-
neurčený autor
Kompozice
Položka č.: 282519Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:59
reliéfní tisk, 1983, 14, 5 X 14, 5 cm, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Setkání
Položka č.: 282518Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:00
dřevoryt, 31 x 28,7 cm, monogr. v tisku PD RY, pasparta, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
S kozlem
Položka č.: 282517Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:01
dřevoryt, 32 x 28 cm, monogr. v tisku PD RY, pasparta, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Pod stromem
Položka č.: 249391Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:04
heliogravura, 23,4 x 21,8 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
S kohoutem a květinou
Položka č.: 282521Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:05
psaligrafie, 40 x 31 cm, mírně zašpiněný podklad, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
S pávem a píšťalou
Položka č.: 282520Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:06
psaligrafie, 40 x 31 cm, mírně zašpiněný podklad, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Rybáři
Položka č.: 274415Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:07
litografie, 37 x 32 cm, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Oberthor
(1921-1996)
Jízda kočárem
Položka č.: 261283Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:08
litografie, 36,2 x 29,3 cm, sign. DU K. Oberthor, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Oberthor
(1921-1996)
Klaun s houslemi
Položka č.: 234386Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:09
litografie, 40 x 28 cm, značeno DU autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
K. Paták
Smrk
Položka č.: 280969Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:10
litografie, 1953, 21 x 16 cm, sign. PD Paták K., pasparta, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Peca
(1952)
Fontána
Položka č.: 281817Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:11
litografie, 2000, 38,5 x 57 cm, sign. DU Jiří Peca 2000, rám, č. 42/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Jiroudka na AVU v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslava Pešicová
(1935-2015)
Kouzelná flétna
Položka č.: 279307Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:12
lept, mezzotinta, 23,5 x 33 cm, sign. PD Jaroslava Pešicová, rám, č. 114/200, nově adjustováno, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. P. Dillingera, K. Tondla, K. Müllera, M. Holého a V. Sychry, členka skupiny Etapa a SVU Mánes
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dalibor Říhánek
(1946)
Krasojízda
Položka č.: 210842Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:13
litografie, 25 x 40,2 cm, sign. PD Dalibor Říhánek, 13/50, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Dobiáše na SPŠ keramické v Bechyni, prof. F. Jiroudka na AVU v Praze
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vojtěch Sedláček
(1892-1973)
Pasáček koní
Položka č.: 246261Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:14
litografie, 20 x 14 cm, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu
-
Schiller
Konvitská ulička
Položka č.: 282522Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:15
serigrafie, 24 x 14, 7 cm, sign. Schiller, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ivan Strnad
Rty
Položka č.: 282523Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:16
lept, 1965, 49,5 x 33 cm, sign. PD Ivan Strnad, rám, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Šefl
(1898-1963)
Pohled na kostel
Položka č.: 280942Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:17
lept, 24 x 19,5 cm, sign. PD Jaroslav Šefl, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Kysely na VŠUP v Praze, člen skupiny Kvart
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Štěpán
(1912)
Stará kuchyň
Položka č.: 263708Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:18
litografie, 1938, 20,3 x 24,8 cm, sign. PD Štěpán Fr 1938, přehlý papír, v levém horním rohu zažloutlá skvrna, studium na ŠUŘ v Brně, poté žák prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, vystavoval mj. se SVU Aleš v Brně
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Šváb
(1906-1999)
Pole
Položka č.: 123546Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:19
litografie, 23 x 33 cm, sign. PD Jaroslav Šváb, 3/23, Antikvariát Dlážděná, studium malby a grafiky u prof. J. Bendy a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar a jeho čestným předsedou, zakladatel Klubu knihy Hollar, člen SVU Aleš, skupiny Bilance, čestný člen Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miloslav Troup
(1917-1993)
U studny
Položka č.: 184382Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:20
lept, 16,2 x 21,8 cm, sign. PD Troup M, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Hana Urbanová
(1934-2013)
Kompozice
Položka č.: 276805Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:21
linoryt, 26 x 26 cm, sign. DU Hana U., pasparta, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO