-
Ivan Komárek
(1956)
V pokoji
Položka č.: 343Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
tuš, akvarel, papír, 2011, 21 x 29,5 cm, sign. DU I Komárek 2011, opatřeno razítkem IVAN KOMÁREK, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Šalamoun
(1935-2022)
Ortel
Položka č.: 214Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
litografie, 1990, 42 x 59 cm, sign. DU Jiří Šalamoun 90, rám, č. 87/100, Jiří Šalamoun byl český výtvarník, ilustrátor a autor kreslených filmů a plakátů. Jeho známým dílem je kreslený Maxipes Fík. Kromě knihy se podílel i na animovaném seriálu, uváděném zejména v televizní sérii večerníčků, žák pro…
Aktuální cena: 25.000 CZK (1.042 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ivan Komárek
(1956)
Mezi dvěma ženami
Položka č.: 351Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
kombinovaná technika, tužka, pastelky, fix, 2014, 21 x 29,5 cm, sign. uprostřed I Komárek, opatřeno razítkem IVAN KOMÁREK, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ivan Komárek
(1956)
Polibek
Položka č.: 350Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
kombinovaná technika, tuš, akvarel, papír, 2016, 21 x 29,5 cm, sign. DU I Komárek, opatřeno razítkem IVAN KOMÁREK, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ivan Komárek
(1956)
Detailní pohled
Položka č.: 349Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
kombinovaná technika, tuš, fixa, papír, 2018, 21 x 29,5 cm, sign. PD I Komárek, opatřeno razítkem IVAN KOMÁREK, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ivan Komárek
(1956)
Tváře
Položka č.: 348Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
kombinovaná technika, tuš, akvarel, papír, 21 x 29,5 cm, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ivan Komárek
(1956)
Sedící akt
Položka č.: 347Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
kombinovaná technika, tuš, běloba, papír, 2017, 21 x 29,5 cm, sign. PD I Komárek, opatřeno razítkem IVAN KOMÁREK, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ivan Komárek
(1956)
Skupina
Položka č.: 346Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
kombinovaná technika, tužka, pastelky, 1994, 21 x 29,5 cm, sign. PD I Komárek, opatřeno razítkem IVAN KOMÁREK, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ivan Komárek
(1956)
Ženské akty
Položka č.: 345Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
tuš, akvarel, koláž, papír, 1996, 21 x 29,5 cm, sign. DU I Komárek, opatřeno razítkem IVAN KOMÁREK, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ivan Komárek
(1956)
Výhled na Pražský hrad
Položka č.: 344Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
kombinovaná technika, tuš, akvarel, papír, 2000, 21 x 29,5 cm, sign. DU I Komárek, opatřeno razítkem IVAN KOMÁREK, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Silovský
(1891-1974)
Bau der ,,grossen Operette
Položka č.: 241Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
suchá jehla, 1928/29, 60 x 42,5 cm, sign. PD V. Silovský, rám, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. K. M. Crnčice na Uměleckoprůmyslové škole v Záhřebu, prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy, zakládající člen SČUG…
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Pukl
(1896-1970)
Jaro
Položka č.: 240Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
dřevoryt, 45 x 34 cm, sign. PD Vl. Pukl, LD popsáno autorem , při okrajích mimo tisk pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Schussera na UMPRUM v Praze a prof. T. F. Šimona na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Vojna
(1909-1974)
Hrátky s čertem
Položka č.: 280075Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)
Plánované ukončení: 25. 09. 2024 14:40
akvarel, tuš, papír, 1941, 15 x 17 cm, sign. PD JVojna 41, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
J. Soukup
Muž z Čičman
Položka č.: 280076Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 25. 09. 2024 14:42
akvarel, papír, 1921, 22,5 x 17,5 cm, sign. PD J Soukup 1921, rám, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miloslav Holý
(1897-1974)
Dvě kupy
Položka č.: 280089Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 25. 09. 2024 14:44
akvarel, pastel, papír, 1962, 27 x 39,5 cm, sign. M. Holý 62, rám, vzadu štítek s popisem, Antikvariát Ostrovní, žák J. Preislera, V. Bukovace, J. Obrovského a M. Švabinského na AVU v Praze, zakladatel seskupení Ho-Ho-Ko-Ko, člen Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Tavík Šimon
(1877-1942)
Bouře na horách
Položka č.: 280094Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 25. 09. 2024 14:46
lept, 1922, 18 x 25 cm, sign. PD T.F. Šimon, pasparta, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Silovský
(1891-1974)
Vysoké pece
Položka č.: 280097Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 25. 09. 2024 14:48
lept, 39,6 x 51,6 cm, sign. PD VSilovský, rám, Antikvariát Ostrovní, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. K. M. Crnčice na Uměleckoprůmyslové škole v Záhřebu, prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy, zakládající člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karmazín
Kompozice
Položka č.: 280165Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 25. 09. 2024 14:50
monotyp, 1957, 58 x 41 cm, sign. PD Karmazín 57, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Zátiší
Položka č.: 280172Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 25. 09. 2024 14:52
suchá jehla, 1993, 15 x 22,6 cm, sign. PD VKomárek 93, č. 89/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Souček
(1887-?)
Praha od Rudolfina
Položka č.: 280208Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 25. 09. 2024 14:54
akvarel, papír, 1945, 26 x 30,5 cm, sign. V. Souček 45, rám, vzadu přípis, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Votlučka
(1896-1963)
Terchová
Položka č.: 280781Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 25. 09. 2024 14:56
tužka, akvarel, papír, 1951, 42 x 30 cm, sign. PD K. Votlučka, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. J. Loukoty, V. Nechleby, J. Preislera a M. Švabinského na AVU v Praze, člen Syndikátu výtvarných umělců
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
T.G.M.
Položka č.: 280782Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 25. 09. 2024 14:58
litografie, 1935, 27 x 21,5 cm, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Fiala
(1896-1980)
Fotbalový zápas u Notre Dame
Položka č.: 281007Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 25. 09. 2024 15:00
dřevoryt, 12,4 x 16,2 cm, sign. PD V. Fiala, Antikvariát Ostrovní, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Holý
Kytice ve váze
Položka č.: 281009Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 25. 09. 2024 15:02
litografie, 47 x 28,7 cm, sign. PD Holý, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Benátky
Položka č.: 281018Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 25. 09. 2024 15:04
litografie, 1961, 10,5 x 14,8 cm, sign. LD Liesler 61, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu
-
Pietro Andrea Mathioli
List z Mathioliho Herbáře
Položka č.: 281019Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 25. 09. 2024 15:06
dřevoryt, 28 x 20 cm, pasparta, č. CXXXII, vznik kolem roku 1560, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Tesař
(1924-2008)
PF 1975
Položka č.: 281046Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 25. 09. 2024 15:08
litografie, 1974, 10 x 13,5 cm, sign. PD V. Tesař 74, č. 80/80, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. V. Pukla na AVU, prof. F. Tröstera na AMU, člen SČUG Hollar a skupiny M 57
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Tesař
(1924-2008)
PF 1975
Položka č.: 281047Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 25. 09. 2024 15:10
litografie, 1974, 10 x 13,5 cm, sign. PD V. Tesař 74, č. 43/80, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. V. Pukla na AVU, prof. F. Tröstera na AMU, člen SČUG Hollar a skupiny M 57
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Tesař
(1924-2008)
PF 1981
Položka č.: 281048Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 25. 09. 2024 15:12
litografie, 1980, 10,5 x 15 cm, sign. PD V. Tesař 80, č. 72/110, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. V. Pukla na AVU, prof. F. Tröstera na AMU, člen SČUG Hollar a skupiny M 57
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Tesař
(1924-2008)
PF 1982
Položka č.: 281049Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 25. 09. 2024 15:14
litografie, 1980, 10,5 x 15 cm, sign. PD V. Tesař 80, č. 22/110, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. V. Pukla na AVU, prof. F. Tröstera na AMU, člen SČUG Hollar a skupiny M 57
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO