-
Jiří Pavlík
(1939-1993)
Let balonem
Položka č.: 1Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:00
litografie, 1978, 23,5 x 23,5 cm, sign. J Pavlík 1978, č. 77/30, žák prof. R. Beneše na Střední výtvarné škole v Praze, prof. A. Hoffmeistera na VŠUP tamtéž
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Z Křemenová
Jízda
Položka č.: 26Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:25
orig. lept, 1948, 21 x 16,3 cm, sign. VD Křemenová
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Macht
(1958)
Pan Prezident
Položka č.: 672Vyvolávací cena: 40.000 CZK (1.667 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 13:49
digitální tisk, 2018, 100 x 100 cm, sing. PD Macht JM2 2018, rám, limitovaná edice
Aktuální cena: 40.000 CZK (1.667 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Reinerová
(1946)
Okno mého ateliéru
Položka č.: 821Vyvolávací cena: 20.000 CZK (834 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:18
kombinovaná technika, plátno, 2007, 23,3 x 29 cm, sign. DU Reinerová, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 20.000 CZK (834 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Reinerová
(1946)
Večerní Pohořelec
Položka č.: 820Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:17
kombinovaná technika, plátno, 2005, 19 x 19,5 cm, sign. LD Reinerová, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Reinerová
(1946)
Třeboň
Položka č.: 819Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:16
kombinovaná technika, plátno, 2005, 19,5 x 19,5 cm, sign. PD Reinerová, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Victor Vasarely
(1906-1997)
Kompozice
Položka č.: 914Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:51
ofset, 28 x 28 cm, označeno PD, rám, č. 20/100
Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ivan Komárek
(1956)
Ženy, muži
Položka č.: 599Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 12:36
koláž , 2013, 45 x 62,5 cm, sign. DU Komárek , žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců
Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Postl
(1769-1818)
Pohled na Karlův most
Položka č.: 794Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 15:51
kolorovaný mědiryt, 28,5 x 43,5 cm, rám, značeno PD v desce Gestochenvon C. Postl; LD Gezeichnet von L. Janscha, grafika zašlá, u horního okraje a vlevo dole stopa po bělobě, rám zašlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Fiala
(1969)
Magnolie
Položka č.: 482Vyvolávací cena: 9.500 CZK (396 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 10:39
litografie, 59,5 x 75,5 cm, sign. PD Fiala, č. 13/39, rožky nepatrně ohnuté, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 9.500 CZK (396 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Drtikol
(1883-1961)
lept
Položka č.: 440Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 09:57
Matka - země, 35,5 x 27 cm, č. 17/27, pozdější otisk z původní desky, PD slepotisková tiráž, vydalo Nakladatelství Svět, 2011, studium na Učebním a výzkumném ústavu pro fotografování v Mnichově, člen SČSVU
Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Drtikol
(1883-1961)
lept
Položka č.: 439Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 09:56
Antický motiv (Matka země), 35,5 x 27 cm, č. 17/27, pozdější otisk z původní desky, PD slepotisková tiráž, vydalo Nakladatelství Svět, 2011, studium na Učebním a výzkumném ústavu pro fotografování v Mnichově, člen SČSVU
Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Janouškovec
(1961)
Podzim v zahradě
Položka č.: 544Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 11:41
akryl, plátno, 2021, 43 x 60 cm, sign. LD Janouškovec, klínový rám, na zadní straně popis díla a signatura autora, na rámu autorský štítek, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jelizaveta Ginčanskaja
Pírka
Položka č.: 491Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 10:48
olej, malířská lepenka, 2024, 50 x 70 cm, sign. na zadní straně Hinchanska Yelyzaveta, na zadní straně popsáno autorkou, Antikvariát Dlážděná, studium na PDPU pojmenované po K. D. Uščinském (2005-2010), specializace grafický design, účastnila se výstav v galeriích a kavárnách v rodném městě Oděsa na…
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ewa Nemoudry
(1957)
Mémoires d´une Jeune fille rangée
Položka č.: 707Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 14:24
litografie, papír, 65 x 49 cm, sign. PD E. Nemoudry, č. 4/70
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Raiser
(1935)
František Běhounek a generál Nobile míjejí severní pól
Položka č.: 806Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:03
olej, sololit, 2020, 70 x 50 cm, sign. PD Raiser 20, pracoval jako kameraman a výtvarnému umění se začal věnovat ve svém volném čase. Uměleckým projevem, pohnutkami i přístupem k tvorbě jej můžeme řadit do skupiny naivních umělců. O výstavy a prezentaci se tento výtvarník v minulosti příliš nezajíma…
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Raiser
(1935)
Zlatý podzim
Položka č.: 805Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:02
akryl, sololit, 2020, 50 x 70 cm, sign. PD Raiser 20, rožky mírně ohnuté, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Velčovský
(1945)
Lekníny
Položka č.: 918Vyvolávací cena: 7.900 CZK (330 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:55
litografie, 48 x 37,5 cm, sign. PD Velčovský, č. 32/80, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Uherském Hradišti, žák prof. K. Součka na AVU v Praze, prof. S. W. Heytera v Atelieru 13 v Paříži, člen UVU ČR, National Geographic Society
Aktuální cena: 7.900 CZK (330 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tomáš Hřivnáč
(1959)
Neznámá
Položka č.: 526Vyvolávací cena: 7.500 CZK (313 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 11:23
suchá jehla, akvatinta, 2018, 49,5 x 67 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2018, č. 25/40, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Praze
Aktuální cena: 7.500 CZK (313 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ewa Nemoudry
(1957)
Il m´avait invitée en jour
Položka č.: 706Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 14:23
litografie, papír, 64 x 48 cm, sign. PD E. Nemoudry, č. 39/60
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Raiser
(1935)
Hotel štěstí
Položka č.: 804Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:01
akryl, plátno, 2022, 69,9 x 50,1 cm, sign. PD Raiser 22, klínový rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Velčovský
(1945)
Větrný den
Položka č.: 917Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:54
litografie, 32,5 x 42,5 cm, sign. PD J. Velčovský, a.t., při horním okraji stopa po přehybu, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Uherském Hradišti, žák prof. K. Součka na AVU v Praze, prof. S. W. Heytera v Atelieru 13 v Paříži, člen UVU ČR, National Geographic Society
Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jelizaveta Ginčanskaja
Procházka po Praze
Položka č.: 490Vyvolávací cena: 6.400 CZK (267 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 10:47
olej, plátno, 2022, 50 x 40 cm, sign. na zadní straně Liza Hinchanska, klínový rám, Práce původem ukrajinské malířky a designérky žijící v Praze. Studovala na PDPU pojmenované po K. D. Uščinském (2005-2010), specializace grafický design, účastnila se výstav v galeriích a kavárnách v rodném městě Odě…
Aktuální cena: 6.400 CZK (267 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jakub Honetschläger
(1980)
Sušák
Položka č.: 515Vyvolávací cena: 6.300 CZK (263 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 11:12
barevný hlubotisk, 2009, 34 x 35 cm, monogr. PD H. 09, č. 2/20
Aktuální cena: 6.300 CZK (263 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jakub Honetschläger
(1980)
Střecha
Položka č.: 516Vyvolávací cena: 6.300 CZK (263 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 11:13
barevná akvatinta, 2008, 55 x 40 cm, monogr. PD H. 2008, č. 1/20
Aktuální cena: 6.300 CZK (263 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Toyohara Chicanobu
(1838-1912)
Ženy v paláci Chikoda (triptych)
Položka č.: 529Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 11:26
dřevořez, 36,3 x 23,4 - 24,8 cm, nalepeno na černém papíru, místy poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Hiroshige Utagawa
(1797-1858)
Miya: Atsuka Terminal
Položka č.: 905Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:42
dřevořez, 33,9 x 22,2 cm, nalepeno na černém papíru, značeno LD, místy poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ewa Nemoudry
(1957)
Kuk
Položka č.: 705Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 14:22
litografie, papír, 54,5 x 43 cm, sign. PD E. Nemoudry, č. 65/80
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Velčovský
(1945)
Vykutálené zátiší
Položka č.: 916Vyvolávací cena: 5.900 CZK (246 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:53
litografie, 2005, 31,7 x 26,7 cm, sign. PD J. Velčovský 05, č. 62/90, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Uherském Hradišti, žák prof. K. Součka na AVU v Praze, prof. S. W. Heytera v Atelieru 13 v Paříži, člen UVU ČR, National Geographic Society
Aktuální cena: 5.900 CZK (246 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milan Bauer
(1960)
Zátiší s automobilem
Položka č.: 394Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 09:11
lept, 24,6 x 31 cm, sign. DU Milan Bauer, č. 59/100, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na střední průmyslové škole keramické
Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO