-
Antonín Lhoták
(1897-1975)
Sedící žena s dítětem
Položka č.: 282252Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:53
lavírovaná tuš, papír, 25 x 19 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze a O. Španiela na AVU tamtéž, člen JUV a Skupiny Život
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Lhoták
(1897-1975)
Akt ženy- plačící
Položka č.: 282253Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:52
lavírovaná tuš, papír, 25 x 19 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze a O. Španiela na AVU tamtéž, člen JUV a Skupiny Život
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Lhoták
(1897-1975)
Busta od Antonína Lhotáka
Položka č.: 282254Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:49
bromostříbrná fotografie, 23,5 x 17 cm, PD autorské razítko Antonín Lhoták, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze a O. Španiela na AVU tamtéž, člen JUV a Skupiny Život
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Lhoták
(1897-1975)
Busta od Antonína Lhotáka
Položka č.: 282255Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:41
bromostříbrná fotografie, 23,5 x 17 cm, PD autorské razítko Antonín Lhoták, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze a O. Španiela na AVU tamtéž, člen JUV a Skupiny Život
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Lhoták
(1897-1975)
Busta od Antonína Lhotáka
Položka č.: 282256Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:42
bromostříbrná fotografie, 23,5 x 17 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze a O. Španiela na AVU tamtéž, člen JUV a Skupiny Život
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Lhoták
(1897-1975)
Busta od Antonína Lhotáka
Položka č.: 282257Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:50
bromostříbrná fotografie, 23,5 x 17 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze a O. Španiela na AVU tamtéž, člen JUV a Skupiny Život
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
V. Vyskočil
Rodina
Položka č.: 282258Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 17. 07. 2024 19:08
tužka, uhel, papír, 1935, 30 x 21,5 cm, sign. PD V. Vyskočil, přeložený papír, při pravém okraji mimo kresbu natržený, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Beneš
Krajina
Položka č.: 282259Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:01
olej, karton, 59 x 70 cm, sign. LD Beneš, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Fibig
Kytice
Položka č.: 282260Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:03
olej, karton, 1958, 40 x 50 cm, sign. PD Fibig 58, rám, na malbě místy skvrnky, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Hataj
Kuchyňské zátiší
Položka č.: 282261Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:05
olej, malířská lepenka, 1953, 35 x 50 cm, sign. PD Hataj 53, rám, v levé části na malbě drobné praskliny, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Kubíček
(1872-?)
Roubená stavení
Položka č.: 282262Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:10
olej, karton, 43 x 55 cm, sign. PD Kubíček, rám, původní adjustace, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera na pražské Akademii
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Japonka
Položka č.: 282263Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:16
gobelín, 40 x 40 cm, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Kytice
Položka č.: 282264Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:15
olej, plátno, 44,5 x 34 cm, napínací rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Marek Rozehnal
(1982)
Žabí figura
Položka č.: 282265Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:21
kombinovaná technika (akryl, centropen, pastel, lakováno matným syntet. lakem), modelářská dýha potažená plátnem, 2023, 59,5 x 39,5 cm, monogr. PD R, sign. na zadní straně Rozehnal, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u Josefa Pajase, poté žák Jitky Svobodové na AVU v Praze
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jindřich Sitte
(1888-1951)
Venkovská chalupa
Položka č.: 282266Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:24
olej, karton, 47 x 67 cm, sign. PD Jindř. Sitte, rám, původní adjustace, na rámu drobná poškození, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
F. Štindl
Než nastaly JZD
Položka č.: 282267Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:28
olej, plátno, 1952, 37,5 x 92 cm, sign. PD F. Šindl 1952, rám, PD popsáno, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Zamazal
(1899-1971)
Na pasece
Položka č.: 282268Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)
Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:33
olej, plátno, 1954, 63 x 75 cm, sign. LD Josef Zamazal 1954, napínací rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera, J. Štursy a V. Nechleby na AVU v Praze, člen KVU Aleč, SČVU Brno ad.
Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Antonín Zázvorka
(1894-1980)
Chlapec
Položka č.: 282269Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:34
olejová tempera, karton, 17,5 x 17,5 cm, monogr. PD JZ, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Adolf Born
(1930-2016)
Kankán
Položka č.: 282270Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 15. 07. 2024 18:00
serigrafie, 1976, 10,2 x 41,1 cm, značeno LD v tisku Aborn, Vstupenka na výstavu, Antikvariát Dlážděná, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze, člen SČUG Hollar, skupin Polyegran, Litografičanka ad.
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Hlína
(1910-1983)
Otakárek Papilio machaon L.
Položka č.: 282271Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 15. 07. 2024 18:05
litografie, 13 x 12, 8 cm, sign. PD J. Hlína, č. 67/200, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Hlína
(1910-1983)
Babočka Namphalis antiopa L.
Položka č.: 282272Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 15. 07. 2024 18:04
litografie, 12, 3 x 12, 3 cm, sign. PD J. Hlína, č. 67/200, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Hlína
(1910-1983)
Babočka vrbová a Perleťovec
Položka č.: 282273Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 15. 07. 2024 18:03
litografie, 20, 2 x 12, 1 cm, sign. PD J. Hlína, č. 67/201, mírně pokrčený a zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miroslav Houra
(1933-2006)
Dáma s květinou
Položka č.: 282274Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 15. 07. 2024 18:06
linoryt, 1998, 13, 4 x 9, 1 cm, sign. DU M. Houra, č. 99/100, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž, člen SČUG Hollar a skupiny Dialog
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Pole v zimě
Položka č.: 282275Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 15. 07. 2024 18:18
suchá jehla, 10, 8 x 7, 7 cm, sign. PD V. Komárek, č. 40/50, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Housle
Položka č.: 282276Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 15. 07. 2024 18:17
suchá jehla, 9, 8 x 6, 8 cm, sign. PD V. Komárek, č. 44/50, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Stromky
Položka č.: 282277Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 15. 07. 2024 18:16
suchá jehla, 11, 7 x 7, 3 cm, sign. PD V. Komárek, č. 41/50, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Bábovka
Položka č.: 282278Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 15. 07. 2024 18:15
suchá jehla, 10, 3 x 7, 2 cm, sign. PD V. Komárek, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Brýle
Položka č.: 282279Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 15. 07. 2024 18:14
suchá jehla, 11, 5 x 7, 4 cm, sign. PD V. Komárek, č. 40/50, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Předseda
Položka č.: 282280Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 15. 07. 2024 18:13
suchá jehla, 11, 4 x 7, 4 cm, sign. PD V. Komárek, č. 17/50, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Kopec
Položka č.: 282281Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 15. 07. 2024 18:12
suchá jehla, 12 x 7, 6 cm, sign. PD V. Komárek, č. 9/50, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO