• Jiří Pavlík

    (1939-1993)

    Let balonem

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:00

    litografie, 1978, 23,5 x 23,5 cm, sign. J Pavlík 1978, č. 77/30, žák prof. R. Beneše na Střední výtvarné škole v Praze, prof. A. Hoffmeistera na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Z Křemenová

    Jízda

    Položka č.: 26

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:25

    orig. lept, 1948, 21 x 16,3 cm, sign. VD Křemenová

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Macht

    (1958)

    Pan Prezident

    Položka č.: 672

    Vyvolávací cena: 40.000 CZK (1.667 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 13:49

    digitální tisk, 2018, 100 x 100 cm, sing. PD Macht JM2 2018, rám, limitovaná edice

    Aktuální cena: 40.000 CZK (1.667 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Reinerová

    (1946)

    Okno mého ateliéru

    Položka č.: 821

    Vyvolávací cena: 20.000 CZK (834 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:18

    kombinovaná technika, plátno, 2007, 23,3 x 29 cm, sign. DU Reinerová, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 20.000 CZK (834 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Reinerová

    (1946)

    Večerní Pohořelec

    Položka č.: 820

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:17

    kombinovaná technika, plátno, 2005, 19 x 19,5 cm, sign. LD Reinerová, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Reinerová

    (1946)

    Třeboň

    Položka č.: 819

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:16

    kombinovaná technika, plátno, 2005, 19,5 x 19,5 cm, sign. PD Reinerová, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Victor Vasarely

    (1906-1997)

    Kompozice

    Položka č.: 914

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:51

    ofset, 28 x 28 cm, označeno PD, rám, č. 20/100

    Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ivan Komárek

    (1956)

    Ženy, muži

    Položka č.: 599

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 12:36

    koláž , 2013, 45 x 62,5 cm, sign. DU Komárek , žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Postl

    (1769-1818)

    Pohled na Karlův most

    Položka č.: 794

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 15:51

    kolorovaný mědiryt, 28,5 x 43,5 cm, rám, značeno PD v desce Gestochenvon C. Postl; LD Gezeichnet von L. Janscha, grafika zašlá, u horního okraje a vlevo dole stopa po bělobě, rám zašlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Fiala

    (1969)

    Magnolie

    Položka č.: 482

    Vyvolávací cena: 9.500 CZK (396 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 10:39

    litografie, 59,5 x 75,5 cm, sign. PD Fiala, č. 13/39, rožky nepatrně ohnuté, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 9.500 CZK (396 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Drtikol

    (1883-1961)

    lept

    Položka č.: 440

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 09:57

    Matka - země, 35,5 x 27 cm, č. 17/27, pozdější otisk z původní desky, PD slepotisková tiráž, vydalo Nakladatelství Svět, 2011, studium na Učebním a výzkumném ústavu pro fotografování v Mnichově, člen SČSVU

    Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Drtikol

    (1883-1961)

    lept

    Položka č.: 439

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 09:56

    Antický motiv (Matka země), 35,5 x 27 cm, č. 17/27, pozdější otisk z původní desky, PD slepotisková tiráž, vydalo Nakladatelství Svět, 2011, studium na Učebním a výzkumném ústavu pro fotografování v Mnichově, člen SČSVU

    Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Janouškovec

    (1961)

    Podzim v zahradě

    Položka č.: 544

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 11:41

    akryl, plátno, 2021, 43 x 60 cm, sign. LD Janouškovec, klínový rám, na zadní straně popis díla a signatura autora, na rámu autorský štítek, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jelizaveta Ginčanskaja

    Pírka

    Položka č.: 491

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 10:48

    olej, malířská lepenka, 2024, 50 x 70 cm, sign. na zadní straně Hinchanska Yelyzaveta, na zadní straně popsáno autorkou, Antikvariát Dlážděná, studium na PDPU pojmenované po K. D. Uščinském (2005-2010), specializace grafický design, účastnila se výstav v galeriích a kavárnách v rodném městě Oděsa na…

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ewa Nemoudry

    (1957)

    Mémoires d´une Jeune fille rangée

    Položka č.: 707

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 14:24

    litografie, papír, 65 x 49 cm, sign. PD E. Nemoudry, č. 4/70

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Raiser

    (1935)

    František Běhounek a generál Nobile míjejí severní pól

    Položka č.: 806

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:03

    olej, sololit, 2020, 70 x 50 cm, sign. PD Raiser 20, pracoval jako kameraman a výtvarnému umění se začal věnovat ve svém volném čase. Uměleckým projevem, pohnutkami i přístupem k tvorbě jej můžeme řadit do skupiny naivních umělců. O výstavy a prezentaci se tento výtvarník v minulosti příliš nezajíma…

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Raiser

    (1935)

    Zlatý podzim

    Položka č.: 805

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:02

    akryl, sololit, 2020, 50 x 70 cm, sign. PD Raiser 20, rožky mírně ohnuté, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Velčovský

    (1945)

    Lekníny

    Položka č.: 918

    Vyvolávací cena: 7.900 CZK (330 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:55

    litografie, 48 x 37,5 cm, sign. PD Velčovský, č. 32/80, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Uherském Hradišti, žák prof. K. Součka na AVU v Praze, prof. S. W. Heytera v Atelieru 13 v Paříži, člen UVU ČR, National Geographic Society

    Aktuální cena: 7.900 CZK (330 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tomáš Hřivnáč

    (1959)

    Neznámá

    Položka č.: 526

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (313 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 11:23

    suchá jehla, akvatinta, 2018, 49,5 x 67 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2018, č. 25/40, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 7.500 CZK (313 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ewa Nemoudry

    (1957)

    Il m´avait invitée en jour

    Položka č.: 706

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 14:23

    litografie, papír, 64 x 48 cm, sign. PD E. Nemoudry, č. 39/60

    Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Raiser

    (1935)

    Hotel štěstí

    Položka č.: 804

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:01

    akryl, plátno, 2022, 69,9 x 50,1 cm, sign. PD Raiser 22, klínový rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Velčovský

    (1945)

    Větrný den

    Položka č.: 917

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:54

    litografie, 32,5 x 42,5 cm, sign. PD J. Velčovský, a.t., při horním okraji stopa po přehybu, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Uherském Hradišti, žák prof. K. Součka na AVU v Praze, prof. S. W. Heytera v Atelieru 13 v Paříži, člen UVU ČR, National Geographic Society

    Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jelizaveta Ginčanskaja

    Procházka po Praze

    Položka č.: 490

    Vyvolávací cena: 6.400 CZK (267 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 10:47

    olej, plátno, 2022, 50 x 40 cm, sign. na zadní straně Liza Hinchanska, klínový rám, Práce původem ukrajinské malířky a designérky žijící v Praze. Studovala na PDPU pojmenované po K. D. Uščinském (2005-2010), specializace grafický design, účastnila se výstav v galeriích a kavárnách v rodném městě Odě…

    Aktuální cena: 6.400 CZK (267 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jakub Honetschläger

    (1980)

    Sušák

    Položka č.: 515

    Vyvolávací cena: 6.300 CZK (263 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 11:12

    barevný hlubotisk, 2009, 34 x 35 cm, monogr. PD H. 09, č. 2/20

    Aktuální cena: 6.300 CZK (263 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jakub Honetschläger

    (1980)

    Střecha

    Položka č.: 516

    Vyvolávací cena: 6.300 CZK (263 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 11:13

    barevná akvatinta, 2008, 55 x 40 cm, monogr. PD H. 2008, č. 1/20

    Aktuální cena: 6.300 CZK (263 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Toyohara Chicanobu

    (1838-1912)

    Ženy v paláci Chikoda (triptych)

    Položka č.: 529

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 11:26

    dřevořez, 36,3 x 23,4 - 24,8 cm, nalepeno na černém papíru, místy poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Hiroshige Utagawa

    (1797-1858)

    Miya: Atsuka Terminal

    Položka č.: 905

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:42

    dřevořez, 33,9 x 22,2 cm, nalepeno na černém papíru, značeno LD, místy poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ewa Nemoudry

    (1957)

    Kuk

    Položka č.: 705

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 14:22

    litografie, papír, 54,5 x 43 cm, sign. PD E. Nemoudry, č. 65/80

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Velčovský

    (1945)

    Vykutálené zátiší

    Položka č.: 916

    Vyvolávací cena: 5.900 CZK (246 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:53

    litografie, 2005, 31,7 x 26,7 cm, sign. PD J. Velčovský 05, č. 62/90, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Uherském Hradišti, žák prof. K. Součka na AVU v Praze, prof. S. W. Heytera v Atelieru 13 v Paříži, člen UVU ČR, National Geographic Society

    Aktuální cena: 5.900 CZK (246 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milan Bauer

    (1960)

    Zátiší s automobilem

    Položka č.: 394

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 09:11

    lept, 24,6 x 31 cm, sign. DU Milan Bauer, č. 59/100, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na střední průmyslové škole keramické

    Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook