• Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Kostel Narození Panny Marie v Písku

    Položka č.: 282319

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 31. 07. 2024 14:08

    litografie, 1972, 22,4 x 15,7 cm, sign. PD Jiří Bouda 72, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: ID7**4 Historie příhozu

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Ptáček

    Položka č.: 282382

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 01. 08. 2024 14:34

    linoryt, 8,8 x 9,1 cm, sign. PD L. Jiřincová, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Olga Vychodilová

    (1949)

    Appolinaire

    Položka č.: 282375

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 01. 08. 2024 14:20

    lept, 15,7 x 10 cm, sign DU Olga Vychodilová, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Míčková

    (1940-2020)

    Motýl

    Položka č.: 277733

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:11

    mastný pastel, papír, 1971, 26,5 x 42 cm, sign. DU Jana 71, rám, Antikvariát Dlážděná, rozená Krahulíková, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Bazilika Nanebevzetí Panny Marie (Strahov)

    Položka č.: 277710

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:26

    litografie, sign. LD Vkubašta, mírbě zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, Vystudoval architekturu na ČVUT pod vedením předních osobností doby, jako byli Oldřich Blažíček, Václav Vilém Štěch, Antonín Engel nebo Zdeněk Wirth. Zanedlouho začal vyučovat reklamní grafiku na Rotterově škole v Praze. Čty…

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    Na poli

    Položka č.: 282222

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:04

    dřevoryt, 1925, 25 x 34,5 cm, monogr. v tisku LD A.M., S.V.U. Mánes svým členům na rok 1926, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarník…

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Veržakovský

    (1924-1963)

    Před bouřkou

    Položka č.: 266559

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2024 19:06

    akvarel, tuš, papír, 1954?, 41 x 54,5 cm, sign. PD K. Veržakovský, při okrajích mírně poškozený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Obrovského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Svolinský

    (1896-1986)

    Tanec

    Položka č.: 266494

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:45

    linoryt, 29,7 x 36,6 cm, sign. PD K. Svolinský, LD mírně pokrčený a zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Přemysl Pitřík

    (1959)

    Postava ve městě

    Položka č.: 261922

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:19

    olej, plátno, 1987, 68 x 72 cm, sign. PD Přemysl Pitřík 87, napínací rám, Antikvariát Dlážděná, studium na uměleckoprůmyslové škole v Brně, žák prof. F. Jiroudka a J. Karmazína na AVU v Praze, člen SVUT Brno a Volného sdružení moravských výtvarníků

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Juraj Čorňák

    Kompozice

    Položka č.: 250710

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:02

    tempera, kombinovaná technika, sololit, 50 x 60 cm, sign. LD Čorňák, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor (Německo)

    Pohled ze zahrady

    Položka č.: 282227

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:34

    suchá jehla, 1981, 37 x 40 cm, sign. PD nečitelně, rám, č. 59/75, při horním okraji mimo tisk skvrny na papíře, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Gloria Ordinis Melitensis

    Položka č.: 282225

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:28

    serigrafie, 1981, 30,5 x 39,5 cm, sign. PD nečitelně, rám, č. 40/99, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludvík Voneš

    (1910-1978)

    Reminiscence

    Položka č.: 244636

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:31

    pastel, papír, 1970, 36 x 24 cm, sign. PD Voneš, rám, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • L. Sidon?

    Na řece

    Položka č.: 282313

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:23

    olej, dřevo, 66 x 51 cm, sign. PD L. Sidon (?), rám, signatura setřená, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    16x Exlibris

    Položka č.: 282411

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 01. 08. 2024 15:32

    7x lept, 9x dřevoryt, různé velikosti cm, Antikvariát Ostrovní, žák prof. F. Kysely na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. M. Pirnera a Maxe Švabinského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar, SVU v Brně

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Beneš

    (1932-2021)

    Akt

    Položka č.: 282370

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 01. 08. 2024 14:10

    litografie, 1983, 19,6 x 12,9 cm, sign. DU KBeneš 83, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Beneš

    (1932-2021)

    Akt

    Položka č.: 282369

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 01. 08. 2024 14:08

    litografie, 1983, 19,5 x 13,2 cm, sign. PD KBeneš 83, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Hojný

    (1944)

    Ilustrace

    Položka č.: 282138

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2024 16:12

    tuš, akvarel, papír, 31,3 x 43,5 cm, sign. PD Hojný Lad., ilustrace do časopisu Světová literatura, 80. léta, Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bedřich Housa

    (1926-2020)

    Přítelkyně podle Jana Zrzavého

    Položka č.: 279363

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2024 15:32

    ocelorytina, 5,3 x 3,6 cm, sign. DU B. Housa, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Jiroudek

    (1914-1991)

    Krajina u Jizery

    Položka č.: 259224

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:06

    akvarel, papír, 1943, 22 x 30 cm, sign. PD F. Jiroudek 43, rám, LD popsáno autorem, na papíře drobné skvrnky, Antikvariát Dlážděná, žák prof. W. Nowaka na AVU v Praze, člen skupiny Sedm v říjnu a SVU Mánes

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Helena Zmatlíková

    (1923-2005)

    Pejsek

    Položka č.: 282208

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 16:18

    propiska, papír, 1986, 2,3 x 4,3 cm, věnování a podpis DU Helena Zmatlíková, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vojtěch Kolařík

    (1938)

    Písek

    Položka č.: 230497

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:09

    akvarel, pastel, běloba, papír, 2016, 29,5 x 41,7 cm, sign. LD Kolařík 2016, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Tröstera a doc. O. Smutného na AVU v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vlastimil Rada

    (1895-1962)

    Štědrovečerní dary

    Položka č.: 205025

    Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2024 14:10

    tuš, papír, 19 x 29 cm, rám, dole napsáno: Napsal Jan Neruda kresby Vlastimila Rady, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského, J. Preislera a J. Štursy na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Svlékající se akt

    Položka č.: 254599

    Vyvolávací cena: 620 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2024 14:40

    lept, 1978, 22 x 17,1 cm, sign. PD nečitelně, rám, č. 52/100, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 620 CZK (26 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Antonín Zázvorka

    (1894-1980)

    Chlapec

    Položka č.: 282269

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:34

    olejová tempera, karton, 17,5 x 17,5 cm, monogr. PD JZ, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Šefl

    (1898-1963)

    Chalupa v krajině

    Položka č.: 263558

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:08

    akvatinta, 32,3 x 39,7 cm, sign. PD Jaroslav Šefl, rám, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Kysely na VŠUP v Praze, člen skupiny Kvart

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Sodoma

    (1921-2011)

    Portrét

    Položka č.: 258585

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:43

    litografie, 33 x 47 cm, sign. PD J. Sodoma, rám, 80/1, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alena Štiková

    (1929-2000)

    Navečer u rybníka

    Položka č.: 282314

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:27

    akvarel, papír, 1969, 31,5 x 47 cm, sign. LD Alena Štiková 69, autorka je dcerou grafika Karla Štiky (*1898) , Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Soňa Schwarzová

    (1958)

    Spící žena

    Položka č.: 282310

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:42

    olej, plátno, 27,2 x 34,2 cm, chybí blindrám, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Smetana

    (1918-1998)

    Objekt

    Položka č.: 205026

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2024 14:12

    tuš, papír, 1984, 15,5 x 25 cm, sign. LD Smetana (říjen 1984), rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka, K. Pokorného a C. Boudy na fakultě architektury ČVUT v Praze, prof. J. Bendy a A. Strnadela na UMPRUM tamtéž, člen Skupiny 42, Umělecké besedy, SČUG Hollar a Skupiny 58

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook