-
Jiří Slíva
(1947)
Mississippi
Položka č.: 128Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 17:07
litografie, 23 x 16 cm, sign. PD Jiří Slíva, rám, č. 9/55, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Slíva
(1947)
Jam Session
Položka č.: 129Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 17:08
litografie, 42,5 x 31,5 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 22/40, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Slíva
(1947)
Kafkabriolet
Položka č.: 130Vyvolávací cena: 4.800 CZK (200 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 17:09
litografie, 25 x 45 cm, sign. LD Jiří Slíva, č. 23/90, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 4.800 CZK (200 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Slíva
(1947)
Café Horoskop
Položka č.: 131Vyvolávací cena: 5.300 CZK (221 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 17:10
litografie, 42,7 x 31,5 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 2/60, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 5.300 CZK (221 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Gross
(1909-1985)
Dvojfigura
Položka č.: 132Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 17:11
litografie, 1981, 59,1 x 39,8 cm, sign. PD F. Gross 81, č. 48/50, při okrajích lehce pokrčený papír, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Skupiny 42, UB, SČUG Hollar a Radar
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Novák
(1925-1999)
Maskot
Položka č.: 133Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 17:12
litografie, 14,3 x 20,6 cm, sign. PD Ladislav Novák, rám, č. 28/50, Antikvariát Ostrovní, člen TT klubu, člen Sdružení Q
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Mikoláš Axmann
(1955)
Vinice V.
Položka č.: 134Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 17:13
litografie, 2001, 79 x 98,5 cm, sign. PD Mikoláš Axmann 2001, č. 2/35, Antikvariát Dlážděná, studium na SOŠ - výtvarný obor v Praze, žák L. Čepeláka na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar a Corpora Spiritus
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Michael Rittstein
(1949)
Sprcha
Položka č.: 135Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 17:14
litografie, 1996, 39 x 49 cm, sign. PD M. Rittstein 96, č. 8/50, Antikvariát Dlážděná, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Michael Rittstein
(1949)
Stanování
Položka č.: 136Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 17:15
litografie, 2000, 29,5 x 20,5 cm, sign. PD M. Rittstein 00, č. 21/100, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ivana Lomová
(1959)
Věčný vůdce
Položka č.: 137Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 17:16
litografie, 2013, 35 x 34,5 cm, sign. PD Ivana Lomová 2013, č. 59/126, studovala na FA ČVUT Praha u doc. D. Rybářové, členka Nového sdružení pražských umělců a SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Ptáček
(1965)
1959 Dodge Coronet
Položka č.: 138Vyvolávací cena: 3.600 CZK (150 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 17:17
litografie, 2022, 26,5 x 40 cm, sign. PD Petr Ptáček 2022
Aktuální cena: 3.600 CZK (150 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Chaba
(1925-2009)
U vody
Položka č.: 139Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 17:18
suchá jehla, 1957, 17,7 x 25 cm, sign. PD Karel Chaba, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, soukromé studium
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Martin Velíšek
(1963)
Řezník
Položka č.: 140Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 17:19
litografie, 2023, 28 x 23 cm, sign. DU Martin Velíšek 2023, č. P/V, žák prof. S. Libenského a J. Svobody na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Róna
(1957)
Náklaďák s bombama
Položka č.: 141Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 17:20
serigrafie, 1997, 41,5 x 30 cm, sign. PD Róna 97, č. 77/100, studium na SOŠV v Praze, žák prof. S. Libenského na VŠUP tamtéž, člen Staré party, zakládající člen skupiny Tvrdohlaví
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Vysušil
(1926-2014)
Bez názvu
Položka č.: 142Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 17:21
litografie, 2005, 70,5 x 54,5 cm, sign. DU K. Vysušil 2005, rám, č. 5/10, žák prof. O. Nejedlého a K. Mináře na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Asociace volné grafiky, spoluzakladatel uměleckých skupin G7, LG 5 a Máj
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Roučka
(1942)
Dvě postavy
Položka č.: 144Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 17:23
litografie, 29 x 21 cm, sign. PD Roučka, č. 11/47, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Roučka
(1942)
Akrobat
Položka č.: 145Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 17:24
litografie, 33 x 23 cm, sign. DU Roučka, č. 15/200, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otto Gutfreund
(1889-1927)
Toaleta
Položka č.: 146Vyvolávací cena: 78.000 CZK (3.250 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 17:25
bronz, v. 44,5 cm, č. 1/4, pozdější odlitek, odlito z původního sádrového modelu v roce 2003 v počtu 7 kusů, původní sádra z r. 1911 pochází z pozůstalosti fotografa Eugena Wiškovského, reprodukováno: soupis NG 1995/96 str. 187, soupis č. 37, autor byl významný sochař první poloviny 20. století - pr…
Aktuální cena: 78.000 CZK (3.250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Emil Filla
(1882-1953)
Kubistická hlava
Položka č.: 147Vyvolávací cena: 120.000 CZK (5.000 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 17:26
bronz, v. 27,5 cm, socha na mramorovém podstavci, žák prof. Thieleho a Bukovace na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Skupiny výtvarných umělců
Aktuální cena: 120.000 CZK (5.000 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Rudolf Kundera
(1911-2005)
Les Sardines
Položka č.: 148Vyvolávací cena: 24.000 CZK (1.000 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 17:27
olej, plátno, 1969, 27,5 x 41,5 cm, sign. PD Kundera 69, rám, vzadu razítko Galerie E. Gaors z Marseille, vzadu na rámu číslo soupisu No 62 RK
Aktuální cena: 24.000 CZK (1.000 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Zátiší s hruškami
Položka č.: 149Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 17:28
olej, dřevo, 30,5 x 40,5 cm, rám, z pozůstalosti Josefa Lieslera, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohumil Ullrych
(1893-1948)
Pradleny
Položka č.: 152Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 17:31
olej, plátno, 1934, 108 x 132 cm, sign. vzadu B. Ullrych 1934, rám
Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Skála
(1908-2001)
Don Quijote, Sancho Panza a Rocinanta (putování noční krajinou)
Položka č.: 153Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 17:32
kombinovaná technika, 1976, 58,7 x 78,7 cm, sign. PD K. Skála 76, rám, drobné oděrky na rámu, při krajích mírně oloupaná barva, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Nechleby na AVU v Praze, poté prof. Souverbieho na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen JUV v Praze
Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Oberthor
(1921-1996)
Řecko
Položka č.: 154Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 17:33
olej, karton, 1970, 47 x 66,5 cm, sign. PD K. Oberthor, rám, na zadní straně štítek s popisem, vyučil se kamenotiskařem v Průmyslové tiskárně v Praze, odkud pokračoval na Ukrajinskou akademii v Praze, a studia ukončil na AVU. Byl členem SČUG Hollar a měl blízký vztah k Prachaticku a Vodňansku, které…
Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Tesař
(1924-2008)
Pozdrav z Krumlova
Položka č.: 155Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 17:34
akvarel, papír, 1957, 11 x 15 cm, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. V. Pukla na AVU, prof. F. Tröstera na AMU, člen SČUG Hollar a skupiny M 57
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Tesař
(1924-2008)
Kamenný most v Písku
Položka č.: 156Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 17:35
akvarel, papír, 8,5 x 13 cm, pasparta, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. V. Pukla na AVU, prof. F. Tröstera na AMU, člen SČUG Hollar a skupiny M 57
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Tesař
(1924-2008)
Na chvějivé hladině
Položka č.: 157Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 17:36
tuš, akvarel, papír, 1962, 10,5 x 14 cm, pasparta, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. V. Pukla na AVU, prof. F. Tröstera na AMU, člen SČUG Hollar a skupiny M 57
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Tesař
(1924-2008)
Pod stromem
Položka č.: 158Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 17:37
tuš, akvarel, papír, 1955, 10,5 x 14,5 cm, pasparta, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. V. Pukla na AVU, prof. F. Tröstera na AMU, člen SČUG Hollar a skupiny M 57
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Tesař
(1924-2008)
Klášter Žďár nad Sázavou
Položka č.: 159Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 17:38
akvarel, papír, 1957, 10,5 x 16,5 cm, pasparta, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. V. Pukla na AVU, prof. F. Tröstera na AMU, člen SČUG Hollar a skupiny M 57
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Tesař
(1924-2008)
Rybník
Položka č.: 160Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 17:39
akvarel, papír, 1955, 9 x 15 cm, monogr. PD V.T. 55, pasparta, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. V. Pukla na AVU, prof. F. Tröstera na AMU, člen SČUG Hollar a skupiny M 57
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO