• neurčený autor

    Kompozice

    Položka č.: 282519

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:59

    reliéfní tisk, 1983, 14, 5 X 14, 5 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Setkání

    Položka č.: 282518

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:00

    dřevoryt, 31 x 28,7 cm, monogr. v tisku PD RY, pasparta, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    S kozlem

    Položka č.: 282517

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:01

    dřevoryt, 32 x 28 cm, monogr. v tisku PD RY, pasparta, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Pod stromem

    Položka č.: 249391

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:04

    heliogravura, 23,4 x 21,8 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    S kohoutem a květinou

    Položka č.: 282521

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:05

    psaligrafie, 40 x 31 cm, mírně zašpiněný podklad, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    S pávem a píšťalou

    Položka č.: 282520

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:06

    psaligrafie, 40 x 31 cm, mírně zašpiněný podklad, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Rybáři

    Položka č.: 274415

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:07

    litografie, 37 x 32 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Oberthor

    (1921-1996)

    Jízda kočárem

    Položka č.: 261283

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:08

    litografie, 36,2 x 29,3 cm, sign. DU K. Oberthor, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Oberthor

    (1921-1996)

    Klaun s houslemi

    Položka č.: 234386

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:09

    litografie, 40 x 28 cm, značeno DU autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • K. Paták

    Smrk

    Položka č.: 280969

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:10

    litografie, 1953, 21 x 16 cm, sign. PD Paták K., pasparta, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Peca

    (1952)

    Fontána

    Položka č.: 281817

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:11

    litografie, 2000, 38,5 x 57 cm, sign. DU Jiří Peca 2000, rám, č. 42/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Jiroudka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslava Pešicová

    (1935-2015)

    Kouzelná flétna

    Položka č.: 279307

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:12

    lept, mezzotinta, 23,5 x 33 cm, sign. PD Jaroslava Pešicová, rám, č. 114/200, nově adjustováno, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. P. Dillingera, K. Tondla, K. Müllera, M. Holého a V. Sychry, členka skupiny Etapa a SVU Mánes

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dalibor Říhánek

    (1946)

    Krasojízda

    Položka č.: 210842

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:13

    litografie, 25 x 40,2 cm, sign. PD Dalibor Říhánek, 13/50, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Dobiáše na SPŠ keramické v Bechyni, prof. F. Jiroudka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Pasáček koní

    Položka č.: 246261

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:14

    litografie, 20 x 14 cm, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu

  • Schiller

    Konvitská ulička

    Položka č.: 282522

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:15

    serigrafie, 24 x 14, 7 cm, sign. Schiller, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ivan Strnad

    Rty

    Položka č.: 282523

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:16

    lept, 1965, 49,5 x 33 cm, sign. PD Ivan Strnad, rám, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Šefl

    (1898-1963)

    Pohled na kostel

    Položka č.: 280942

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:17

    lept, 24 x 19,5 cm, sign. PD Jaroslav Šefl, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Kysely na VŠUP v Praze, člen skupiny Kvart

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Štěpán

    (1912)

    Stará kuchyň

    Položka č.: 263708

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:18

    litografie, 1938, 20,3 x 24,8 cm, sign. PD Štěpán Fr 1938, přehlý papír, v levém horním rohu zažloutlá skvrna, studium na ŠUŘ v Brně, poté žák prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, vystavoval mj. se SVU Aleš v Brně

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Šváb

    (1906-1999)

    Pole

    Položka č.: 123546

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:19

    litografie, 23 x 33 cm, sign. PD Jaroslav Šváb, 3/23, Antikvariát Dlážděná, studium malby a grafiky u prof. J. Bendy a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar a jeho čestným předsedou, zakladatel Klubu knihy Hollar, člen SVU Aleš, skupiny Bilance, čestný člen Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    U studny

    Položka č.: 184382

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:20

    lept, 16,2 x 21,8 cm, sign. PD Troup M, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Hana Urbanová

    (1934-2013)

    Kompozice

    Položka č.: 276805

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:21

    linoryt, 26 x 26 cm, sign. DU Hana U., pasparta, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook