Vladislav Röhling

(1878-1949)

  • Vladislav Röhling

    (1878-1949)

    Pohled na Pražský hrad

    No.: 276801

    Auction price: 1.400 CZK (59 €)

    Planned termination: 13. 08. 2024 18:33

    litografie, 34,5 x 32 cm, sign. PD V. Röhling , rám, LD razítko, mírně zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of F. Zenisek

    Current price: 1.400 CZK (59 €)

  • Vladislav Röhling

    (1878-1949)

    Sloup Nejsvětější trojice v Olomouci

    No.: 280963

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 14. 08. 2024 18:50

    lept, 31,5 x 29 cm, značeno PD Jaroslav Stretti-Zamponi, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of F. Zenisek

    Current price: 1.000 CZK (42 €)