• Petr Ptáček

    (1965)

    Závod

    Položka č.: 282403

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 01. 08. 2024 15:16

    litografie, 2007, 13,9 x 23 cm, sign. PD Petr Ptáček 2007, č. 82/100, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Ptáček

    (1965)

    Vzducholoď

    Položka č.: 282399

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 01. 08. 2024 15:08

    litografie, 2011, 14,7 x 22,7 cm, sign. PD Petr Ptáček 2011, č. 40/100, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: ID6**0 Historie příhozu

  • Petr Ptáček

    (1965)

    Hydroplán

    Položka č.: 282398

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 01. 08. 2024 15:06

    litografie, 2012, 12,4 x 22,2 cm, sign. PD Petr Ptáček 2012, č. 1/90, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Ptáček

    (1965)

    Avia B.H1

    Položka č.: 282374

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 01. 08. 2024 14:18

    litografie, 2006, 11,8 x 20,4 cm, sign. PD Petr Ptáček 2006, č. 66/80, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: ID6**0 Historie příhozu

  • Petr Ptáček

    (1965)

    Dvouplošník

    Položka č.: 282373

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 01. 08. 2024 14:16

    litografie, 2009, 19,9 x 14 cm, sign. PD Petr Ptáček 2009, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: ID6**0 Historie příhozu

  • Petr Ptáček

    (1965)

    Závodní automobil Mercedes

    Položka č.: 282372

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 01. 08. 2024 14:14

    litografie, 2009, 12,9 x 21,2 cm, sign. PD Petr Ptáček 2009, č. 6/100, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Bergerová

    (1964)

    Dáma s jednorožcem I.

    Položka č.: 274712

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2024 16:28

    suchá jehla, 1989, 49 x 32 cm, sign., PD Jana Bergerová 89, č. 13/25, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Poláček

    Podzimní krajina na Vysočině

    Položka č.: 282504

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:49

    olej, karton, 34 x 48 cm, sign. PD F. Poláček, rám, František Poláček, malíř českomoravské Vysočiny, rám mírně poškozen, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Sabina Lenzová

    (2006)

    Žižkovská věž

    Položka č.: 282444

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2024 18:16

    lept, akvatinta, 2024, 14,4 x 12,2 cm, sign. PD Lenzová, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    V parku

    Položka č.: 270427

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2024 19:14

    lept, 20,5 x 28 cm, sign. PD, rám, zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Paulus

    Horská scenerie

    Položka č.: 266420

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2024 18:38

    olej, sololit, 1994, 47,8 x 68 cm, sign. PD Paulus 94, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • B. K. Chodský

    Podzimní alej

    Položka č.: 282457

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:19

    olej, plátno, 1921, 72 x 93 cm, sign. LD B. K. Chodský 1921, rám, rám poškozen, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Kostel Narození Panny Marie v Písku

    Položka č.: 282319

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 31. 07. 2024 14:08

    litografie, 1972, 22,4 x 15,7 cm, sign. PD Jiří Bouda 72, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: ID7**4 Historie příhozu

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Praha

    Položka č.: 279622

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2024 17:04

    litografie, 1967, 35 x 50 cm, sign. PD L. Stejskal 67, č. 82/100, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Hlaváček

    (1874-1898)

    Rybník v podhůří

    Položka č.: 282414

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2024 17:16

    tempera, karton, 1955, 31,5 x 41,5 cm, sign. PD Hlaváček 1955, rám, na rámu drobná poškození, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Benetka

    (1938)

    Marylin

    Položka č.: 262622

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2024 18:22

    sítotisk, 80. léta, 21,5 x 34 cm, sign. LD Benetka, č. 8/10, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, Karel Benetka vystudoval VPŠE a od roku 1959 projektoval elektrárny a rozvodny v Elektromontážních závodech. Po roce 1968 byl z politických důvodů nucen opustit své původní povolání. Od té do…

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Benetka

    (1938)

    Tichý dům

    Položka č.: 262620

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2024 18:20

    sítotisk, 80. léta, 19,5 x 29 cm, sign. PD Benetka, č. 11/12, vzadu popsáno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, Karel Benetka vystudoval VPŠE a od roku 1959 projektoval elektrárny a rozvodny v Elektromontážních závodech. Po roce 1968 byl z politických důvodů nucen opustit své původní po…

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Ptáček

    Položka č.: 282382

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 01. 08. 2024 14:34

    linoryt, 8,8 x 9,1 cm, sign. PD L. Jiřincová, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Olga Vychodilová

    (1949)

    Appolinaire

    Položka č.: 282375

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 01. 08. 2024 14:20

    lept, 15,7 x 10 cm, sign DU Olga Vychodilová, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • R. Vitonská

    Růže ve váze

    Položka č.: 277118

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2024 16:54

    olej, sololit, 49,5 x 35 cm, sign. PD R. Vitonská, rám, na rámu drobná poškození, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Válek

    (1954)

    Anděl

    Položka č.: 256173

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2024 17:30

    reliéfní grafika, 21,5 x 16 cm, sign. PD Válek, autorský tisk, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Eva Natus-Šalamounová

    (1934-2014)

    Kočky

    Položka č.: 266379

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2024 18:36

    litografie, 1991, 43 x 31,8 cm, sign. DU Eva Natus-Šalamoun, č. 33/50, na papíře drobné skvrnky, při okrajích lehce pokrčený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Mašek

    (1893-1973)

    Nábřeží bukinistů v Paříži

    Položka č.: 281813

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:53

    litografie, 1927, 26,8 x 37,5 cm, sign. PD Mašek V., rám, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, studium na UMPRUM a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Šolc

    (1905-1994)

    Kytice

    Položka č.: 282448

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:35

    akryl, dřevotříska, 1991, 70 x 50 cm, sign. PN Josef Šolc 91, na malbě místy drobná poškození, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Gočára na AVU v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Kytice

    Položka č.: 282480

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:26

    pastel, papír, 32,5 x 23,5 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Hortik

    Zátiší s pomeranči a citrony

    Položka č.: 282476

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:20

    olej, karton, 1942, 32 x 43 cm, sign. PD Hortik 42, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Šrámek

    Mé dědiny

    Položka č.: 252203

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2024 17:04

    tempera, papír, 1969, 23,5 x 31,5 cm, sign. PD Šrámek 69, rám, na rámu oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Ovoce

    Položka č.: 277842

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:33

    tempera, kombinovaná technika, dřevo, 1965, 34,5 x 50 cm, sign. PD Pitrmann 65, rám, na zadní straně štítek s popisem a razítkem autora, malba mírně krakelovaná, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Dáma s růžemi

    Položka č.: 281810

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:11

    olej, plátno, 1898, 40,5 x 28 cm, sign. PD azbukou, rám, malba krakerovaná, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Možné styčné body ( Mögliche Bezugspünkte)

    Položka č.: 270423

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2024 19:06

    akvarel, papír, 26,8 x 33,9 cm, sign. PD, papírová pasparta, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook