• Neurčený autor

    Antika

    Položka č.: 282491

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:07

    olej, kombinovaná technika, karton, 2001, 35 x 44,5 cm, sign. PD Vas 01, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Horská krajina

    Položka č.: 282490

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:08

    olej, dřevo, 17 x 20 cm, sign. LD nečitelně, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Korinth

    Položka č.: 277077

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:09

    akvarel, tužka, papír, 1997, 30 x 40 cm, sign. PD, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Souboj s drakem

    Položka č.: 276807

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:10

    akryl, plátno, 45 x 90 cm, sign. PD, napínací rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Dáma s růžemi

    Položka č.: 281810

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:11

    olej, plátno, 1898, 40,5 x 28 cm, sign. PD azbukou, rám, malba krakerovaná, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    George a Mária International Show

    Položka č.: 282495

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:12

    tempera, tuš, koláž, karton, 45 x 67 cm, závěsná reklama, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Potok

    Položka č.: 282494

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:13

    olej, plátno, 35 x 45 cm, napínací rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Loď

    Položka č.: 282493

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:14

    tempera, sololit, 40 x 51 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Stařenka

    Položka č.: 282492

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:15

    olej, plátno, 80 x 55,5 cm, napínací rám, oboustraná malba, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Orlík

    (1920-1995)

    Zátiší s ovocem

    Položka č.: 281808

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:16

    olej, malířská lepenka, 1957, 42 x 68 cm, sign. LD J. Orlík 57, studoval na filozofické fakultě v Brně, kde působil jako asistent Vincence Makovského, Antikvariát Dlážděná, studium na Masarykově univerzitě v Brně, zakládající člen Jesenické výtvarné skupiny

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Přemysl Pitřík

    (1959)

    Abstraktní kompozice

    Položka č.: 282496

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:17

    tempera,karton, 2021, 56 x 59 cm, sign. PD Přemysl Pitřík 21, Antikvariát Dlážděná, studium na uměleckoprůmyslové škole v Brně, žák prof. F. Jiroudka a J. Karmazína na AVU v Praze, člen SVUT Brno a Volného sdružení moravských výtvarníků

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • P. Rosman

    Galeona

    Položka č.: 277100

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:18

    olej, plátno, 39 x 49 cm, sign. LD P. Rosman, rám, mírně zašpiněná malba, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Eva Šimšíková

    Tři muži v kloboukách

    Položka č.: 268906

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:19

    olej, karton, 50 x 35 cm, sign. PD, mírně poškozen, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tomas

    Jezero s lekníny

    Položka č.: 282497

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:20

    olejová tempera, karton, 42,5 x 63 cm, sign. PD Tomas, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Gabriel

    (1891-1963)

    Vyšehrad

    Položka č.: 282498

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:21

    suchá jehla, 26 x 39,5 cm, sign. PD K. Gabriel, rám, skvrny na papíře a zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. I. Kulce a S.A. Mako na ukrajinské akademii v Praze, člen Sdružení výtvarníků v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bedřich Horálek

    (1913-1981)

    Smíchovský přístav

    Položka č.: 281814

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:22

    litografie, 23 x 53,5 cm, sign. PD B Horálek, rám, č. 13/100, na zadní straně štítek s popisem, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. J. Loukoty, M. Švabinského a O. Nejedlého na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Lukavský

    (1924-1984)

    Pražský hrad

    Položka č.: 207684

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:23

    linoryt, 19,2 x 40 cm, sign. LD Lukavský, 176/200, při levém horním rohu pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Z. Balaše, V. Silovského a V. Pukla

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Gustav S. Maran

    (1886-1983)

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 268391

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:24

    lept, 19 x 30 cm, sign. PD Maran , rám, PD zančeno v tisku S.G. Maran, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Morávek

    (1896-1956)

    Praha

    Položka č.: 249400

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:25

    litografie, 1945, 27 x 36 cm, sign. PD A. Morávek 45, mírně zašpiněný a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Bendy, F. Kysely, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Karlův most

    Položka č.: 277091

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:26

    tuš, papír, 1955, 31 x 21,5 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Chrám sv. Mikuláše na Malé straně

    Položka č.: 268925

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:27

    tisk, pastel, zlatá barva, 56 x 40 cm, monogr. PD JK, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Pohled Pražský hrad a Malou Stranu

    Položka č.: 277779

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:28

    akvarel, tužka, papír, 45 x 59 cm, sign. PD , rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Praha

    Položka č.: 249428

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:29

    olej, dřevotříska, 37 x 27 cm, sign. LD, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Antonín Pacák

    (1941-2007)

    Ledeburské terasy

    Položka č.: 280220

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:30

    dřevořez, 1978, 26 x 41,5 cm, sign. PD Jeňýk 78, rám, č. 1/30, DU popsáno autorem, nově adjustováno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Sychry a A. Paderlíka, člen SČUG Hollar, Tolerance

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Pražské mosty

    Položka č.: 279473

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:31

    linoryt, 1970, 22,5 x 50 cm, sign. PD Alois Pitrmann, rám, 1/50, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Pražské mosty

    Položka č.: 190332

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:32

    litografie, 1943, 29,6 x 39,7 cm, značeno PD na kameni Alois Pitrmann, DU značeno vodotiskovým razítkem autora a vzadu razítkem autora, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladislav Röhling

    (1878-1949)

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 276801

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)

    Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:33

    litografie, 34,5 x 32 cm, sign. PD V. Röhling , rám, LD razítko, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák F. Ženíška, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Rubeš

    Karlův most

    Položka č.: 282499

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:34

    akvarel, tuš, papír, 24,5 x 55 cm, sign. LD Rubeš, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Vaic

    (1884-1961)

    Loreta - Svatá chýše

    Položka č.: 282454

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:35

    suchá jehla, 14,5 x 10,5 cm, sign. PD Josef Vaic, rám, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studoval u prof. Neuhause v Amsterodamu, Israelse v Haagu a v Paříži

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Vaic

    (1884-1961)

    Loreta

    Položka č.: 282453

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:36

    měkký kryt, 30 x 26 cm, sign. PD Josef Vaic, rám, Antikvariát Dlážděná, studoval u prof. Neuhause v Amsterodamu, Israelse v Haagu a v Paříži

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook