Drážďany
Položka č.: 280968Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:13
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Pobořená vesnice
Položka č.: 280919Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:14
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Pohled na Karlův most
Položka č.: 220971Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 18:30
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Chalupa
Položka č.: 228550Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 18:56
lept, 1972, 14,8 x 26 cm, sign. DU, č. 5/12, LD věnování, zažloutlý papír, na papíře skvrny, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 60 CZK (3 €)
Wien I
Položka č.: 228826Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 18:58
litografie, 24 x 39,5 cm, sign. PD, č. 137/200, papír při dolním okraji nepatrně natržený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Zapadající slunce
Položka č.: 229969Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 19:08
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Brýle
Položka č.: 231259Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 19:10
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Klaun
Položka č.: 232761Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 19:22
litografie, 1992, 16,5 x 10 cm, sign. DU, č. 7/50, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Domek v lese
Položka č.: 234130Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 19:38
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Rytíř
Položka č.: 237524Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 19:50
litografie, 1974, 22,5 x 12,5 cm, sign. PD Brehonty 1974, a. t. , papír má na pravém okraji malou hnědou tečku, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Praha (Ex Pragensis Frant. Kozák)
Položka č.: 242446Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:42
suchá jehla, 5,5 x 9 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 40 CZK (2 €)
Kuna na lovu
Položka č.: 245587Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:58
tuš, tužka, papír, 10 x 16 cm, sign. PD, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Lipsko
Položka č.: 245589Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 21:00
lept, 11,3 x 8,3 cm, sign. PD, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Svlékající se akt
Položka č.: 254599Vyvolávací cena: 620 CZK (26 €)
Plánované ukončení: 29. 07. 2024 14:44
Aktuální cena: 620 CZK (26 €)
Jiří Noha PF 88
Položka č.: 282203Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 07. 2024 15:26
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Kytice ve váze
Položka č.: 282049Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:24
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Položka č.: 282481Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:25
olej, plátno, 1905, 68,5 x 55,5 cm, ign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Položka č.: 282480Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:26
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Květiny ve váze
Položka č.: 282479Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:27
olej, karton, 62,5 x 80,5 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Kytice ve váze
Položka č.: 282478Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:28
monotyp, 1964, 40 x 30,5 cm, monogr. PD V. A. 64, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Slunečnice
Položka č.: 282477Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:29
tempera, papír, 46 x 34,5 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Dlážděná
Antika
Položka č.: 282491Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:07
olej, kombinovaná technika, karton, 2001, 35 x 44,5 cm, sign. PD Vas 01, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Horská krajina
Položka č.: 282490Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:08
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Korinth
Položka č.: 277077Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:09
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Souboj s drakem
Položka č.: 276807Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:10
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Dáma s růžemi
Položka č.: 281810Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:11
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Karlův most
Položka č.: 277091Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:26
tuš, papír, 1955, 31 x 21,5 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Chrám sv. Mikuláše na Malé straně
Položka č.: 268925Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:27
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Pohled Pražský hrad a Malou Stranu
Položka č.: 277779Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:28
akvarel, tužka, papír, 45 x 59 cm, sign. PD , rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Položka č.: 249428Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:29
olej, dřevotříska, 37 x 27 cm, sign. LD, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)