• F. Holeček

    Krábčice u Jaroměře

    Položka č.: 259136

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:13

    akvarel, papír, 1936, 28 x 27,2 cm, na zadní straně popsáno, při levém okraji mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Horáček

    Vodní hladina

    Položka č.: 259144

    Vyvolávací cena: 130 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2024 17:58

    pastel, papír, 27 x 50 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 130 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Stromy

    Položka č.: 259148

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2024 18:00

    tužka, papír, 28,7 x 23,2 cm, PD monogr. L S, lehce zašpiněný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Zřícenina v lesích

    Položka č.: 259165

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2024 18:02

    tužka, papír, 33,5 x 26 cm, papír ušpiněn, na rohu pokrčen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeňka Burghauserová

    (1894-1960)

    Dvořákova Chata v lese na Sázavě

    Položka č.: 259173

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:01

    akvarel, tuš, papír, 1955, 28,5 x 35 cm, sign. PD Burghauserová říjen 55, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na UMPRUM v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • V. Moudřich

    Pcherská kaplička

    Položka č.: 259190

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:25

    olej, karton, 30 x 40 cm, sign. PD V. Moudřich, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • V. Moudřich

    Letní krajina

    Položka č.: 259191

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:24

    olej, karton, 29 x 39 cm, sign. LD V. Moudřich, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Krajina s řekou

    Položka č.: 259348

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:45

    olej, karton, 30 x 34 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jindřich Štreit

    (1946)

    Jindřich Štreit (s věnováním a podpisem)

    Položka č.: 260919

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2024 18:04

    tisk, plakát, 1989, 91 x 58 cm, DU podpis a věnování, DU věnování: Život je moc krásný a rozhodně stojí za to je žít Váš Jindřich ze Sovince, při okraji mimo tisk papír na několika místěch vyspraven průhlednou lepenkou, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. L. Ruska, Z. Přikryla,…

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    7 x pohlednice z Vysokých Tater

    Položka č.: 260926

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2024 18:06

    7 x pohlednice, vzadu značeno Nákl. Kriváň, s.r.o. Bratislava, zadní strany čisté, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    8 x pohlednice z Rakouska ( Salzburg, Heiligenblut, Gossausee, Kaprun)

    Položka č.: 260928

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2024 18:08

    8 x pohlednice, zadní strany čisté bez přípisu, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Pařík

    (1930-1999)

    Dva lazaři a důstojník

    Položka č.: 261065

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2024 18:10

    tuš na papíře, 15 x 13,5 cm, sign. PD JP, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Pařík

    (1930-1999)

    Maják

    Položka č.: 261066

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2024 18:12

    fix, papír, 15 x 19 cm, při levém okraji cca 2 cm natržený papír, poškození nezasahuje do kresby, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Benetka

    (1938)

    Ale Alfonsi, přestaň, vždyť takhle kdekdoi uvidí moji tajenku

    Položka č.: 261073

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2024 18:14

    tuš, akvarel, papír, 14,9 x 20,9 cm, sign. PD Benetka, zezadu autorské razítko, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, Karel Benetka vystudoval VPŠE a od roku 1959 projektoval elektrárny a rozvodny v Elektromontážních závodech. Po roce 1968 byl z politických důvodů nucen opustit své původní…

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Benetka

    (1938)

    Vždyť jste přece říkal, pane promáři, že mám připravit vše na zašití pacientova břicha.

    Položka č.: 261074

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2024 18:16

    tuš, akvarel, papír, 13,2 x 18 cm, sign. LU Benetka, zezadu razítko s číslováním, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, Karel Benetka vystudoval VPŠE a od roku 1959 projektoval elektrárny a rozvodny v Elektromontážních závodech. Po roce 1968 byl z politických důvodů nucen opustit své původ…

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Benetka

    (1938)

    Hele, sněhurko, až budeš příště šlapat chodník, tak dávej pozor, kam šlapeš!

    Položka č.: 261075

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2024 18:18

    tuš, akvarel, papír, 15 x 21,2 cm, sign. LD Benetka, zezadu autorské razítko, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, Karel Benetka vystudoval VPŠE a od roku 1959 projektoval elektrárny a rozvodny v Elektromontážních závodech. Po roce 1968 byl z politických důvodů nucen opustit své původní p…

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Oberthor

    (1921-1996)

    Jízda kočárem

    Položka č.: 261283

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:08

    litografie, 36,2 x 29,3 cm, sign. DU K. Oberthor, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Uiberlay

    (1921-1991)

    Kříž

    Položka č.: 262348

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2024 14:56

    lept, 1978, 19,8 x 14,7 cm, sign. PD Jaroslav Uiberlay 1978, rám, č. 52/60, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Jaroslav ze Šternberka

    Položka č.: 262360

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2024 14:58

    suchá jehla, 12 x 7,5 cm, sign. PD VKomárek, rám, č. 43/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Milenci

    Položka č.: 262362

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2024 15:00

    suchá jehla, 7,5 x 11,8 cm, sign. PD VKomárek, rám, č. 2/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Hlava dívky se zvonky

    Položka č.: 262364

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2024 15:02

    suchá jehla, 7,5 x 11,8 cm, sign. DU VKomárek, rám, č. 4/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Hlava dívky se zvonky

    Položka č.: 262365

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2024 15:04

    suchá jehla, 7,5 x 11,8 cm, sign. DU VKomárek, rám, č. 7/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Busta

    Položka č.: 262367

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2024 15:06

    dřevoryt, 10,6 x 7,6 cm, sign. PD VKomárek, rám, č. 35/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Benetka

    (1938)

    Tichý dům

    Položka č.: 262620

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2024 18:20

    sítotisk, 80. léta, 19,5 x 29 cm, sign. PD Benetka, č. 11/12, vzadu popsáno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, Karel Benetka vystudoval VPŠE a od roku 1959 projektoval elektrárny a rozvodny v Elektromontážních závodech. Po roce 1968 byl z politických důvodů nucen opustit své původní po…

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Benetka

    (1938)

    Marylin

    Položka č.: 262622

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2024 18:22

    sítotisk, 80. léta, 21,5 x 34 cm, sign. LD Benetka, č. 8/10, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, Karel Benetka vystudoval VPŠE a od roku 1959 projektoval elektrárny a rozvodny v Elektromontážních závodech. Po roce 1968 byl z politických důvodů nucen opustit své původní povolání. Od té do…

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Krebs

    (1948-2003)

    Nebuďte dotěrný, už jednou jsem vám řekla, že nejsem zlatá rybka...

    Položka č.: 262623

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2024 18:24

    tuš, papír, 15,5 x 25,1 cm, nalepeno na papíru, na papíru drobné žluté flíčky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Martin Benka

    (1888-1971)

    Houslista a děvče v krojích (Ex Libris Prof. Jiří Siblík)

    Položka č.: 262629

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2024 18:26

    dřevoryt, 8 x 5,9 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák soukromé školy A. Kalvody, člen Sdružení výtvarných umělců moravských, místopředseda Spolku slovenských umelcov

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Marie Martinová

    (1922)

    Klaun a pes

    Položka č.: 262647

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2024 18:28

    litografie, 12,4 x 7,3 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. O. Španiela na AVU v Praze, členka skupiny Máj 57

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Horký

    Horská krajina

    Položka č.: 263402

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2024 18:30

    olej, plátno, 1938, 37,2 x 47,5 cm, sign. PD F. Horký 38, plátno napnuto na dřeveném rámu, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Štěpán

    (1912)

    Stará kuchyň

    Položka č.: 263708

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:18

    litografie, 1938, 20,3 x 24,8 cm, sign. PD Štěpán Fr 1938, přehlý papír, v levém horním rohu zažloutlá skvrna, studium na ŠUŘ v Brně, poté žák prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, vystavoval mj. se SVU Aleš v Brně

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook