Dražené položky

SEZNAM AUTORŮ

  • Ladislav Paulus (Internetová aukce )

    Rybník

    Položka č.: 266421

    Vyvolávací cena: 750 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2024 18:40

    olej, sololit, 1997, 33,5 x 51,4 cm, sign. D Paulus 97, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 750 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor (Internetová aukce )

    Kytice v okně

    Položka č.: 267115

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2024 18:42

    dřevoryt, 42,5 x 31 cm, papír na rozích pokrčen, levý okraj papíru otřepen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • S. Imramovská (Internetová aukce )

    Slunečnice

    Položka č.: 267116

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2024 18:44

    dřevoryt, 1974, 24 x 16,2 cm, sign. PD S. Imramovská 74, zažloutlý papír, pravý okraj papíru otřepen, PD a PH na papíru skvrna od vody, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michael Rittstein (Internetová aukce )

    (1949)

    Lahkým krokom

    Položka č.: 267386

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2024 18:46

    tisk, plakát, formát A2 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor (Internetová aukce )

    Zátiší s ovocem

    Položka č.: 268775

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2024 18:48

    tempera, papír, 32,5 x 42 cm, sign. LD , rám, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor (Internetová aukce )

    Na kraji vesnice

    Položka č.: 268776

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2024 18:50

    olej, plátno, 1945, 33,5 x 36 cm, monogr. LD , rám, malba zkrakelována, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Daniela Havlíčková (Internetová aukce )

    (1946-1999)

    Střelnice

    Položka č.: 269402

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2024 18:52

    lept, 49 x 59,5 cm, sign. DU D.Havlíčková , č. 28/90, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Střední uměleckoprůmyslové škole v Praze, žákyně prof. F. Muziky, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ivan Kostík (Internetová aukce )

    (1911-1967)

    Domek s vysokým stromem

    Položka č.: 269405

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (71 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2024 18:54

    olej, plátno, 1951, 34 x 44 cm, sign. PD KO 51, rám, na rámu oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.700 CZK (71 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ivan Kostík (Internetová aukce )

    (1911-1967)

    Elektrické sloupy

    Položka č.: 269406

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2024 18:56

    olej, plátno, 34,5 x 29 cm, rám, uprostřed natržené plátno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Mánes (Internetová aukce )

    (1820-1871)

    Květiny

    Položka č.: 269408

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2024 18:58

    tisk, plakát, formát A1 cm, plakát uprostřed přeložen na osminy, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák V. V. Mánesa, CH. Rubena a F. Tkadlíka na pražské Akademii, poté studium na Akademii v Mnichově, člen Umělecké besedy a JUV

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor (Internetová aukce )

    Španělské umění 14 - 16. století

    Položka č.: 269409

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2024 19:00

    tisk, plakát, 1984, formát A1 cm, plakát uprostřed přeložen na osminy, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor (Internetová aukce )

    Na Kokořínsku

    Položka č.: 270416

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2024 19:02

    pastel, papír, 40 x 27 cm, sign. PD, papírová pasparta, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor (Internetová aukce )

    Kubistické zátiší s loutnou

    Položka č.: 270418

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2024 19:04

    pastel, papír, 38 x 55 cm, PD monogr.VL, rám, na rámu oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor (Internetová aukce )

    Možné styčné body ( Mögliche Bezugspünkte)

    Položka č.: 270423

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2024 19:06

    akvarel, papír, 26,8 x 33,9 cm, sign. PD, papírová pasparta, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor (Internetová aukce )

    Holandská krajina s větrným mlýnem

    Položka č.: 270424

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2024 19:08

    malba na porcelánu, 14 x 14 cm, sign. LD YP, rám, kachlička vzadu MMM MOSA, MADE IN HOLLAND, na rámu oděrky, poškozen - vzadu uvolněný, NL malba odřená, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor (Internetová aukce )

    Pohled na kostel od vody

    Položka č.: 270425

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2024 19:10

    olej, sololit, 2003, 34 x 24,3 cm, sign. PD KJ 2003, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor (Internetová aukce )

    Z Nového světa

    Položka č.: 270426

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2024 19:12

    lept, 11 x 15,3 cm, sign. PD, pasparta, mírně zažloutlý papír, pasparta mírně otřepená, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor (Internetová aukce )

    V parku

    Položka č.: 270427

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2024 19:14

    lept, 20,5 x 28 cm, sign. PD, rám, zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Martin Velíšek (Internetová aukce )

    (1963)

    Olomoucké kulturní léto 2009

    Položka č.: 273366

    Vyvolávací cena: 170 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2024 19:16

    tisk, 2009, 59,2 x 41,5 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. S. Libenského a J. Svobody na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 170 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jindřich Štreit (Internetová aukce )

    (1946)

    Mezinárodní rok seniorů 1999

    Položka č.: 273367

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2024 19:18

    tisk, plakát, formát A1 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. L. Ruska, Z. Přikryla, L. Jalůvky a J.Jemelkové na PedF UP v Olomouci, člen sdružení Q, Spolku olomouckých výtvarníků, Aktivu volné fotografie při Pražském domě fotografie, UB

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michael Rittstein (Internetová aukce )

    (1949)

    Lomeček

    Položka č.: 273368

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2024 19:20

    tisk, plakát, 2011, 42 x 42 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Horáček (Internetová aukce )

    Dívka

    Položka č.: 206567

    Vyvolávací cena: 130 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 18:02

    pastel, papír, 61 x 30,5 cm, při okraji naržený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 130 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor (Internetová aukce )

    Žena v kroji

    Položka č.: 208764

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 18:04

    dřevoryt, 18,8 x 12 cm, sign. PD, při okrajích lehce pokrčený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor (Internetová aukce )

    Náměstí

    Položka č.: 208864

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 18:06

    linoryt, 21 x 17 cm, sign. DU, při okrajích poškozený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • St. Sedlář (Internetová aukce )

    Borovice

    Položka č.: 213604

    Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 18:08

    olej, plátno, 43 x 55 cm, sign. PD St. Sedlář, rám, na rámu oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Miroslav Nýdl (Internetová aukce )

    (1924-1986)

    Konvolut 4 karikatur

    Položka č.: 214205

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 18:10

    4x tisk, vše 1982, 38 x 16 ; 17 x 12 cm, většina sign. Nýdl, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium u malíře J. Karla, účastnil se vzniku Laterny Magiky

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Švengsbír (Internetová aukce )

    (1921-1983)

    Ex libris Adolf Malý

    Položka č.: 217281

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 18:12

    ocelorytina, 3,8 x 2,1 cm, PD značeno v desce JAŠ, na papíře skvrny, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Pařík (Internetová aukce )

    (1930)

    Řezník

    Položka č.: 217403

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 18:14

    tužka na papíře, 21 x 29,5 cm, po krajích lehce natržené, poškození nezasahuje do kresby, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Pařík (Internetová aukce )

    (1930)

    Kotva

    Položka č.: 217418

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 18:16

    fix, papír, 11 x 8 cm, v dolním okraji lehce natržené, poškození nezasahuje do kresby, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Pařík (Internetová aukce )

    (1930)

    Pozor blbý pes

    Položka č.: 217426

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 18:18

    černá pastelka na papíře, 21 x 29 cm, skvrny při levém okraji, poškození nezasahuje do kresby, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook