Walter Brems, Vladimír Suchánek
Položka č.: 279962Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 15:44
litografie, 2004, 37,8 x 53 cm, sign. LD W. Brems 04 a PD VladSuchánek, č. 54/65, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)