Kavan
Mořské tělo
No.: 269303Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 15. 08. 2024 18:47
litografie, 1991, 17,5 x 12 cm, sign. UD Jan Kavan 91, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)