-
Neurčený autor
Klaun
Položka č.: 232761Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:25
litografie, 1992, 16,5 x 10 cm, sign. DU, č. 7/50, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Brýle
Položka č.: 231259Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:27
tuš, papír, 1981, 23 x 17 cm, při levém okraji zažloutlý pruh, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Dívka s holoubky (zelená varianta)
Položka č.: 235394Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:36
suchá jehla, 10,6 x 7,4 cm, papír ušpiněn, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 60 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Heřman
Den
Položka č.: 235393Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:09
kolorovaný linoryt, 9,8 x 9,5 cm, sign. PD Jan Heřman, autorský tisk, vzadu popsáno autorem, papír u pravého okraje lehce ušpiněn, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 60 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Dívka s holoubky (modrá varianta)
Položka č.: 235392Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:37
suchá jehla, 10,6 x 7,5 cm, papír ušpiněn, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 60 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Černovský
Černou stezkou
Položka č.: 235356Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:05
litografie, 23 x 27 cm, sign PD Černovský, mírně pokrčený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 60 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Nosek
(1924)
Na procházce
Položka č.: 229954Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:47
litografie, 1982, 20,5 x 29 cm, sign. PD Jiří Nosek 82, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 60 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Nosek
(1924)
Cesta krajinou
Položka č.: 229952Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:48
litografie, 1982, 20 x 28,5 cm, sign. PD Jiří Nosek 82, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 60 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Domek u cesty
Položka č.: 229947Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:46
mědirytina, 7,3 x 5,3 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 60 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Nationalpark Krkonoše
Položka č.: 254304Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:30
tisk, plakát, 82 x 57 cm, při okrajích pokrčený a otřepený papír, na několika místech podlepeno, několik bílých skvrnek v horní části, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Národní galerie v Praze
Položka č.: 254288Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:33
tisk, plakát, 57 x 82 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Zelené listy ( PF 2012)
Položka č.: 254077Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:35
serigrafie, 2011, 10,3 x 13,5 cm, č. 65/305, vzadu popsáno: PF 2012 Jaroslav, Kateřina, František Dostálovi, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiřina Livorová
Krajina
Položka č.: 257797Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:11
akvarel, papír, 1974, 10,4 x 15 cm, sign. LD Livorová 74, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Hana Hralová - Třešková
(1956)
Portrét ženy
Položka č.: 257795Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:09
lept, 15,8 x 11,4 cm, sign. PD Třešková, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
V. Kopecký
Praha u Daliborky
Položka č.: 257794Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:39
sítotisk, 1943, 20 x 14,5 cm, sign. PD Kopecký V., zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Přicházející
Položka č.: 257849Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:19
linoryt, 6,9 x 7,7 cm, autorský tisk, ušpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Žehnající
Položka č.: 257848Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:20
linoryt, 4,1 x 6,9 cm, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Narození
Položka č.: 257847Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:21
linoryt, 4,3 x 6,8 cm, autorský tisk, ušpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Večeře v Emauzích
Položka č.: 257846Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:22
linoryt, 4,3 x 6,9 cm, ušpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Boj a pád
Položka č.: 257845Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:23
lept, 6,3 x 11,9 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Věra Martinková
(1948)
Prasklé sklo a ostnatej drát
Položka č.: 237574Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:15
tisk, 1999, 13 x 9,7 cm, sign. DU Martinková 99, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Poláček
Bonbóny prátelům nejmilejším na rok 1998
Položka č.: 262640Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:52
tisk, 1998, 14,4 x 10,5 cm, sign. PD J. Poláček, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Zřícenina v lesích
Položka č.: 259165Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:40
tužka, papír, 33,5 x 26 cm, papír ušpiněn, na rohu pokrčen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Soudce
Položka č.: 234132Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:41
linoryt, 1960, 6 x 8 cm, pod grafikou popsáno: From Professor Jiří Siblik von Günter Stille, Hinbaden, den 22. 11. 60, pokrčený papír, uprostřed přeložený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Domek v lese
Položka č.: 234130Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:24
uhel, papír, 41 x 29,5 cm, sign. PD, papír ušpiněn, na okrajích místy natržen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
W.J. Rozendaal
Krotitel
Položka č.: 229974Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:53
litografie, 1938, 13,3 x 17,4 cm, PD značeno na kameni W.J. Rozendaal, při okrajích lehce poškozený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Ex libris Marina Stappen
Položka č.: 229972Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:28
lept, 7,4 x 14,8 cm, DU monogr., č. 70/100, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Zapadající slunce
Položka č.: 229969Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:29
linoryt, 11 x 8 cm, sign. PD, č. 34/50, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Ježíš (P.F.X. Polák)
Položka č.: 229967Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:44
dřevoryt, 6,2 x 5 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Zasněžené chalupy
Položka č.: 229949Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:45
mědirytina, 7 x 5 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO