Položka č.: 395

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 09:12

    litografie, 1993, 47,5 x 37,5 cm, sign. PD Benedikt 93, rám, č. 33/85, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák J. Patery, člen Jednoty umělců výtvarných v Praze, Česko-Bavorského uměleckého spolku a Sdružení pražských malířů

  • Václav Benedikt

    Papoušek

    Položka č.: 396

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 09:13

    litografie, 1993, 70 x 53,5 cm, sign. PD Benedikt 93, a.t., při okrajích ohmataný papír, rožky ohnuté, ve spodní části vpravo mimo tisk drobné skvrny, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák J. Patery, člen Jednoty umělců výtvarných v Praze, Česko-Bavorského uměleckého spolku a …

  • Václav Benedikt

    Abstraktní kompozice

    Položka č.: 397

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 09:14

    litografie, 2001, 69,5 x 52 cm, sign. PD Benedikt 2001, č. 68/78, rožky mírně ohnuté, v horní části papír mírně ohmataný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák J. Patery, člen Jednoty umělců výtvarných v Praze, Česko-Bavorského uměleckého spolku a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

  • Vlastimil Beneš

    (1919-1981)

    Surrealistická XI - konvolut dvou grafik

    Položka č.: 398

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 09:15

    tuš, papír, 1945, 19,1 x 10,6, 19,2 x 13,2 cm, monogr. LD B.45., Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na UK a VŠUP v Praze, soukromý žák E. Frinty, člen skupiny Máj 57

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Vlastimil Beneš

    (1919-1981)

    Surrealistická XIV - konvolut dvou grafik

    Položka č.: 399

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 09:16

    tuš, papír, 1945, 20,9 x 14,6, 20,7 x 12,6 cm, monogr. PD B.45., Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na UK a VŠUP v Praze, soukromý žák E. Frinty, člen skupiny Máj 57

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Vlastimil Beneš

    (1919-1981)

    Surrealistická I

    Položka č.: 400

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 09:17

    kombinovaná technika, 1945, 20 X 14 cm, monogr. LD B.45., rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na UK a VŠUP v Praze, soukromý žák E. Frinty, člen skupiny Máj 57

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Vlastimil Beneš

    (1919-1981)

    Surrealistická I

    Položka č.: 401

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 09:18

    monotyp, 18 x 12,5 cm, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na UK a VŠUP v Praze, soukromý žák E. Frinty, člen skupiny Máj 57

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Daniela Benešová

    Strom života

    Položka č.: 402

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 09:19

    Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)

  • Peter Bergheimer

    Kompozice ve žluté

    Položka č.: 403

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 09:20

    litografie, 36 x 43 cm, sign. PD P. Bergheimer, autorský tisk

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

  • Peter Bergheimer

    Kompozice v modré

    Položka č.: 404

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 09:21

    litografie, 36,3 x 43 cm, sign. PD P. Bergheimer, autorský tisk

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

  • Herbert Bessel

    (1921-2013)

    Abstraktní kompozice

    Položka č.: 405

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 09:22

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Chvěju se, divům tvým se klaně

    Položka č.: 406

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 09:23

    tisk, 18, 9 x 15, 1 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Pohyb matky, když dává chléb

    Položka č.: 407

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 09:24

    tisk, 34, 9 x 25 cm, značeno PD F. B., Antikvariát Dlážděná, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Antonín Bílek

    (1881-1937)

    Cesta

    Položka č.: 408

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 09:25

    olej, plátno, 22 x 16 cm, sign. LD Ant. Bílek, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. S. Suchardy a J. Drahoňovského na VŠUP v Praze

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Slepci

    Položka č.: 409

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 09:26

    litografie, 1905, 24,5 x 15 cm, dvojlist, na jedné straně litografie + tři strany textu, v rozložené podobě 55 x 37,5 cm, při okrajích mimo tisk natržený papír, vlepeno do papírové pasparty, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Acad…

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

  • Marie Blabolilová

    Přetnutí

    Položka č.: 410

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 09:27

    suchá jehla, 2002, 38 x 49,5 cm, sign. PD M. Blabolilová 02, č. 3/50, při horním okraji vlevo v jednom místě natrženo, po levé straně mimo tisk šmouha, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. L. Čepeláka, F. Jiroudka a J. Johna na AVU v Praze, členka sdružení Kruh

  • Václav Bláha

    V pohybu

    Položka č.: 411

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 09:28

    litografie, 2009, 26 x 38 cm, sign. PD V. Bláha 2009, č. 44/100, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Rudolf Brančovský

    (1980)

    Sinclair

    Položka č.: 412

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 09:29

    linoryt, 41 x 29,5 cm, sign. na zadní straně Rudolf Brančovský, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)