Walter Brems, Vladimír Suchánek

  • Walter Brems, Vladimír Suchánek

    Položka č.: 279962

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2024 15:44

    litografie, 2004, 37,8 x 53 cm, sign. LD W. Brems 04 a PD VladSuchánek, č. 54/65, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)