-
Jindřich Sitte
(1888-1951)
Venkovská chalupa
Položka č.: 282266Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:24
olej, karton, 47 x 67 cm, sign. PD Jindř. Sitte, rám, původní adjustace, na rámu drobná poškození, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vratislav Vosátka
(1876-1948)
V tanci slovanských národů
Položka č.: 277942Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:32
kombinovaná technika, karton, 47,5 x 40 cm, sign. PD V. Vosátka, autor studoval malířskou akademii v Praze u prof. Mařáka, byl malíř – krajinář, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jindra Viková
(1946)
Hlava ženy
Položka č.: 268684Vyvolávací cena: 1.700 CZK (71 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 15:10
pálená keramika, průměr 14 cm, sign. DU Viková, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.700 CZK (71 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Francois Villon
Položka č.: 282224Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:18
lept, 14,5 x 10 cm, sign. DU L. Jiřincová, rám, nově adjustováno, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Hataj
Kuchyňské zátiší
Položka č.: 282261Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:05
olej, malířská lepenka, 1953, 35 x 50 cm, sign. PD Hataj 53, rám, v levé části na malbě drobné praskliny, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
F. Štindl
Než nastaly JZD
Položka č.: 282267Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:28
olej, plátno, 1952, 37,5 x 92 cm, sign. PD F. Šindl 1952, rám, PD popsáno, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Kubíček
(1872-?)
Roubená stavení
Položka č.: 282262Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:10
olej, karton, 43 x 55 cm, sign. PD Kubíček, rám, původní adjustace, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera na pražské Akademii
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Nemastil
(1879-1942)
Krajina
Položka č.: 226418Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:12
olej, lepenka, 25 x 35 cm, sign. PD Zd. Nemastil, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jindra Viková
(1946)
Hlava
Položka č.: 268683Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 15:08
pálená keramika, průměr 10,5 cm, sign. PD Viková, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Vitovský
(1906-1980)
Portrét Yvetky Paulové
Položka č.: 277941Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:30
olej, karton, 1952, 71 x 51 cm, sign. PD Vitovský, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Nechleby na AVU v Praze
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Gross
(1909-1985)
Plastika
Položka č.: 279353Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 15:20
litografie, 1980, 24,4 x 16,5 cm, sig. PD F. Gross, č. 24/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Skupiny 42, UB, SČUG Hollar a Radar
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Gross
(1909-1985)
Sedící II.
Položka č.: 279352Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 15:18
litografie, 1980, 24,4 x 16,5 cm, sig. PD F. Gross, č. 24/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Skupiny 42, UB, SČUG Hollar a Radar
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Gross
(1909-1985)
Figura I.
Položka č.: 279351Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 15:16
litografie, 1980, 24,4 x 16,5 cm, sig. PD F. Gross, č. 24/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Skupiny 42, UB, SČUG Hollar a Radar
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Gross
(1909-1985)
Sedící I.
Položka č.: 279350Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 15:14
litografie, 1980, 24,4 x 16,5 cm, sig. PD F. Gross, č. 24/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Skupiny 42, UB, SČUG Hollar a Radar
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Gross
(1909-1985)
Figura II.
Položka č.: 279349Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 15:12
litografie, 1980, 24,4 x 16,5 cm, sig. PD F. Gross, č. 24/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Skupiny 42, UB, SČUG Hollar a Radar
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Maxmilián Švabinský
(1873-1962)
Slunečnice a vrba
Položka č.: 282328Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 31. 07. 2024 14:26
litografie, 1952, 18,3 x 12,4 cm, sign. PD MŠvabinský, lehce zažloutlý papír, skvrna na papíře , Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládající člen SČUG Hollar…
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Reinerová
(1946)
Dům na Hradčanském náměstí
Položka č.: 264450Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:38
litografie, 32,5 x 40,5 cm, sign. PD Jana Reinerová, pasparta, 112/160, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Horbat
Secesní dekorativní návrhy
Položka č.: 244104Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:10
9x akvarel, tuš, papír, 28,5 x 40 cm, vše sign. Horbat, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Carl Ruckdeschel
(1894-1926)
Verhaltene Träume (Gateway to Paradise)
Položka č.: 282223Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:07
suchá jehla, akvatinta, lept, velínový papír, kolem r. 1921, 17,5 x 12 cm, sign. PD C. Ruckdeschel, Beautiful signed proof impression printed in warm brown ink. This landscape fantasy recalls children’s tales of imagination of the style which inspired the great illustrators of the early 20th century…
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Gnatta
V severní Africe
Položka č.: 239597Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:04
akvarel, papír, 22,5 x 29,5 cm, sign. PD Gnatta, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Ptáček
(1965)
Závod
Položka č.: 282403Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 15:16
litografie, 2007, 13,9 x 23 cm, sign. PD Petr Ptáček 2007, č. 82/100, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Ptáček
(1965)
Vzducholoď
Položka č.: 282399Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 15:08
litografie, 2011, 14,7 x 22,7 cm, sign. PD Petr Ptáček 2011, č. 40/100, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: ID6**0 Historie příhozu
-
Petr Ptáček
(1965)
Hydroplán
Položka č.: 282398Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 15:06
litografie, 2012, 12,4 x 22,2 cm, sign. PD Petr Ptáček 2012, č. 1/90, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Ptáček
(1965)
Avia B.H1
Položka č.: 282374Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 14:18
litografie, 2006, 11,8 x 20,4 cm, sign. PD Petr Ptáček 2006, č. 66/80, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: ID6**0 Historie příhozu
-
Petr Ptáček
(1965)
Dvouplošník
Položka č.: 282373Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 14:16
litografie, 2009, 19,9 x 14 cm, sign. PD Petr Ptáček 2009, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: ID6**0 Historie příhozu
-
Petr Ptáček
(1965)
Závodní automobil Mercedes
Položka č.: 282372Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 14:14
litografie, 2009, 12,9 x 21,2 cm, sign. PD Petr Ptáček 2009, č. 6/100, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Bouda
(1934-2015)
Kostel Narození Panny Marie v Písku
Položka č.: 282319Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 31. 07. 2024 14:08
litografie, 1972, 22,4 x 15,7 cm, sign. PD Jiří Bouda 72, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: ID7**4 Historie příhozu
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Ptáček
Položka č.: 282382Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 14:34
linoryt, 8,8 x 9,1 cm, sign. PD L. Jiřincová, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Olga Vychodilová
(1949)
Appolinaire
Položka č.: 282375Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 14:20
lept, 15,7 x 10 cm, sign DU Olga Vychodilová, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Míčková
(1940-2020)
Motýl
Položka č.: 277733Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:11
mastný pastel, papír, 1971, 26,5 x 42 cm, sign. DU Jana 71, rám, Antikvariát Dlážděná, rozená Krahulíková, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO