Kavan

  • Kavan

    Mořské tělo

    No.: 269303

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 15. 08. 2024 18:47

    litografie, 1991, 17,5 x 12 cm, sign. UD Jan Kavan 91, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)