Vladislav Röhling
(1878-1949)
Pohled na Pražský hrad
No.: 276801Auction price: 1.400 CZK (59 €)
Planned termination: 13. 08. 2024 18:33
litografie, 34,5 x 32 cm, sign. PD V. Röhling , rám, LD razítko, mírně zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of F. Zenisek
Current price: 1.400 CZK (59 €)
Vladislav Röhling
(1878-1949)
Sloup Nejsvětější trojice v Olomouci
No.: 280963Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 14. 08. 2024 18:50
lept, 31,5 x 29 cm, značeno PD Jaroslav Stretti-Zamponi, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of F. Zenisek
Current price: 1.000 CZK (42 €)