• Neurčený autor

    Klaun

    Položka č.: 232761

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:25

    litografie, 1992, 16,5 x 10 cm, sign. DU, č. 7/50, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Brýle

    Položka č.: 231259

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:27

    tuš, papír, 1981, 23 x 17 cm, při levém okraji zažloutlý pruh, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Dívka s holoubky (zelená varianta)

    Položka č.: 235394

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:36

    suchá jehla, 10,6 x 7,4 cm, papír ušpiněn, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Heřman

    Den

    Položka č.: 235393

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:09

    kolorovaný linoryt, 9,8 x 9,5 cm, sign. PD Jan Heřman, autorský tisk, vzadu popsáno autorem, papír u pravého okraje lehce ušpiněn, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Dívka s holoubky (modrá varianta)

    Položka č.: 235392

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:37

    suchá jehla, 10,6 x 7,5 cm, papír ušpiněn, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Černovský

    Černou stezkou

    Položka č.: 235356

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:05

    litografie, 23 x 27 cm, sign PD Černovský, mírně pokrčený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Nosek

    (1924)

    Na procházce

    Položka č.: 229954

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:47

    litografie, 1982, 20,5 x 29 cm, sign. PD Jiří Nosek 82, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Nosek

    (1924)

    Cesta krajinou

    Položka č.: 229952

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:48

    litografie, 1982, 20 x 28,5 cm, sign. PD Jiří Nosek 82, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Domek u cesty

    Položka č.: 229947

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:46

    mědirytina, 7,3 x 5,3 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Nationalpark Krkonoše

    Položka č.: 254304

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:30

    tisk, plakát, 82 x 57 cm, při okrajích pokrčený a otřepený papír, na několika místech podlepeno, několik bílých skvrnek v horní části, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Národní galerie v Praze

    Položka č.: 254288

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:33

    tisk, plakát, 57 x 82 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Zelené listy ( PF 2012)

    Položka č.: 254077

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:35

    serigrafie, 2011, 10,3 x 13,5 cm, č. 65/305, vzadu popsáno: PF 2012 Jaroslav, Kateřina, František Dostálovi, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiřina Livorová

    Krajina

    Položka č.: 257797

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:11

    akvarel, papír, 1974, 10,4 x 15 cm, sign. LD Livorová 74, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Hana Hralová - Třešková

    (1956)

    Portrét ženy

    Položka č.: 257795

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:09

    lept, 15,8 x 11,4 cm, sign. PD Třešková, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • V. Kopecký

    Praha u Daliborky

    Položka č.: 257794

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:39

    sítotisk, 1943, 20 x 14,5 cm, sign. PD Kopecký V., zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Přicházející

    Položka č.: 257849

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:19

    linoryt, 6,9 x 7,7 cm, autorský tisk, ušpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Žehnající

    Položka č.: 257848

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:20

    linoryt, 4,1 x 6,9 cm, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Narození

    Položka č.: 257847

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:21

    linoryt, 4,3 x 6,8 cm, autorský tisk, ušpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Večeře v Emauzích

    Položka č.: 257846

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:22

    linoryt, 4,3 x 6,9 cm, ušpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Boj a pád

    Položka č.: 257845

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:23

    lept, 6,3 x 11,9 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Věra Martinková

    (1948)

    Prasklé sklo a ostnatej drát

    Položka č.: 237574

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:15

    tisk, 1999, 13 x 9,7 cm, sign. DU Martinková 99, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Poláček

    Bonbóny prátelům nejmilejším na rok 1998

    Položka č.: 262640

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:52

    tisk, 1998, 14,4 x 10,5 cm, sign. PD J. Poláček, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Zřícenina v lesích

    Položka č.: 259165

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:40

    tužka, papír, 33,5 x 26 cm, papír ušpiněn, na rohu pokrčen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Soudce

    Položka č.: 234132

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:41

    linoryt, 1960, 6 x 8 cm, pod grafikou popsáno: From Professor Jiří Siblik von Günter Stille, Hinbaden, den 22. 11. 60, pokrčený papír, uprostřed přeložený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Domek v lese

    Položka č.: 234130

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:24

    uhel, papír, 41 x 29,5 cm, sign. PD, papír ušpiněn, na okrajích místy natržen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • W.J. Rozendaal

    Krotitel

    Položka č.: 229974

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:53

    litografie, 1938, 13,3 x 17,4 cm, PD značeno na kameni W.J. Rozendaal, při okrajích lehce poškozený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Ex libris Marina Stappen

    Položka č.: 229972

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:28

    lept, 7,4 x 14,8 cm, DU monogr., č. 70/100, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Zapadající slunce

    Položka č.: 229969

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:29

    linoryt, 11 x 8 cm, sign. PD, č. 34/50, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Ježíš (P.F.X. Polák)

    Položka č.: 229967

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:44

    dřevoryt, 6,2 x 5 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Zasněžené chalupy

    Položka č.: 229949

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:45

    mědirytina, 7 x 5 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook